Mostowa 23

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Mostowa, oferowane bezpośrednio przez Konimpex-Invest

Poznań, Stare Miasto, Osiedle Stare Miasto, ul. Mostowa 23

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 46 ofert w najbliższej okolicy!

Mostowa 23

4 zdjęcia

Mostowa 23
Mostowa 23
Mostowa 23
Mostowa 23

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencja Chwaliszewo

  Rezydencja Chwaliszewo

  ATAL S.A.

  Lokal użytkowy Osiedle Stare Miasto, Stare Miasto, Poznań
  ul. Chwaliszewo
  1.3 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 106-273 m2
  • Lokali użytkowych: 4
 • TUMSKY Residence
  od: 10 455 zł/m2

  TUMSKY Residence

  Dom-Eko Sp. z o.o.

  Lokal użytkowy Ostrów Tumski-Śródka-Zawady-Komandoria, Nowe Miasto, Poznań
  ul. Zagórze 9
  1.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 265 m2
  • Lokali użytkowych: 1
 • Apartamenty Milczańska II
  od: 7 380 zł/m2

  Apartamenty Milczańska II

  ATAL S.A.

  Lokal użytkowy Rataje, Nowe Miasto, Poznań
  ul. Milczańska
  2.6 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 62 m2
  • Lokali użytkowych: 1

Opis Inwestycji

Mostowa 23 będzie położona w prestiżowej lokalizacji, tuż obok ul. Dowbora Muśnickiego i ul. Mostowej w Poznaniu.

Otwarta przestrzeń roztaczająca się przed budynkiem z widokiem na zadrzewione tereny zielone to rzadkość w zabudowie ścisłego centrum. Położenie w sercu miasta to niewątpliwie jeden z atutów inwestycji. Kolejna to bliskość terenów rekreacji, m. in. tereny zielone przy Warcie. Prestiż tej lokalizacji to również historyczne tło Mostowej, w którym kiedyś było stare koryto Warty.

Lokale użytkowe są położone na parterze, wejście jest bezpośrednio z ulicy. Zachęcamy do kontaktu, lokale dają dużą możliwość aranżacji z uwzględnieniem Państwa potrzeb.

Zakończenie budowy czerwiec 2019 r.

Inwestycja Mostowa 23 znajduje się na Starym Mieście, ul. Mostowa 23 (1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Konimpex-Invest.

Inwestycja Mostowa 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Mostowa 23 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Konimpex-Invest przewidział:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Lokalizacja inwestycji

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mostowa 23?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mostowa 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Mostowa 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mostowa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mostowa 23 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mostowa 23 znajdują się się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w odległości 80 m, Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w odległości 120 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 w Poznaniu w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mostowa 23 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej w odległości 210 m, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego oddział ul. Długa w odległości 250 m, Wielkopolskie Centrum Onkologii w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mostowa 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Sandra, w odległości 170 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mostowa 23 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.09.2017
Data aktualizacji: 16.11.2021

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: