Osiedle Magnolia

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKosikowski Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Osiedle Magnolia charakteryzuje nowoczesna architektura oraz atrakcyjna lokalizacja w Namysłowie.Na inwestycję składają się: cztery budynki trzyklatkowe, kompleks garaży i miejsc postojowych, komunikacja wewnętrzna pieszo-jezdna oraz plac zabaw dla dzieci. W standardzie dostępne będą mieszkania 2 i 3 pokojowe o metrażu 39 m2, 63 m2. Na etapie budowy istnieje możliwość łączenia lokali, co pozwoli uzyskać na życzenie większe powierzchnie użytkowe mieszkań w różnej konfiguracji.Atrakcyjna architektura, tradycyjne solidne materiały, wysoki standard wykonania, niskie koszty użytkowania z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja Osiedle Magnolia znajduje się w Namysłowie, ul. Fabryczna (39.1 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi Kosikowski Nieruchomości

Inwestycja Osiedle Magnolia została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Magnolia pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 39 do 62 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
Ławy fundamentowe - żelbetowe, izolacje cieplne
Dach
Więźba dachowa drewniana, dach pokryty dachówką, poddasze ocieplone, wykończone płytami gipsowo-kartonowymi na ruszcie metalowym.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Magnolia

Osiedle Magnolia jest położone w bardzo atrakcyjnej okolicy Namysłowa na ulicy Fabrycznej, z dala od zgiełku miasta, w bezpośrednim sąsiedztwie dużego osiedla domków jednorodzinnych. W pobliżu znajdują się centrum handlowe, placówki oświaty i służby zdrowia.

Namysłów położony jest w województwie opolskim. Leży na Dolnym Śląsku, na Równinie Oleśnickiej, będącej częścią Niziny Śląskiej. Przepływa tutaj rzeka Widawa. Jego powierzchnia wynosi 22,62 km2 i zamieszkuje ją ok. 16 tysięcy mieszkańców. Miasto kojarzy się głównie z browarnictwem, gdyż działa tu jeden z najstarszych polskich browarów. Namysłów posiada również piękny i unikalny rynek. Uwagę turystów przyciąga zwłaszcza wysoki na 53 metry gotycki ratusz. Ponadto, na uwagę zasługuje Brama Krakowska, obok której znajduje się 36-metrowa wieża, stanowiąca jednocześnie punkt widokowy.

Komunikacja

W Namysłowie znajdują się dwie drogi krajowe oraz dwie drogi wojewódzkie. Droga krajowa nr 39 przebiega przez Łagiewniki, Strzelin, Owczary oraz Brzeg, a droga krajowa nr 42 łączy Namysłów ze Starachowicami. Droga wojewódzka nr 451 znajduje się na trasie Oleśnica - Namysłów, a droga wojewódzka 454 zapewnia połączenie z Opolem. Ponadto w mieście funkcjonuje stacja kolejowa połączona z dworcem autobusowym. Z namysłowskiej stacji kolejowej odjeżdżają obecnie pociągi w kierunku Oleśnicy i Wrocławia oraz Kluczborka, Lublińca i Częstochowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Magnolia mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 470 metrów od inwestycji Osiedle Magnolia znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przystanek autobusowy.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Magnolia znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa Nr 3 im. Bolesława Prusa w odległości 320 m, Liceum Ogólnokształcące Centrum Szkoleniowego WIEDZA w odległości 320 m, Szkoła Policealna Centrum Szkoleniowego WIEDZA w Namysłowie w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Magnolia jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w odległości 420 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Magnolia składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się abc, w odległości 350 m znajduje się Piekarnia Buła, w odległości 350 m znajduje się Dino.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Magnolia w odległości 220 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko, w odległości 240 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.01.2014

Data aktualizacji: 16.01.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie