Liryka Park

Nowa oferta, znany deweloper!

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezJOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Liryka Park dostępnych jest 8 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
L4
5
135,13 m²
-
L5
5
135,22 m²
-
L6
5
123,04 m²
-
L11
5
134,66 m²
-
L2
6
131,71 m²
-
L3
6
131,71 m²
-
L9
6
126,9 m²
-
L7
7
153,31 m²
-

Opis Inwestycji

Liryka Park

Liryka Park to zupełnie nowa propozycja solidnego dewelopera ATM Inwestycje, dedykowana wymagającym rodzinom, poszukującym wygodnego domu w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy.W Radomierzycach, zlokalizowanych tuż przy południowej granicy Wrocławia, przy ulicy Lawendowej, powstaje osiedle domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Każdy z 11 segmentów posiadać będzie kameralny ogródek z tarasem, miejsca postojowe wzdłuż bezpiecznej, wewnętrznej drogi, a wybrane jednostki - także garaże w bryle budynku.Komfortowy projektDuże powierzchnie pozwolą zapewnić komfort i własną przestrzeń każdemu z członków rodziny. Dobrze przemyślane przestrzenie stanowią doskonałą bazę dla wymarzonych aranżacji, niezależnie od preferowanego stylu. Kilka starannie zaprojektowanych typów układów pomieszczeń daje możliwość wyboru wnętrza najlepiej dopasowanego do stylu życia, oczekiwań i przyzwyczajeń przyszłych mieszkańców.Dzięki płaskim dachom, pięknemu doświetleniu i gustownej elewacji jednostki powstające w Radomierzycach nabierają nowoczesnego, eleganckiego charakteru. Dodatkowy atut stanowią duże balkony na pierwszym piętrze, potęgujące wrażenie lekkości wnętrz.Zielona lokalizacjaOtoczenie willi podmiejskich, kameralnych osiedli jednorodzinnych gwarantuje ciszę i bezpieczeństwo. Rozległe tereny zielone zapraszają na długie spacery i do aktywnego wypoczynku, a tuż obok inwestycji znajduje się kort tenisowy, który będzie dostępny dla mieszkańców. Wszelkie udogodnienia – sklepy, markety, restauracje, usługi, placówki oświatowe, obiekty sportowe, parki, przystanki – znajdują się o kilka minut jazdy od osiedla, zarówno we Wrocławiu w obrębie dynamicznie rozwijających się osiedli Ołtaszyn i Jagodno, jak i w pobliskich Żernikach Wrocławskich.Dobry dojazd do centrum Wrocławia zapewnia doskonałe skomunikowanie z ulicą gen. Stefana Grota-Roweckiego, stanowiącą jedną z najważniejszych arterii Wrocławia. Planowane ukończenie obwodnicy miasta dodatkowo wpłynie na komfort mieszkańców Radomierzyc.Solidny deweloperZa budowę osiedla Liryka Park odpowiada spółka ATM Inwestycje – wrocławski deweloper z olbrzymim doświadczeniem, wchodzący w skład stabilnej grupy kapitałowej ATM Grupa S.A. Osiedla zrealizowane przez ATM Inwestycje cieszą się bardzo dużą popularnością ze względu na przemyślaną funkcjonalność, komfortowe układy pomieszczeń i cieszące oko projekty brył.Wyłącznym biurem sprzedaży jest firma JOT-BE NIERUCHOMOŚCI, od 1982 ciesząca się doskonałą opinią i zaufaniem Wrocławian.

Inwestycja Liryka Park znajduje się w Radomierzycach, ul Lawendowa (0.4 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi JOT-BE Nieruchomości Sp. z o.o.

Inwestycja Liryka Park została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych domów w tym 11 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Liryka Park pozostało na sprzedaż 8 nowych domów o powierzchniach od 123 do 153 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 123 do 135 m2 (4 domy)
  • 6-pokojowe o powierzchni od 127 do 132 m2 (3 domy)
  • 7-pokojowe o powierzchni od 153 m2 (1 dom)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 11 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 8 domów w tym 8 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:od 123 do 153 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5, 6, 7-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Liryka Park

Powiat wrocławski w województwie dolnośląskim obejmuje tereny położone na wschód i na południe od Wrocławia. W obrębie powiatu znajdują się miasta: Kąty Wrocławskie, Siechnice i Sobótka, a także: 3 gminy miejsko-wiejskie i 6 – wiejskich. Na obszarze o powierzchni ok. 1116 km2 zamieszkuje ponad 112 tys. osób, a zabudowę mieszkaniową stanowią domy jedno- i wielorodzinne. Pejzaż zdominowany jest przez grunty rolne, prawie 11% powierzchni zajmują kompleksy leśne. Do terenów zielonych należą: 2 parki krajobrazowe, 2 rezerwaty przyrody, doliny rzek i zabytkowe parki. W powiecie zlokalizowanych jest 12 akwenów wypoczynkowych, np.: Ośrodek Wypoczynku Świątecznego w Sulistrowicach czy Zalew Mietkowski. Miejscami aktywnego wypoczynku są: Adrenalina Park w Sokolnikach oraz Masyw Ślęży ze stokami narciarskimi, punktami wycieczek: Muzeum Motoryzacji Zamek Topacz w Ślęzie i Muzeum Ślężańskie. Do najważniejszych arterii powiatu należą: autostrada A4 oraz drogi krajowe: nr 35 i nr 95.

Komunikacja

Arterią o największym znaczeniu w powiecie jest autostrada A4, która ułatwia dojazd z poszczególnych miejscowości do Wrocławia. Ponadto przebiegają tędy drogi krajowe: nr 35 (Golińsk przy granicy z Czechami – Bielany Wrocławskie) oraz nr 95 (Grudziądz – A1 – DK55), a także trasa europejska E67. Arterie wojewódzkie, to drogi o numerach: 346, 347 (Wrocław – Kąty Wrocławskie), 395 i 455 (Wrocław – Oława). Do niektórych miejscowości powiatu kursują autobusy wrocławskiej komunikacji miejskiej, w całym powiecie – autobusy PKS i busy. Przez teren powiatu przebiegają także połączenia kolejowe z Wrocławia do: Warszawy, Opola czy Jeleniej Góry.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Liryka Park w odległości 60 m znajduje się Boisko, w odległości 310 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.07.2019

Data aktualizacji: 25.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie