Osiedle Tarasowe

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kazimierza Wielkiego 16F, oferowane bezpośrednio przez

Jawa-Bud

Pszczyna, ul. Kazimierza Wielkiego 16F

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 27 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Tarasowe

4 zdjęcia

Osiedle Tarasowe
Osiedle Tarasowe
Osiedle Tarasowe
Osiedle Tarasowe

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych

Liczba kondygnacji:

budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 168 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

posiada

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne : na parkingu zewnętrznym
  • miejsca postojowe podziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Osiedle Tarasowe – przyjazny model finansowania zakupu

To, na co zwrócić należy szczególną uwagę, to także dodatkowa (poza tradycyjną sprzedażą) i bardzo atrakcyjna oferta finansowa. Otóż firma Jawabud proponuje przyszłym właścicielom najem lokali z możliwością dojścia do własności. To doskonała oferta dla osób, które nie mają zdolności kredytowej oraz dla osób, które nieruchomości traktują jako inwestycję.

To pierwsza i jedyna tego typu oferta na rynku pszczyńskim. Program „Mieszkanie na wynajem z dojściem do własności” stanowi odpowiedź spółki na realne potrzeby mieszkańców Pszczyny i ma na celu wzbogacenie oferty mieszkaniowej miasta. Formuła ta umożliwia systematyczną spłatę mieszkania w ramach czynszu oraz wykupienie go – w zagwarantowanej we wcześniejszej umowie cenie – w okresie maksymalnie do 30 lat od momentu przystąpienia do programu.

Dla mieszkań na Osiedlu Tarasowym czynsz jest ustalany indywidualnie, a przy tym niższy od odsetek kredytu zaciągniętego w banku! Co koniecznie trzeba zaznaczyć: czynsz może być już poniżej 10 zł / m kw, a właściciel nie jest zobowiązany do wpłacenia jakiejkolwiek kaucji.

Pokażemy to na dwóch przykładach:

Przykład nr 1:

Mieszkanie nr 16c / 65 (dwupoziomowe) usytuowane na III piętrze

Metraż: 62,22 m kw.

Ilość pokoi : 3 z aneksem kuchennym

Wartość mieszkania: 299 990 zł

Min wkład: 59 998 zł

Min spłata na 30 lat : 666,64 zł

Czynsz: 599,98 zł (9,64 zł/m kw.)

Przykład nr 2:

Mieszkanie nr 16c / 62 (jednopoziomowe) usytuowane na II piętrze

Metraż: 64,50 m kw.

Ilość pokoi : 3

Wartość mieszkania: 305 250 zł

Min wkład: 61 050 zł

Min spłata na 30 lat : 678,33 zł

Czynsz: 814,00 zł (12,62 zł/m kw.)

Dodatkowo należy doliczyć opłaty: prąd, woda, gaz (wszystko wg indywidualnego licznika) oraz opłata do wspólnoty za zarządzanie, sprzątanie, odśnieżanie, oświetlenie, przeglądy, itp. (na ten rok ustalono 2 zł za m kw.).

Listę dostępnych mieszkań znajdziecie Państwo na podstronie: jawabud.pl/osiedle-tarasowe/

Znajduje się tam również dokładnie odwzorowany układ pomieszczeń i obszerna informacja o standardzie wykończenia.

Nadmieńmy, że dzięki współpracy firmy Jawabud z Bankiem Spółdzielczym w Pszczynie na zakup mieszkania na osiedlu otrzymają Państwo kredyt hipoteczny lub gotówkowy na preferencyjnych warunkach.

Jeżeli macie Państwo dodatkowe pytania, zachęcamy do kontaktu pod numerami tel. 794-636-595, 724-363-724, 570-046-978 lub osobiście w siedzibie firmy przy ulicy Bogedaina 23 w Pszczynie.

Inwestycja obejmuje budowę trzech budynków wielorodzinnych (o pow. całkowitej ok. 20 000 m²). Dwa pierwsze budynki już zostały oddane do użytku. W ofercie znajdą Państwo 168 mieszkań od 27 m² do 105 m². Istnieje możliwość zakupu miejsca postojowego w garażu podziemnym. Dodatkowym walorem osiedla jest wyposażenie budynku A i C w windę.

Osiedle będzie zamknięte i monitorowane, co zapewni Państwu komfort oraz poczucie bezpieczeństwa.

Ogromnym atutem inwestycji jest jej lokalizacja. W pobliżu znajduje się szkoła, przedszkole, żłobek, plac zabaw, supermarkety oraz gabinety lekarskie.

Do ceny należy doliczyć koszt komórki lokatorskiej i tarasu, bez których nie ma możliwości zakupu mieszkania.

Inwestycja Osiedle Tarasowe znajduje się w Pszczynie, ul. Kazimierza Wielkiego 16F (11.4 km od Bielska-Białej), została zrealizowana przez Jawa-Bud.

Inwestycja Osiedle Tarasowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 168 nowych mieszkań znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych. Budynki posiadają 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Tarasowe nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Jawa-Bud przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Lokalizacja inwestycji

Pszczyna położona jest w południowej Polsce w województwie śląskim. Zajmuje 22,49 km2 powierzchni miasta, którą zamieszkuje ok. 25 tysięcy osób. Występuje tu podział na dzielnice: Śródmieście, Piastów, Powstańców Śląskich, Polne Domy, Kępa i Stara Wieś. Znajdują się trzy muzea oraz dwie biblioteki. Ponadto mieszkańcy mają do dyspozycji stadion, halę sportową, korty tenisowe oraz kryte pływalnie. Aktywnemu wypoczynkowi i rekreacji sprzyjają także okolice miasta. W pobliżu zlokalizowane jest kąpielisko miejskie oraz Centrum Windsurfingu w Porębie. Jeśli chodzi o ofertę edukacyjną, w mieście funkcjonuje 6 szkół podstawowych, 4 szkoły średnie oraz 1 szkoła wyższa.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Tarasowe?

Znajduje się tutaj droga krajowa nr 1, która łączy Gdańsk ze wsią Gorzyczki i Zwardoniem. Trasa Europejska E75 zapewnia dojazd do Gdańska, Torunia, Łodzi, Piotrkowa Trybunalskiego, Częstochowy, Pszczyny oraz Zwardonia. Ponadto występują 4 drogi wojewódzkie. Droga wojewódzka nr 931 przebiega przez powiaty bieruńsko-lędziński i pszczyński, droga nr 933 łączy Chrzanów z Rzuchowem, a droga wojewódzka nr 935 biegnie przez Rydułtowy, Rybnik i Żory. Miejscowości takie, jak: Łąka, Wisła Wielka, Wisła Mała oraz Strumień leżą przy drodze wojewódzkiej nr 939.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Tarasowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1220 metrów od inwestycji Osiedle Tarasowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Pszczyna.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Tarasowe znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tarasowe znajduje się 17 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół nr 1 w odległości 40 m, szkoła w odległości 50 m, szkoła w odległości 60 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Tarasowe jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Pszczyńskie Centrum Okulistyczne w odległości 410 m, Centrum Opieki Medycznej w odległości 540 m, Hospicjum domowe Świętego Ojca Pio w odległości 590 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Tarasowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 170 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 170 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Tarasowe w odległości 80 m znajduje się boisko / kort, w odległości 110 m znajduje się boisko / kort, w odległości 110 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.05.2015
Data aktualizacji: 28.11.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: