Baltic Sun

Apartament wakacyjny
Baltic Sun - mieszkania nad morzem

apartamenty na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezPrzedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Jankowiak

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 59 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Przedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Jankowiak z siedzibą w Elblągu rozpoczęło sprzedaż inwestycji mieszkaniowej BALTIC SUN nad polskim morzem w miejscowości Sztutowo, ul. Mierzeja Park 2A i 2B.W dwóch całorocznych budynkach znajdować się będą:- mieszkania od 35 m2 do 70 m2 jedno- i dwupoziomowe,- lokale na parterze z własnymi ogródkami,- lokale na piętrach z przestronnymi balkonami lub tarasami,- ogrzewanie podłogowe w całym lokalu ze wspólnej ciepłowni,- instalacja pod kominki w niektórych mieszkaniach,- liczniki indywidualne dla każdego mieszkania na wszystkie media,- WINDY,- hale garażowe ukryte pod budynkami,- budynki od 2 do 4 kondygnacji,- budynki na wzniesieniu względem parkingu i okolicy,Na zagospodarowanym i w pełni urządzonym terenie inwestycji zaprojektowano:- BASEN zewnętrzny i nieckę dla dzieci,- plac zabaw,- prywatne zewnętrzne miejsca parkingowe.Nowe mieszkania nad morzem:z ogródkiem i na I piętrze od 7500 zł/m2 bruttodwupoziomowe już od 6500 zł/m2 bruttoINWESTYCJA BALTIC SUN to m.in.- Całoroczne mieszkania,- Baseny,- Windy,- Własne ogródki,- Tarasy i balkony,- Ogrzewanie podłogowe,- Kominki,- Hale garażowe,- Prywatne miejsca zewnętrzne,- Rolety zewnętrzne na parterze,- Teren ogrodzony,- Plac zabaw.Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.

Inwestycja Baltic Sun znajduje się w Sztutowie, ul. Mierzeja Park 2A/2B (15.5 km od Gdańska), jest realizowana przez dewelopera Przedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Jankowiak.

Inwestycja Baltic Sun jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 82 nowych apartamentów. Budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Baltic Sun pozostało na sprzedaż 0 apartamentów o powierzchniach od 57 do 61 metrów kwadratowych w cenie od 6 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Przedsiębiorstwo Budowlane Grzegorz Jankowiak przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc)
  • miejsca postojowe naziemne (56 miejsc)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 2 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba apartamentów:cała inwestycja składa się z 82 apartamentów.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 256 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stan deweloperski zgodnie z prospektem informacyjnym. Istnieje możliwość wykończenia mieszkania pod klucz.
Dach
Dachówka ceramiczna.
Drzwi zewnętrzne
Drzwi antywłamaniowe GERDA.
Balkony
Balkony wykończone gresem mrozoodpornym.
Ogrzewanie
Ogrzewanie podłogowe wodne w całym lokalu.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (26 miejsc).
  • miejsca postojowe naziemne (56 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, przystań dla łodzi, teren ogrodzony, basen, internet, klimatyzacja, przystosowane dla niepełnosprawnych, TV kablowa, winda, własna kotłownia, patio / dziedziniec.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park, las, rzeka, morze, rezerwat przyrody.
Typ nieruchomości:Apartament wakacyjny

Lokalizacja inwestycji Baltic Sun

Powiat nowodworski znajduje się we wschodniej części woj. pomorskiego i składa się z 5 gmin, które leżą na terenach zaliczanych do Żuław Wiślanych i Mierzei Wiślanej. Jego stolicą jest Nowy Dwór Gdański. Powierzchnia regionu wynosi 671,53 km2. Mieszka tu ok. 36 250 osób. Choć okolica stale się rozwija, to jednak wciąż widać tu wpływy historii, a nawet współczesna architektura jest inspirowana tradycjami regionu. Od północy powiat bezpośrednio graniczy z Morzem Bałtyckim, a jego wschodnią i zachodnią granicę wyznaczają rzeki Nogat i Wisła. Wysokie walory przyrodnicze sprawiają, że na tych terenach założono rezerwaty przyrody. Są one skupione głównie na obszarze Krynicy Morskiej. W powiecie funkcjonuje 30 szkół różnego szczebla. Jest tu 20 przychodni lekarskich, a w Nowym Dworze Gdańskim mieści się szpital. Rozwinięta jest infrastruktura sportowa, a do najważniejszych obiektów tego typu należą stadion w Nowym Dworze Gdańskim i 6 boisk w Sztutowie. Obok domów i ośrodków kultury, działają tu także muzea. Przez powiat biedną dwie drogi krajowe, a w Krynicy Morskiej znajduje się port wodny.

Komunikacja

Na terenie powiatu nowodworskiego krzyżują się drogi krajowe nr 7 i 55. Niespełna 5 km od jego wschodniej granicy biegnie natomiast DK 22. W Krynicy Morskiej znajduje się port wodny. Kursują tu autobusy PKS i pociągi PKP. W regionie funkcjonuje również kolej wąskotorowa, która jest jedną z atrakcji turystycznych powiatu.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Baltic Sun znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole w Sztutowie w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Baltic Sun składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 480 m znajduje się Sklep osiedlowy.

Data publikacji: 21.09.2020

Data aktualizacji: 29.12.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie