Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Piastowska

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Piastowska, oferowane bezpośrednio przez

Investdom Nieruchomości

Krapkowice, ul. Piastowska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

PiastowskaPiastowska

7 zdjęć

Piastowska
Piastowska
Piastowska
Piastowska

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Budynek zlokalizowany w spokojnym miejscu w dzielnicy Otmęt w Krapkowicach. Wybudowany z pustaków ceramicznych, ocieplony styropianem, dach przykryty blachodachówką. Okna PCF z roletami. Ogrzewanie i ciepła woda z pieca dwufunkcyjnego w każdym mieszkaniu.  Ogrzewanie podłogowe rozprowadzone w kuchni, łazience i przedpokoju każdego mieszkania. Również do każdego z mieszkań przynależy piwnica. Miejsca parkingowe przed budynkiem. Szerokie klatki schodowe i drzwi wejściowe do mieszkań. Okolica spokojna, w pobliżu sklepy, apteka, kościół itp.

W ofercie mamy dwa rodzaje mieszkań:

39,16 mkw (salon z aneksem, pokój, łazienka, p.pokój oraz duży balkon).

56,91 mkw (salon z aneksem, dwa pokoje, łazienka, p.pokój oraz duży balkon).

Inwestycja Piastowska znajduje się w Krapkowicach, ul. Piastowska (11.5 km od Opola), sprzedaż prowadzi Investdom Nieruchomości.

Inwestycja Piastowska została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Piastowska nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Krapkowice to miasto położone w województwie opolskim. Zajmuje 21 km2 powierzchni, którą zamieszkuje ok. 17 tysięcy osób. Jest to niewielkie, ale bardzo ciekawe miasteczko, leżące na południu od Opola, nad rzeką Odrą. Niewątpliwie miasto przyciąga swoją uwagę malowniczymi terenami. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, a także kąpieliska z dedykowanymi plażami miejskimi. Do jednego z najciekawszych miejsc zdecydowanie należy Zamek w Krapkowicach, gdyż jest to nie tylko atrakcja turystyczna, ale i również na jego terenie mieści się siedziba Zespół Szkół Zawodowych im. Piastów Opolskich. W Krapkowicach usytuowany jest również Rynek - centralny plac miasta z typowo średniowieczną zabudową, jest to też główny punkt spotkań towarzyskich. Dodatkowo do dyspozycji mieszkańców są obiekty sportowe m.in. stadiony, kryte pływalnie, czy boisko, a dla osób aktywnych fizycznie dedykowane są liczne kluby sportowe. W mieście funkcjonują liczne przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe oraz szkoły średnie.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Piastowska?

Przez Krapkowice przebiega droga krajowa nr 45, która łączy wieś Zabełków ze Złoczewem. Znajdują się tutaj również cztery drogi wojewódzkie: nr 409 na trasie Dębina-Strzelce Opolskie, nr 415, która zapewnia połączenie między wsią Zimnice Krapkowicami, droga wojewódzka nr 416, która prowadzi do Raciborza oraz nr 423, która przebiega przez Opole oraz Kędzierzyn-Koźle. Ponadto na terenie miasta funkcjonuje komunikacja miejska, a transport zbiorowy realizowany jest przez firmę PKS Strzelce Opolskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Piastowska mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 189 metrów od inwestycji Piastowska znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - przystanek autobusowy.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Piastowska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Piastowska znajduje się 7 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Zespół Szkół im. Jana Kilińskiego w Krapkowicach w odległości 566 m, szkoła w odległości 587 m, szkoła w odległości 594 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Piastowska jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 680 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 801 m, Krapkowickie Centrum Zdrowia w odległości 817 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Piastowska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 361 m znajduje się Żabka, w odległości 385 m znajduje się ALDI, w odległości 415 m znajduje się Cukiernia Magosz.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Piastowska w odległości 276 m znajduje się boisko / kort, w odległości 516 m znajduje się boisko / kort, w odległości 545 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023