Osiedle Zielone Kopce

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Komsta Okna i Drzwi S.A.

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.

UWAGA!

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 16 domów w najbliższej okolicy! Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

Panorama Grabówki (1,0 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Panorama Grabówki znajduje się w Grabówkach, ul. Grabówki 11 (0,9 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Adkon Sp. z o.o.. Inwestycja Panorama Grabówki została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku. Inwestycja składa się z 12 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostał 1 nowy dom o powierzchni 138 m2.

wielicki, Grabówki, ul. Grabówki 11 (0,9 km od Krakowa)

Inwestycja polecana

Panorama Grabówki
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 1
 • Powierzchnia: 138 m2
 • Liczba pokoi: 4
Adkon Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Domy (2,9 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Domy znajduje się w Wieliczce, ul. Zbożowa (0,1 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera WBG Development Sp. z o.o.. Inwestycja Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Domy została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 12 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 6 nowych domów o powierzchni 182 m2.

Wieliczka, ul. Zbożowa (0,1 km od Krakowa)
Ceny od: 3 129 zł/m2

Inwestycja polecana

Aleja Zbożowa etap 3 i 4 - Domy
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 6
 • Powierzchnia: 182 m2
 • Liczba pokoi: 5
WBG Development Sp. z o.o.
Domy spełniające kryteria

Południowe Ogrody (4,7 km dalej)

Inwestycja z domami jednorodzinnymi Południowe Ogrody znajduje się w Wieliczce, ul. Niepołomska (2,3 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Techniq. Inwestycja Południowe Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku. Inwestycja składa się z 12 domów jednorodzinnych. Aktualnie na sprzedaż pozostało 10 nowych domów o powierzchniach od 87 do 128 m2.

Wieliczka, ul. Niepołomska (2,3 km od Krakowa)

Inwestycja polecana

Południowe Ogrody
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba domów: 10
 • Powierzchnia: 87 - 128 m2
 • Liczba pokoi: 4 - 5
Techniq
Domy spełniające kryteria

Osiedle Zielone Kopce to nowa, kameralna inwestycja składająca się z 14 domów w zabudowie szeregowej o podwyższonym standardzie deweloperskim, ulokowana w spokojnej dzielnicy Wieliczki.

Zielone Kopce są doskonałą alternatywą dla osób, które cenią bliskość centrum miasta i jednocześnie pragną komfortu spokojnego życia na przedmieściach Krakowa i chciałyby mieć odrobinę zielonej, własnej przestrzeni do odpoczynku. Domy przyciągają nowoczesnym i wyróżniającym się stylem wykonania. Elementy drewna oraz duże przeszklenia sprawiają, że prezentują się bardzo ciekawie i wyróżnia na tle innych inwestycji. Budynki energooszczędne, ocieplone 15 cm styropianem z pakietem okien 3-szybowych. Inwestycja znajduje się w Wieliczce, ul. Kopce (2 km od Krakowa), jest realizowana przez KOMSTA Okna i Drzwi S.A.

Inwestycja Osiedle Zielone Kopce znajduje się w Wieliczce, ul. Kopce (0,2 km od Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Komsta Okna i Drzwi S.A..

Inwestycja Osiedle Zielone Kopce jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 14 nowych domów w tym 14 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zielone Kopce pozostało na sprzedaż 0 nowych domów jednorodzinnych o powierzchniach od 107 do 129 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Komsta Okna i Drzwi S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne.

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2019 roku.
Liczba domów: cała inwestycja składa się z 14 domów.
Liczba kondygnacji: domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń: w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony.

Domy przyciągają nowoczesnym i wyróżniającym się stylem wykonania. Elementy drewna oraz duże przeszklenia sprawiają, że prezentują się bardzo ciekawie i wyróżnia na tle innych inwestycji. Budynki energooszczędne, ocieplone 15 cm styropianem z pakietem okien 3-szybowych.

Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Garaże: domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: Przed każdym budynkiem.
Udogodnienia: informacja u dewelopera.
Przyroda: informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zielone Kopce

Zielone Kopce to inwestycja powstająca przy ul. Kopce w Wieliczce, zaledwie 3 km od Rynku Głównego w Wieliczce i 11 km od Zamku Królewskiego na Wawelu. W niedalekiej odległości znajduje się przystanek autobusowy, sklepy (Inter Marche, Lidl), Solne Miasto, Basen.

Wieliczka to miasto powiatowe leżące w północnej części woj. małopolskiego i bezpośrednio sąsiadujące z Krakowem. Jego powierzchnia wynosi 13,4 km2 , a mieszka w nim 21 878 osób. Miejscowość słynie z zabytkowej kopalni soli, natomiast na co dzień jest to spokojna okolica z rozwiniętą infrastrukturą społeczną gwarantującą swoim mieszkańcom komfortowe życie. Działają tu przedszkola i szkoły dające bezproblemowy dostęp do oświaty oraz ośrodki zdrowia zapewniające podstawowe usługi medyczne. Dobrze rozwija się również wielicka infrastruktura sportowa. W mieście działa ponad 10 klubów i towarzystw sportowych, a amatorzy mogą korzystać z parku linowego. Na dzieci czeka Park Pinokio z mnóstwem atrakcji i małym parkiem linowym. Najważniejszymi terenami zielonymi w Wieliczce są Las Krzyszkowicki oraz park im. A. Mickiewicza. W okolicy bardzo dobrze rozwinięta jest komunikacja. Przez Wieliczkę przebiegają 2 drogi wojewódzkie (nr 964 i 966) oraz droga krajowa nr 94. Działa także kolej i PKS, a do miasta docierają krakowskie autobusy aglomeracyjne.

Komunikacja

W Wieliczce krzyżują się drogi wojewódzkie nr 964 i 966. Przebiega tędy również droga krajowa nr 94. Tuż obok północnej granicy biednie natomiast transkontynentalna autostrada A4. Działają tu autobusy miejskie aglomeracyjne oraz PKS. Czynne są także połączenia kolejowe, w tym te bezpośrednie z Krakowem. Bliskość stolicy Małopolski sprawia, że niedaleko stąd także do lotniska w Balicach. W odległości 400 metrów od inwestycji Osiedle Zielone Kopce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Krzyszkowice Kasztanowa I.

Data publikacji: 05 kwietnia 2018 15:00

Data aktualizacji: 25 listopada 2018 22:43

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet