Piastowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Investdom Nieruchomości

krapkowicki, Krapkowice, ul. Piastowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Piastowska

7 zdjęć

Piastowska
Piastowska
Piastowska
Piastowska

Opis Inwestycji

Budynek zlokalizowany w spokojnym miejscu w dzielnicy Otmęt w Krapkowicach. Wybudowany z pustaków ceramicznych, ocieplony styropianem, dach przykryty blachodachówką. Okna PCF z roletami. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego w każdym mieszkaniu.  Ogrzewanie podłogowe rozprowadzone w kuchni, łazience i przedpokoju każdego mieszkania. Również do każdego z mieszkań przynależy piwnica. Miejsca parkingowe przed budynkiem. Szerokie klatki schodowe i drzwi wejściowe do mieszkań. Okolica spokojna, w pobliżu sklepy, apteka, kościół itp.

W ofercie mamy dwa rodzaje mieszkań:

39,16 mkw (salon z aneksem, pokój, łazienka, p.pokój oraz duży balkon).

56,91 mkw (salon z aneksem, dwa pokoje, łazienka, p.pokój oraz duży balkon).

Inwestycja Piastowska znajduje się w Krapkowicach, ul. Piastowska (11.5 km od Opola), sprzedaż prowadzi Investdom Nieruchomości

Inwestycja Piastowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Piastowska pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.
Liczba budynków
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań
cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
nie przewidziano.
Miejsca postojowe:
w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Krapkowice to miasto położone w województwie opolskim. Zajmuje 21 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 17 tysięcy osób. Jest to niewielkie, ale bardzo ciekawe miasteczko, leżące na południu od Opola, nad rzeką Odrą. Niewątpliwie miasto przyciąga swoją uwagę malowniczymi terenami. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, a także kąpieliska z dedykowanymi plażami miejskimi. Do jednego z najciekawszych miejsc zdecydowanie należy Zamek w Krapkowicach, gdyż jest to nie tylko atrakcja turystyczna, ale i również na jego terenie mieści się siedziba Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich. W Krapkowicach usytuowany jest również Rynek - centralny plac miasta z typowo średniowieczną zabudową, jest to też główny punkt spotkań towarzyskich. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców są obiekty sportowe m.in. stadiony, kryte pływalnie, czy boisko, a dla osób aktywnych fizycznie dedykowane są liczne kluby sportowe. W mieście funkcjonują liczne przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe oraz szkoły średnie.

Komunikacja

Przez Krapkowice przebiega droga krajowa nr 45, która łączy wieś Zabełków ze Złoczewem. Znajdują się tutaj również cztery drogi wojewódzkie: nr 409 na trasie Dębina-Strzelce Opolskie, nr 415, która zapewnia połączenie między wsią Zimnice Krapkowicami, droga wojewódzka nr 416, która prowadzi do Raciborza oraz nr 423, która przebiega przez Opole oraz Kędzierzyn-Koźle. Ponadto na terenie miasta funkcjonuje komunikacja miejska, a transport zbiorowy realizowany jest przez firmę PKS Strzelce Opolskie.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piastowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 410 m znajduje się Aldi, w odległości 480 m znajduje się Biedronka, w odległości 510 m znajduje się Kaufland.

Data publikacji: 30.10.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: