Domy Będzin Grodziec

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezKantower Sp. z o.o.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Inwestycja Będzin Grodziec charakteryzuje się nowoczesną architekturą, wygodnym rozkładem pomieszczeń i niezwykle ergonomicznymi metrażami. Dzięki staraniom projektantów oraz ekipy wykonawczej powstaje wyjątkowe miejsce, gotowe spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających nabywców. Nasze nowe domy znajdują się bardzo blisko centrum a ich umiejscowienie zapewnia doskonałą komunikację z miastami ościennymi, jak Katowice czy Sosnowiec.• Przestronne tarasy• Wygodne i nowoczesne rozkłady pomieszczeń• Dwustanowiskowe garaże na poziomie piwnic• Bezpośredni dostęp z drogi publicznej• Wysokiej klasy materiały wykończeniowe• Fotowoltaika• Ogrzewanie w postaci mat grzewczych DreamHeatKantower to spółka, która oferuje wysoką jakość inwestycji i zapewnia bezpieczeństwo. Kupujący może liczyć na indywidualnego doradcę kredytowego, który pomoże wybrać najkorzystniejszą ofertę kredytową oraz skompletować wszystkie potrzebne dokumenty. Kantower realizuje inwestycję ze środków własnych, dzięki czemu Klient ma 100% pewności przy zakupie nieruchomości. Tereny, na których powstaje inwestycja są wyłączną własnością dewelopera. Wszystkich zainteresowanych kupnem domu zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub e-mailowego.

Inwestycja Domy Będzin Grodziec znajduje się w Będzinie, ul. Wróblewskiego (4.2 km od Dąbrowy Górniczej), została zrealizowana przez dewelopera Kantower Sp. z o.o..

Inwestycja Domy Będzin Grodziec została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy Będzin Grodziec pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 175 metrów kwadratowych w cenie od 790 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Kantower Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las.

Lokalizacja inwestycji Domy Będzin Grodziec

Będzin to miasto położone w południowej Polsce, w województwie śląskim. Jego powierzchnia wynosi 37,37 km2 i zamieszkuje go ok. 57 tysięcy mieszkańców. Znajduje się w centrum Górnośląskiego Okręgu Przemysłowego - jednego z ważniejszych ośrodków kulturalnych, naukowych i gospodarczych w kraju. Będzin to jedno z najstarszych miast Zagłębia Dąbrowskiego z obowiązującym podziałem na siedem dzielnic: Grodziec, Gzichów, Ksawera, Łagisza, Małobądz, Śródmieście i Warpie. Będzin posiada obszary o charakterze wyspowym, a ich głównym celem jest zachowanie niezwykle cennych krajobrazów, charakteryzującymi się dużym wartościami ekologicznymi i estetycznymi. Wykorzystuje się je głównie w celu rekreacyjno-turystycznym. Najchętniej odwiedzane miejsca przez turystów oraz mieszkańców miasta to zdecydowanie Zamek Królewski, Muzeum Zagłębia, Pałac Mieroszewskich czy Góra św. Doroty.

Komunikacja

Będzin posiada bardzo dogodne połączenie drogowe z resztą kraju. Leży na skrzyżowaniu dwóch bardzo ważnych tras szybkiego ruchu: drogi krajowej nr 94 z Wrocławia do Krakowa oraz drogi krajowej nr 86 z Katowic do Warszawy. Przez miasto przebiega także droga wojewódzka nr 910. W odległości 23 km znajduje się Port Lotniczy w Pyrzowicach. System komunikacji miejskiej oparty jest na transporcie autobusowym i tramwajowym.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy Będzin Grodziec mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Domy Będzin Grodziec znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Grodziec Browar.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy Będzin Grodziec składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Sklep na Basenie.

Data publikacji: 30.09.2020

Data aktualizacji: 01.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie