Apartamenty Marina

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Portowa, oferowane bezpośrednio przez Inwest-Hel Sp. z o.o.

pomorskie, nowodworski, Kąty Rybackie, ul. Portowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 64 oferty w najbliższej okolicy!

Apartamenty Marina

56 zdjęć

Apartamenty Marina
Apartamenty Marina
Apartamenty Marina
Apartamenty Marina

Opis Inwestycji

Inwestycja Marina zlokalizowana jest w Kątach Rybackich, niezwykle pięknej i malowniczej miejscowości nad Morzem Bałtyckim i Zalewem Wiślanym, która swym niepowtarzalnym krajobrazem, z dala od miejskiego zgiełku, przyciąga turystów od wielu lat.

Przystań jachtowa, szerokie, piaszczyste plaże otulone Parkiem Krajobrazowym, zatoka i otwarte morze to niewątpliwe zalety Mariny.

Stając sie właścicielem apartamentu w inwestycji Marina, możesz nie tylko korzystać ze wszystkich wygód oferowanych przez apartament i okolicę, ale także podjąć decyzję o przekazaniu lokalu po jego zakupie zewnętrznemu operatorowi w celu wynajmu.

Marina to kompleks w skład którego wchodzą trzy budynki apartamentowe, restauracja, bar, gabinety odnowy biologicznej, centrum fitness i Kids Club.

Apartamenty parterowe posiadają ogródki przypisane do wyłącznego korzystania przez właścicieli, a apartamenty zlokalizowane na wyższych kondygnacjach posiadają widok na Mierzeję Wiślaną i zmodernizowaną przystań jachtową.

Realizacja inwestycji została podzielona na trzy etapy.

Etap pierwszy - budynek E – został zrealizowany. W tym etapie powstało 47 apartamentów wraz z infrastruktura towarzyszącą. Wszystkie lokale zostały sprzedane.

Etap drugi– budynek D – został zrealizowany. W tym etapie powstało 78 apartamentów. wraz z infrastruktura towarzyszącą. Wszystkie lokale zostały sprzedane.

Etap trzeci - budynek C – został zrealizowany. W tym etapie powstało 20 apartamentów zlokalizowanych na I i II pietrze, a także powstaje infrastruktura towarzysząca na parterze: restauracja, bar, Kids Club, centrum fitness i centrum SPA j. W chwili obecnej trwa wykańczanie wnętrz budynku.

Marina to projekt pełen nowoczesnych rozwiązań dla klientów ceniących spokój, wygodę, komfort i nowoczesność.

Teren kompleksu jest pięknie zagospodarowany, ogrodzony, całodobowo monitorowany oraz chroniony. Ponadto w każdym budynku znajdują się cichobieżne windy i domofony.

Z myślą o najmłodszych zaprojektowaliśmy Kids Club oraz duży i bezpieczny plac zabaw zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie lasu.

Nowoczesne rozwiązania architektoniczne, niebanalna architektura, elegancja prostej formy, funkcjonalnie zaprojektowane i zaaranżowane wnętrza, szereg niecodziennych i przemyślanych rozwiązań architektonicznych to kolejne niezaprzeczalne atuty naszego projektu.

Widok z apartamentu na wodę, przystań jachtową, soczystą zieleń Parku Krajobrazowego, cisza, spokój i relaks stanowią o wyjątkowości tego miejsca.

Marina to oferta skierowana do wyjątkowych klientów ceniących wygodę i doskonałą lokalizację, inwestujących z wyobraźnią. Nasza inwestycja jest odpowiedzią na potrzeby niemalże każdego klienta. To również miejsce umożliwiające aktywną formę wypoczynku, w niekonwencjonalnej atmosferze i otoczeniu.

Inwestycja została przemyślana w najdrobniejszych szczegółach, projekt jest połączeniem nowoczesności i dobrego smaku. Charakteryzuje go estetyka i funkcjonalność.

Oferujemy apartamenty dostosowane do Państwa oczekiwań zarówno standardem jak i ceną.

Decydując się na powierzenie swojego lokalu zewnętrznemu operatorowi w zarządzanie, możesz uzyskiwać przychody z jego wynajmu. Oczywiście udział w systemie, czyli zakupu dla czerpania korzyści z wynajmu jest opcjonalny.

Jesteśmy przekonani, że wybór Mariny to doskonała i perspektywiczna decyzja.

Inwestycja Apartamenty Marina znajduje się w Kątach Rybackich, ul. Portowa (15.6 km od Elbląga), została zrealizowana przez Inwest-Hel Sp. z o.o.

Inwestycja Apartamenty Marina została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Marina nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Inwest-Hel Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 3 budynków wielorodzinnych.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, klub fitness, usługi w budynku, winda
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, morze, rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Nasz największy atut to lokalizacja. Marina to wyjątkowa inwestycja zlokalizowana na Mierzei Wiślanej, w otoczeniu wód Morza Bałtyckiego i Zalewu Wiślanego, szerokiej, piaszczystej plaży, Parku Krajobrazowego i zmodernizowanej przystani jachtowej. Unikalna lokalizacja od lat gwarantuje temu miejscu stale rosnące zainteresowanie ze strony turystów. Z apartamentów Mariny można zachwycać się widokiem Zalewu Wiślanego i przystani jachtowej, a dojście do plaży prowadzi przez piękny Park Krajobrazowy. Nasza lokalizacja gwarantuje całoroczny wypoczynek w otoczeniu przyrody i niepowtarzalnego nadmorskiego klimatu, a przede wszystkim zapewniaciszę i spokój. Kąty Rybackie to doskonale skomunikowana z większymi miastami Polski, typowo wypoczynkowa nadmorska miejscowość. Łatwy dostęp do ważniejszych dróg krajowych. m.in. do trasy nr 22 Elbląg – Kaliningrad oraz drogi nr 7 Gdańsk – Warszawa, dogodny dojazd do trójmiejskiej obwodnicy, gdzie rozchodzą sie drogi w kierunkach: autostrady A1 na południe oraz trasy nr 6 na zachód w stronę Szczecina, połączenia z całym światem poprzez gdańskie lotnisko w Rębiechowie oraz przeprawy promowe z Trójmiasta do szwedzkich miast: Sztokholmu i Karlskrony, to kolejne atuty naszej inwestycji. Znaczną część obszaru stanowią lasy, parki oraz tereny zielone, dzięki czemu Kąty Rybackie są idealnym miejscem na rekreacje oraz wypoczynek. Obfitość zieleni wokół sprawia, że to wspaniałe miejsce zarówno do spacerów jak i wycieczek rowerowych po wielokilometrowych ścieżkach rowerowych prowadzących wzdłuż plaży. W tak unikalnej lokalizacji realizujemy dla Państwa nowoczesny kompleks całorocznych apartamentów wypoczynkowych wraz z infrastruktura towarzyszącą.

Wieś w Polsce położona w województwie pomorskim, w powiecie nowodworskim, w gminie Sztutowo na obszarze Żuław Wiślanych przy drodze wojewódzkiej nr 501. Wieś jest siedzibą sołectwa, w którego skład wchodzi również miejscowość Skowronki. W latach 1975-1998 miejscowość administracyjnie należała do województwa elbląskiego. Kąty Rybackie znajdują się na terenie Mierzei Wiślanej na zachodnim brzegu Zalewu Wiślanego, w odległości 56 km od Gdańska, a 17 km od Krynicy Morskiej. Jest to wieś rybacka z portem morskim i przystanią. Znajdują się tam szerokie, piaszczyste plaże oraz rezerwat przyrody kormorana czarnego. Rezerwat stanowi największą w Europie ostoję kormoranów. Zarówno sam rezerwat, jak i atrakcyjne miejsce położenia nad Zalewem Wiślanym dały podstawy do rozbudowania tu pokaźnej infrastruktury turystycznej i uczynienia z miejscowości popularnego ośrodka turystyczno-wypoczynkowego

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Marina?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Marina mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 230 metrów od inwestycji Apartamenty Marina znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kąty Rybackie Port.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Marina składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się groszek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Marina w odległości 130 m znajduje się Boisko, w odległości 250 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 27.06.2018
Data aktualizacji: 05.10.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: