Mostowa 23

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKonimpex-Invest

Ceny od: 6 950 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Mostowa 23 dostępne są 4 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.02
278,4 m²
-
1 990 560 zł7 150 zł/m²
U.05
361,36 m²
-
2 511 452 zł6 950 zł/m²
U.06
184,44 m²
-
1 392 522 zł7 550 zł/m²
U.04.1
103,28 m²
-

Opis Inwestycji

Mostowa 23 będzie położona w prestiżowej lokalizacji, tuż obok ul. Dowbora Muśnickiego i ul. Mostowej w Poznaniu.Otwarta przestrzeń roztaczająca się przed budynkiem z widokiem na zadrzewione tereny zielone to rzadkość w zabudowie ścisłego centrum. Położenie w sercu miasta to niewątpliwie jeden z atutów inwestycji. Kolejna to bliskość terenów rekreacji, m. in. tereny zielone przy Warcie. Prestiż tej lokalizacji to również historyczne tło Mostowej, w którym kiedyś było stare koryto Warty.Lokale użytkowe są położone na parterze, wejście jest bezpośrednio z ulicy. Zachęcamy do kontaktu, lokale dają dużą możliwość aranżacji z uwzględnieniem Państwa potrzeb.Zakończenie budowy czerwiec 2019 r.

Inwestycja Mostowa 23 znajduje się na Starym Mieście, ul. Mostowa 23 (1 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Inwestycja Mostowa 23 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Aktualnie w inwestycji Mostowa 23 pozostały na sprzedaż 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 103 do 361 metrów kwadratowych w cenie od 6 950 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Konimpex-Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, usługi w budynku, winda.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 103 do 361 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 877 880 do 2 511 452 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 6 950 do 8 500 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Mostowa 23

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mostowa 23 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 50 metrów od inwestycji Mostowa 23 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Mostowa.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mostowa 23 znajdują się się 23 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące św. Marii Magdaleny w odległości 80 m, Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w odległości 120 m, Centrum Kształcenia Ustawicznego nr 2 w Poznaniu w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mostowa 23 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów im. Aliny Pienkowskiej w odległości 210 m, Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego oddział ul. Długa w odległości 250 m, Wielkopolskie Centrum Onkologii w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mostowa 23 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 160 m znajduje się Żabka, w odległości 160 m znajduje się Sandra, w odległości 170 m znajduje się Piekarnia.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mostowa 23 w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 230 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 14.09.2017

Data aktualizacji: 13.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie