Osiedle Przy Zamku

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Ślęza, oferowane bezpośrednio przez JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

wrocławski, Ślęza, ul. Ślęza

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 103 oferty w najbliższej okolicy!

Osiedle Przy Zamku

18 zdjęć

Osiedle Przy Zamku
Osiedle Przy Zamku
Osiedle Przy Zamku
Osiedle Przy Zamku

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Osiedle Przy Zamku logo

Osiedle Przy Zamku, Osiedle Przy Zamku II i Osiedle Przy Zamku III to 3 osiedla domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej. Inwestycja położona jest w Ślęzie (gm. Kobierzyce), 5 min. od granicy Wrocławia. Pierwsi mieszkańcy już cieszą się komfortem na już ukończonym pierwszym osiedlu.

Trwa sprzedaż:

Osiedle Przy Zamku II - 28 domów 300 m od Zamku Topacz

Początek budowy: I kwartał 2015 r.

Termin realizacji:

wydanie budynków: już w październiku 2016 r. (I etap)

przeniesienie własności: do końca 2016 r. (I etap)

Osiedle Przy Zamku III - 24 domy 800 m od Zamku Topacz

Początek budowy: I kwartał 2015 r.

Termin realizacji: pełna realizacja 2017 r. (całość)

Do wyboru są 2 rodzaje budynków (segment skrajny lub środkowy) o powierzchni 103 m2, w standardzie deweloperskim.

Tradycyjna forma i stonowana kolorystyka elewacji nawiązują do zabytkowej architektury Zamku Topacz, wpisując się w okoliczną zabudowę.

Każdy dom składa się z parteru, poddasza użytkowego oraz antresoli. Na parterze znajduje się przestronny salon, kuchnia i łazienka. Wyższa kondygnacja, doświetlona przez liczne okna połaciowe, stać się może doskonałym miejscem na sypialnię, pokoje dziecięce, garderobę lub pracownię.

Wszystkie domy posiadają ogródki, w których mieszkańcy Osiedla Przy Zamku będą mogli zrelaksować się po dniu pracy. Wygodny dojazd do posesji oraz parkowanie umożliwi podjazd, wiata garażowa i 2 miejsca postojowe.

Inwestycja Osiedle Przy Zamku znajduje się w Ślęzy, ul. Ślęza (1.6 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Przy Zamku została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 35 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Zamku nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 35 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski

Konstrukcja budynku

Ściany budynku: bloczki z betonu komórkowego Ścianki działowe na piętrze: płyta GK Strop TERRIVA Dachówka cementowa Okna PVC Tynki gipsowe Ogrzewanie gazowe z piecem z zamkniętą komorą spalania Docieplenie poddasza: wełna 25 + płyta GK Kanalizacja sanitarna i deszczowa Sieć wodna Miejsca postojowe wykonane z kostki betonowej

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
basen, sauna
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, staw

Lokalizacja inwestycji

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Przy Zamku?

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Zamku składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 250 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Zamku w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 30.09.2013
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: