Villa Gołąbki

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezINVESTOR NIERUCHOMOŚCI

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1 oferta w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Rezydencje Jagiełły(0.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Ursus, Niedźwiadek, ul. Władysława Jagiełły 31 (9.9 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 5 623/m2
  Rezydencje Jagiełły
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 1
  Powierzchnia: 307 m2
  Liczba pokoi: 7
  CSI Development
 • Domy na przedmieściach Warszawy(2.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż warszawski zachodni, Macierzysz, ul. Sochaczewska (0.3 km od Warszawy)
  Ceny od: 5 970 brutto/m2
  Domy na przedmieściach Warszawy
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 134 - 171 m2
  Liczba pokoi: 5
  Home4.pl Nieruchomości
 • Villa de Charme(2.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Bemowo, Chrzanów, ul. Szeligowska 25A (8.1 km od centrum Warszawy)
  Villa de Charme
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 2
  Powierzchnia: 153 - 161 m2
  Liczba pokoi: 5
  Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Inwestycję Villa Gołąbki tworzą domy w zabudowie szeregowej o powierzchni od 144 m² do 153 m² wraz z przynależnymi działkami od 138 m² do 318 m² w dynamicznie rozwijającej się warszawskiej dzielnicy Ursus przy ul. Kadłubka 26.Całość inwestycji tworzy 6 segmentów z planowaną datą oddania na III kwartał 2020 roku.Budynki charakteryzują się wysoką jakością wykonania, świetnym położeniem wśród niskiej zabudowy domów jednorodzinnych oraz bardzo dobrą komunikacją ze wszystkimi dzielnicami Warszawy.Inwestycja jest realizowana przez spółkę Villa Gołąbki, której właścicielami są Marek i Andrzej Paradowscy zarządzający firmą z ugruntowaną pozycją na rynku Paradowscy AMP S.J. założoną już w latach 40-tych.FUNKCJONALNE UKŁADY PRZESTRZEŃKażde piętro ma przemyślany i funkcjonalny układ pomieszczeń.Na parterze znajdują się:- salon z aneksem kuchennym,- toaleta- taras z ogródkiem- garażNa pierwszym piętrze znajdują się:- pokój z balkonem- pokój z tarasem- łazienka z WC- pralniaNa 2 piętrze znajdują się:- pokój z balkonem- pokój z tarasem- łazienka z WC- kotłownia

Inwestycja Villa Gołąbki znajduje się na Gołąbkach, ul. Kadłubka 26 (10.3 km od centrum Warszawy), sprzedaż prowadzi INVESTOR NIERUCHOMOŚCI

Inwestycja Villa Gołąbki została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych domów w tym 2 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Villa Gołąbki pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 153 metrów kwadratowych w cenie od 920 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 6 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, inteligentny dom.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Villa Gołąbki

LOKALIZACJA Dzielnica Ursus charakteryzuje się niską zabudową domów jednorodzinnych i terenów zielonych. Znajdują się na niej trzy parki: Achera, Hassów i Czechowicki. Najmłodsi mieszkańcy skorzystają z licznych szkół, przedszkoli i placów zabaw. W najbliższej okolicy znajdują się sklepy spożywcze, lokale usługowe, przychodnia NFZ oraz Galeria Gawra i Factory Outlet.

Ursus położony jest w zachodniej części Warszawy i należy do najmniejszych dzielnic miasta, zajmując obszar o powierzchni ok. 9,4 km2. Rejon znany dawniej jako ośrodek przemysłu z zakładami mechanicznymi i cegielnią, dziś pełni przede wszystkim funkcje mieszkaniowe. Dzielnicę zamieszkuje obecnie ok. 55 tys. osób, a nowe budynki mieszkalne powstają na odrolnionych terenach Skoroszy oraz na postindustrialnym obszarze Szamot. Niska zabudowa domów jednorodzinnych dominuje w Gołąbkach, zaś wysokie bloki występują na osiedlu Niedźwiadek oraz na Skoroszach. W dzielnicy znajdują się 3 centra handlowe: Factory Ursus, Skorosze oraz Galeria Gawra, a także siedziba firmy Oriflame. Tereny miejskiej zieleni to parki: Czechowicki, Hassów i Achera. Odległość do centrum miasta wynosi 9 km, toteż najszybciej można tam dojechać pociągami Szybkiej Kolei Miejskiej i Warszawskiej Kolei Dojazdowej. Ursus położony jest u zbiegu międzynarodowych arterii: Trasy poznańskiej E-30 i Trasy katowickiej E-67.

Komunikacja

Przez teren dzielnicy przebiegają dwie trasy międzynarodowe: Trasa poznańska E-30 oraz Trasa katowicka E-67. Ursus posiada dogodne połączenie komunikacyjne z lotniskiem na Okęciu, a do położonego w odległości 9 km Śródmieścia, można dojechać autobusem lub pociągiem podmiejskim. Kursują stąd pociągi Szybkiej Kolei Miejskiej (S2), Warszawskiej Kolei Dojazdowej oraz Kolei Mazowieckich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Villa Gołąbki mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 70 metrów od inwestycji Villa Gołąbki znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Henryka Probusa 01.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Gołąbki znajduje się się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Polsko-Angielskie Przedszkole Niepubliczne Uśmiech w odległości 150 m, Przedszkole Niepubliczne TRALALA Wychowanie przez sztukę w odległości 240 m, Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 2 im. Jana Pawła II w odległości 400 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Villa Gołąbki składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 490 m znajduje się Bottego del Gusto.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Villa Gołąbki w odległości 380 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 22.05.2020

Data aktualizacji: 21.09.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie