Odkryty Zakątek

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Kalter Nieruchomości Sp. z o.o.

Warszawa, Białołęka, Nowodwory, ul. Odkryta 50, 50A, 50B
Odkryty Zakątek

5 zdjęć

Odkryty Zakątek
Odkryty Zakątek
Odkryty Zakątek
Odkryty Zakątek

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Odkryty Zakątek dostępne są 3 oferty

 • Lista
 • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

Odkryty Zakątek logo

„Odkryty Zakątek” to kolejna nasza inwestycja pośród znanych i bardzo dobrze odebranych na rynku kameralnych rezydencji miejskich „Strumykowy Zakątek” i „Strumykowy Zakątek 2” zlokalizowanych obok siebie w najbardziej zielonej części Tarchomina.

Osiedle „Odkryty Zakątek” usytuowane jest przy ul. Odkrytej 50, 50A, 50B w Warszawie.

W jednym czteropiętrowym i dwóch trzypiętrowych budynkach z windami powstanie 86 mieszkań dwu, trzy i cztero i pięciopokojowych o powierzchni od 43 do 108 m2. Mieszkania zostały zaprojektowane z myślą o jak najlepszym dopasowaniu do potrzeb nabywcy. Cechuje je doskonałe wykorzystanie przestrzeni przy zachowaniu funkcjonalności pomieszczeń i dużej wygody użytkowania, a także różnorodność rozwiązań aranżacyjnych. Mogą Państwo znaleźć propozycje np. z dwoma łazienkami albo łazienką i wc, garderobą, pralnią, oknem w kuchni, albo kuchnią jako osobnym pomieszczeniem. Nie brakuje mieszkań z przestronnymi balkonami i tarasami oraz prywatnymi ogródkami. Aby przybliżyć mieszkańcom najpotrzebniejsze w codziennym życiu usługi i produkty w parterze pierwszego budynku zaprojektowano lokale usługowe. Dla wygody nabywców miejsca postojowe i komórki lokatorskie przewidziano w podziemnej hali garażowej pod osiedlem.

Planowany termin zakończenia realizacji inwestycji to I kwartał 2023 roku.

Główne zalety inwestycji to:

• Przytulna składająca się z 3 budynków 3-piętrowa rezydencja miejska (łącznie tylko 86 mieszkań)

• Zróżnicowane układy oraz powierzchnie mieszkań od 43 m2 do 108 m2

• Wygodny garaż podziemny, komórki lokatorskie oraz miejsca naziemne

• Przestronne tarasy i balkony, prywatne ogródki

• Mozliwość obcowania z naturą (uroki dorzecza Wisły, starorzeczy, rezerwat Ławice Kiełpińskie)

• Bliskość terenów rekreacyjnych i spacerowych (Park Strumykowa, wał wiślany, Kępa Tarchomińska)

• Pełna infrastruktura miejska w pobliżu (żłobki, przeszkola, szkoły, handel, usługi, itp.)

• Pętla komunikacyjna, przystanek autobusowy przy osiedlu, dojazd tramwajem do stacji metra i centrum

• Bezpieczne i w pełni zagospodarowane otoczenie

• Własny teren zielony z placem zabaw

• Lokale usługowe na parterze

• Własność gruntu

Inwestycja Odkryty Zakątek znajduje się na Nowodworach, ul. Odkryta 50, 50A, 50B (12.7 km od centrum Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Kalter Nieruchomości Sp. z o.o..

Inwestycja Odkryty Zakątek jest w trakcie przygotowań z planowanym na 1 kw. 2023 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 3 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Odkryty Zakątek pozostały na sprzedaż 3 lokale użytkowe o powierzchniach od 37 do 83 metrów kwadratowych.

Deweloper Kalter Nieruchomości Sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2021 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2023 roku
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada od 4 do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 3 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, usługi w budynku, winda, własna kotłownia
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, rezerwat przyrody

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 3 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 37 do 83 m².
Ceny lokali użytkowych:
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
otwarty mieszkaniowy rachunek powierniczy.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Lokalizacja, w której planujemy wybudować „Odkryty Zakątek” to wyjątkowe miejsce dające możliwość bliskiego obcowania z naturą. W pobliżu możemy podziwiać uroki dorzecza Wisły oraz starorzeczy. Znajdziemy tam również rezerwat przyrody Ławice Kiełpińskie, a nawet bobrowisko. Do aktywnego spędzania wolnego czasu zachęca Park Strumykowa, a szczególnie wał wiślany oraz Kępa Tarchomińska usytuowane w bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji. Doskonałe miejsce na spacer, jogging albo przejażdżkę rowerem. „Odkryty Zakątek” to również miejsce gdzie mieszkańcy będą mogli skorzystać z okolicznej bogatej oferty instytucji oświatowych (żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa), sportowej (boisko, hala sportowa, basen) oraz usługowej i handlowej (dyskonty, markety, sklepy, restauracje, kawiarnie, ośrodki medyczne, apteki itp.), w szczególności skupionej w pasażu handlowym wzdłuż ul. Światowida, biegnącej obok osiedla. W niedalekiej odległości znajduje się jedno z najnowocześniejszych i największych centrów handlowych Warszawy Galeria Północna z dostępem do ponad 200 sklepów i punktów handlowych, kinem, fitness clubem i salami rozrywki dla dzieci. Przyszli nabywcy będą mogli skorzystać z szeregu dogodnych połączeń komunikacyjnych z centrum miasta. Inwestycja znajduje się w pobliżu głównej arterii Tarchomina ul. Światowida, która łączy się z mostem Północnym, a następnie z Wisłostradą, prowadzącą do centrum, pozwalając na szybkie przemieszczanie się autem oraz transportem publicznym. Przystanki autobusowe oraz tramwajowe, a nawet pętla autobusowa, usytuowane są przy osiedlu. Tramwajem można również dojechać do stacji metra „Młociny”. Infrastruktura w otoczeniu inwestycji: - przystanek autobusowy linii 516, 518, N13: 100 m - przystanek autobusowy linii 126, 211, 186, 509, N01, N03, N63: 200 m - przystanek tramwajowy linii 2: 200 m - tereny spacerowe i rekreacyjne nad Wisłą: 250 m - centrum handlowe: 2 km - żłobek: 200 m - przedszkole publiczne: 400 m - szkoła podstawowa: 600 m - market spożywczy: 200 m - sklep osiedlowy: 100 m - kościół: 700 m - plac zabaw: 850 m - przychodnia: 50 m

Białołęka to północna, druga pod względem wielkości powierzchni, dzielnica Warszawy odznaczająca się najszybszym rozwojem. Występują tutaj zarówno osiedla domów jednorodzinnych w północnej części obszaru, jak również wysoka, nowoczesna zabudowa mieszkaniowa. Dużą popularnością nadal cieszą się białołęckie osiedla z wielkiej płyty: Nowy Tarchomin, Nowodwory i Nowe Świdry. W strefie centralnej i południowej rozwija się infrastruktura handlowo-usługowa, więc obszar ten ma szansę stać się czymś więcej, niż kolejną warszawską "sypialnią". Białołęka jest jedną z najspokojniejszych dzielnic, a wypoczynek umożliwiają: kompleksy leśne, parki, rezerwaty przyrody i ścieżki rowerowe. Dogodnym sposobem dojazdu do centrum miasta są tutaj liczne linie autobusowe z pętlą Nowodwory, zaś do głównych arterii dzielnicy należą fragmenty dróg krajowych: ul. Modlińska i Trasa Toruńska, a także ul. Płochocińska.

Komunikacja

Na terenie dzielnicy Białołęka znajdują się 4 stacje PKP. Kursują stąd autobusy, a budowa częściowej linii tramwajowej umożliwiającej dojazd z Tarchomina do centrum jest w końcowej fazie realizacji.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Odkryty Zakątek mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Odkryty Zakątek znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Hanki Ordonówny 02.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Odkryty Zakątek znajdują się się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Terapeutyczny Punkt Przedszkolny Kamyk Zielony w odległości 170 m, Punkt Przedszkolny Piaskowy Smok w odległości 320 m, Niepubliczne Przedszkole Bajkolandia w odległości 320 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Odkryty Zakątek jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Zdrowie w odległości 150 m, Laboratorium Analiz Lekarskich "Analiza" w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Odkryty Zakątek składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Żabka, w odległości 170 m znajduje się abc, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Odkryty Zakątek w odległości 150 m znajduje się Boisko, w odległości 160 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 25.03.2021
Data aktualizacji: 27.04.2021
Odkryty Zakątek logoStrona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Pańska 98 lok. 106, 00-834 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
 • Wtorek: 10:00 - 18:00
 • Środa: 10:00 - 18:00
 • Czwartek: 10:00 - 18:00
 • Piątek: 10:00 - 18:00

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?

Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a nasz doradca znajdzie je bezpatnie dla Ciebie.

 • Za darmo. Bez opłat i prowizji
 • Widoczne ceny nieruchomości
 • Zero spamu
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: