Apartamenty Warszawianka

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKonduktorska 6

Zapytaj o ceny

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Warszawianka dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
u2
116,3 m²
Parter
u3
124,2 m²
Parter

Zobacz inne etapy inwestycji Apartamenty Warszawianka

Opis Inwestycji

Kameralne, zielone, Mokotowskie.Luksusowe apartamenty, zaprojektowane z niezwykłą starannością o detale. O krok od centrum, w zaciszu mieszkaniowej części dolnego Mokotowa, w bezpośrednim sąsiedztwie terenów zielonych i obiektów sportowych.Apartamenty Warszawianka zlokalizowane przy ul. Konduktorskiej 6 to 16 mikro apartamentów w kameralnej willi miejskiej i 2 lokale usługowe. Budynek został zaprojektowany z niezwykłą dbałością o wykończenie części wspólnych. Apartamenty Warszawianka to idealny wybór dla tych, którzy cenią sobie prywatność i bezpretensjonalną wygodę życia w sercu miasta. Inwestycja znajduje się w spokojnej okolicy niedaleko kilku parków, np. Morskie Oko, Arkadia. Kamienica jest dobrze skomunikowana z reszta miasta - podróż do centrum miasta zajmuje 20 minut.

Inwestycja Apartamenty Warszawianka znajduje się na Sielcach, ul. Konduktorska 6 (3.6 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi Konduktorska 6

Inwestycja Apartamenty Warszawianka została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Warszawianka pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 116 do 124 metrów kwadratowych.

Deweloper przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (3 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 360 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stopy kanałowe. Lokal wykonany będzie w tzw. standardzie deweloperskim, który nie obejmuje: montażu armatury sanitarnej, wykończenia podłóg, ścian, drzwi wewnętrznych
Stolarka okienna
PCV, szklenie trzyszybowe dwukomorowe
Drzwi zewnętrzne
Drzwi wejściowe do mieszkań antywłamaniowe klasy RC4.
Posadzka
Podłoża pod posadzki we wszystkich pomieszczeniach – cementowe.
Ściany
Wykończone tynkiem maszynowym gipsowym za wyjątkiem płyt GK.
Sufity
Wykończone tynkiem maszynowym gipsowym za wyjątkiem płyt GK.
Parapety wewnętrzne
Konglomerat typu Botticino
Instalacje
Instalacja wodno-kanalizacyjna (bez białego montażu): • kanalizacja (rury z tworzyw sztucznych PCV) zakończona korkiem na wyjściu z szachtu (bez rozprowadzenia lokalowego pod urządzenia), • woda zimna i ciepła – instalacja wodna doprowadzona do łazienki i kuchni. Instalacja elektryczna: • gniazda 230 V zabezpieczone wyłącznikiem różnicowo-prądowym, • instalacja oświetleniowa – punkty zakończone kostką, • w kuchni zasilanie elektryczne , • w mieszkaniach tablice podtynkowe lub natynkowe, • opomiarowanie indywidualne w ciągach komunikacyjnych. Instalacja centralnego ogrzewania: • z węzła cieplnego (opomiarowanie indywidualne w ciągach komunikacyjnych), • grzejniki płytowe, stalowe z zaworami termostatycznymi. Instalacja: • telefoniczna, internetowa, TV (orurowanie, sieci stanowią własność operatora, który dokona przyłączenia lokali do sieci), • videodomofon lub domofon z dzwonkiem, • kontrola dostępu ( brama, drzwi do klatek z poziomu garażu).
Wentylacja
Mechaniczna wyciągowa
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (3 miejsca): cena 59000-90000-zł/m2 brutto.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, klimatyzacja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 116 do 124 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
Opis płatności:40/25/15/15/5.
Warunki rezerwacji:rezerwacja na 5 dni z wpłatą 5000 zł.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Warszawianka

Zamieszkaj w sercu Mokotowa. W odległości zaledwie 500m od dwóch nowoczesnych ośrodków sportowych z dostępami do pływalni, kortów tenisowych, gabinetów odnowy biologicznej i ścianki wspinaczkowej. W otoczeniu zieleni parków i skwerów - najliczniejszych w centralnej części miasta. 5 minut pieszo od szkół, przedszkoli i gabinetów medycznych. Pomiędzy ulicami Belwederską i Puławską - kluczowymi arteriami komunikacyjnymi stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie przystanków komunikacji miejskiej, zapewniających wygodny dojazd do najważniejszych obiektów użyteczności publicznej. Zamieszkaj na Konduktorskiej 6, w wyjątkowym miejscu które już wkrótce może stać się Twoim azylem na mapie Warszawy. (Przystanek ZTM 150 m / Szkoła 200 m / Park Morskie Oko 300 m / Basen 500 m)

Na położonym w lewobrzeżnej części stolicy Mokotowie mieszka ok. 219 tys. osób, co sprawia, że jest to najludniejsza spośród warszawskich dzielnic. Mimo dużej liczby mieszkańców, obszar o powierzchni ok. 35 km2 nie należy do zatłoczonych, bowiem zabudowa jest zróżnicowana. Mokotów słynie z luksusowych apartamentowców, jak: Apartamenty przy Królikarni, Rezydencja Merliniego czy Osiedle Eco Park. Występują tutaj zarówno otoczone zielenią wille, jak i wielkie blokowiska na osiedlach: Stegny, Służew i Domaniewska. Dawny Służewiec Przemysłowy zagospodarowany jest na rzecz centrów handlowo-usługowych, jak Galeria Mokotów lub biurowo-biznesowych typu: GTC, TOP 2000, Zepter, Curtis Plaza. Funkcję rekreacyjną pełnią liczne parki, skwery i zieleńce oraz rezerwat Jezioro Czerniakowskie. Niezwykle bogata jest oferta kulturalna: 18 teatrów, 10 muzeów, 5 kin oraz 15 galerii sztuki. W dzielnicy kursuje metro, a główne arterie to: most Siekierkowski, Wisłostrada, Al. Niepodległości i ul. Puławska.

Komunikacja

Przez Mokotów przebiegają liczne linie tramwaje, autobusowe i I linia metra. Most Siekierkowski łączy dzielnicę z prawobrzeżną częścią Warszawy, a ważnymi arteriami są: Wisłostrada, Al. Niepodległości, Al. Wilanowska oraz ulice: Puławska, Czerniakowska, Woronicza.

W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty Warszawianka znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny KONDUKTORSKA 01.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Warszawianka znajduje się 56 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Gimnazjum Sportowe nr 8 im. Eugeniusza Lokajskiego w odległości 150m, Przedszkole nr 149 w odległości 150m, Szkoła Podstawowa Nr 272 W Zespole Szkół Nr 1 w odległości 200m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 50 m znajduje się Ośrodek Psychoterapii Aleje, w odległości 100 m znajduje się Fortuna sp.j. Familia Ciota, w odległości 100 m znajduje się MED-ORA Agata Sackiewicz.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 100 m znajduje się Sferis. Salon firmowy. Sklep RTV, AGD, w odległości 200 m znajduje się Galeon, w odległości 250 m znajduje się Biedronka.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 350 m znajduje się skwer Gwiazda Polski, w odległości 400 m znajduje się Stadion tenisowy Warszawianka, w odległości 400 m znajduje się Skwer im. Olgi i Andrzeja Małkowskich.

Data publikacji: 25.01.2016

Data aktualizacji: 29.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie