Osiedle Zdrowie

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJ&P Construction Sp. z o.o. Sp. k.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Opis Inwestycji

Oferujemy Państwu segmenty mieszkalne w zabudowie szeregowej przy ul. Poznańskiej w Międzyrzeczu vis a vis ogródków działkowych ROD Zdrowie - (numer działki geodezyjnej 76/32).Szereg składa się z sześciu środkowych segmentów oznaczonych literką B oraz skrajnych segmentów oznaczonych literką A oraz C (z podziałem na piętro i parter).Do każdego z segmentów przynależne jest miejsce parkingowe oraz ogród (co ważne od strony południowo zachodniej).Standard wykonania oraz wykończenia obejmujący takie elementy jak ogrzewanie podłogowe na parterze, gniazda elektryczne, oświetlenie zewnętrzne, rolety na parterze. Na odpowiednio wczesnym etapie jesteśmy w stanie rozszerzyć standard do Państwa potrzeb. Wiele elementów takich jak na przykład punkty elektryczne dopasowujemy pod Państwa wytyczne aby uniknąć przeróbek instalacji na etapie wykańczania budynku co pozwoli Państwu zaoszczędzić czas i pieniądze na późniejszym etapie wykańczania domu.Stosujemy tylko i wyłącznie materiały powszechnie znanych, dobrych marek takich jak Wienerberger, Roben, Caparol, Bosch itp. Wszystkie prace wykonują firmy podwykonawcze specjalizujące się w danych branżach.Cały proces zakupu nieruchomości zgodny jest z ustawą deweloperską. Państwa środki w pełni chronią rachunki powiernicze.Bardzo ważne jest aby dobrali Państwo odpowiednie finansowanie dopasowane do Państwa możliwości i preferencji. W tej materii pomogą Państwu nasi niezależni dorady kredytowi tak aby znaleźć najlepsza ofertę na rynku.Co istotne jesteście Państwo zwolnieni z podatku PCC a budynki objęte są pełną 5 letnią rękojmią.Mieszkania bezczynszowe - pełna własność.Na wszystkie pytania z miła chęcią odpowiemy telefonicznie lub na wcześniej umówionym spotkaniu.

Inwestycja Osiedle Zdrowie znajduje się w Międzyrzeczu, ul. Poznańska (34.8 km od Gorzowa Wielkopolskiego), jest realizowana przez dewelopera J&P Construction Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle Zdrowie jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów w tym 10 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zdrowie pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 53 do 90 metrów kwadratowych w cenie od 249 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper J&P Construction Sp. z o.o. Sp. k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
• Fundamenty: - ławy żelbetowe izolowane. • Schody: - wewnętrzne – żelbetowe na piętro. Możliwe indywidualne ustalenia z klientem.
Dach
- płaski pokryty papą - kominy tynkowane ponad dachem, - strop: Terriva
Elewacja
- izolacja cieplna murów styropianem gr.20cm, - tynk mineralny o strukturze „baranka” – Caparol, - obróbki blacharskie z blachy stalowej powlekanej.
Stolarka okienna
PVC - pakiet 5 komorowy, trzyszybowy biała (wew.) + antracytowa (zew.), wyposażone w rolety elektryczne na parterze (w przypadku mieszkań – tylko mieszkania na parterze).
Drzwi zewnętrzne
drzwi wejściowe ocieplone antywłamaniowe.
Balkony
- brak
Posadzka
- izolowane cementowe
Ściany
- fundamentowe z bloczków betonowych (gr. 25cm), - nośne z pustaków ceramicznych, - rozdzielająca lokale z pustaków ceramicznych akustycznych, - działowe z pustaków ceramicznych.
Parapety zewnętrzne
parapety stalowe malowane na kolor RAL (grafit, antracyt)
Parapety wewnętrzne
- brak
Instalacje
- sanitarna, - c.o. obsługiwana przez piec gazowy kondensacyjny dwufunkcyjny (Bosch /Junkers), ogrzewanie podłogowe na parterze oraz w łazience górnej, w łazienkach podejścia pod grzejniki drabinkowe, grzejniki płytowe na piętrze (w przypadku mieszkań – pełne ogrzewanie podłogowe), - elektryczna rozprowadzona wewnątrz zakończona puszkami i białymi gniazdami, na elewacji oświetlenie zewnętrzne (nad wejściem, tarasem), - antenowa (bez osprzętu) Przyłącza: - woda, - zbiornik bezodpływowy, - gaz, - prąd,
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, las.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zdrowie

Międzyrzecz to miasto położone w województwie lubuskim. Leży między rzekami Obrą i Paklicą. Powierzchnia miasta wynosi 10,26 km2 i zamieszkuje ją ok. 18 tysięcy mieszkańców. Wartym miejscem do odwiedzenia jest zdecydowanie Międzyrzecki Rejon Umocniony - to atrakcja z okolic Międzyrzecza nie tylko regionalna, ale również ogólnopolska. Każdego roku bunkry zwiedza kilka tysięcy turystów - także z zagranicy. Ponadto na terenie miasta znajduje się Jezioro Paklicko Wielkie, Jezioro Głębokie. Na terenie miasta funkcjonuje 9 przedszkoli, 6 szkół podstawowych, 4 szkoły średnie.

Komunikacja

Jeśli chodzi o komunikację to kilkanaście kilometrów na południe od miasta przebiega autostrada A2, a najbliższy dostęp do niej stanowi węzeł Jordanowo, zlokalizowany 15 km na południe od centrum Międzyrzecza. Na zachód od miasta przebiega droga ekspresowa S3, której fragment stanowi obwodnicę Międzyrzecza. Znajduje się tutaj również droga krajowa nr 3 przebiegająca przez województwa zachodniopomorskie, lubuskie i dolnośląskie oraz droga wojewódzka nr 137 łącząca Słubice, Międzyrzecz z Trzcielem.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Zdrowie jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Samodzielny Publiczny Szpital dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zdrowie składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 210 m znajduje się Kiosk.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zdrowie w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Teren rekreacyjny, w odległości 260 m znajduje się Kort.

Data publikacji: 09.04.2020

Data aktualizacji: 24.07.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie