Marcelinove

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKonimpex-Invest

Ceny od: 4 900 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Marcelinove dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
U.02
245,44 m²
Parter
1 202 656 zł4 900 zł/m²
U.03
159,91 m²
Parter
791 555 zł4 950 zł/m²

Opis Inwestycji

Marcelinove to nowoczesny budynek stworzony na planie litery U, z kameralnym dziedzińcem. Atutem inwestycji są funkcjonalne układy mieszkań i różnorodne metraże do wyboru spośród 135 mieszkań. Możesz wybrać mieszkanie z ogródkiem, przestronnym tarasem lub balkonem. Tutaj szybko zapomnisz, że nadal jesteś w mieście.Marcelinove znajduje się tuż przy Lasku Marcelińskim. Piękne tereny spacerowe, siłownia na świeżym powietrzu, place zabaw dla dzieci i kilometry ścieżek biegowych oraz rowerowych – to wszystko masz na wciągnięcie ręki. Budynek posiada też własny teren rekreacji z zewnętrzną siłownią, a także rowerownie dla mieszkańców. Dla osób aktywnych, obok Lasku Marcelińskiego, do dyspozycji pozostają też szkółka jeździecka oraz korty tenisowe. Również bliskość centrum handlowego, punktów usługowych czy restauracji ułatwi codzienne życie. W pobliżu znajdują się też żłobki, przedszkola i szkoły.W Marcelinove wszystko, co istotne masz w pobliżu. Jeśli jednak zechcesz udać się w inne części miasta, wszędzie dotrzesz szybko i sprawnie. Możesz skorzystać zarówno z rozwiniętej komunikacji miejskiej, jak i własnego samochodu czy roweru, dzięki kilometrom ścieżek rowerowych. Marcelinove znajduje się też blisko kluczowych dróg, takich jak autostrada A2 i droga ekspresowa S11.Prace budowlane planujemy zakończyć w maju 2018 roku. Rozpoczną się wtedy procedury odbiorowe, które zostaną zakończone wydaniem pozwolenia na użytkowanie. Wydawanie mieszkań planujemy na III kwartał 2018 roku.

Inwestycja Marcelinove znajduje się na Ławicy, ul. Wałbrzyska 5 (4.5 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera Konimpex-Invest.

Inwestycja Marcelinove została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Marcelinove pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 160 do 245 metrów kwadratowych w cenie od 4 900 zł za metr kwadratowy.

Deweloper Konimpex-Invest przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 160 do 245 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 791 555 do 1 202 656 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 4 900 do 4 950 zł.
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Marcelinove

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marcelinove mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 260 metrów od inwestycji Marcelinove znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Świerzawska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marcelinove znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Prywatna Szkoła Podstawowa Mieszko w Poznaniu w odległości 420 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marcelinove jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Demedi w odległości 360 m, Centrum Zdrowia ASGO w odległości 430 m, Medi Partner w odległości 460 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Marcelinove składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 270 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marcelinove w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 140 m znajduje się Korty tenisowe.

Data publikacji: 27.04.2017

Data aktualizacji: 13.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie