Wzgórze Focha

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Ferdynanda Focha, oferowane bezpośrednio przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Gdańsk, Aniołki, ul. Ferdynanda Focha

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 17 ofert w najbliższej okolicy!

Wzgórze Focha

5 zdjęć

Wzgórze Focha
Wzgórze Focha
Wzgórze Focha
Wzgórze Focha

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Perspektywa

  Osiedle Perspektywa

  Euro Styl S.A.

  Lokal użytkowy Siedlce, Gdańsk
  ul. Powstańców Warszawskich
  1 km od centrum
  • Oddanie: 1 kw. 2023
  • Metraż: 91-99 m2
  • Lokali użytkowych: 3
 • DOKI Living

  DOKI Living

  Euro Styl S.A.

  Lokal użytkowy Młyniska, Gdańsk
  ul. ks. Jerzego Popiełuszki
  1.2 km od centrum
  • Oddanie: 2 kw. 2023
  • Metraż: 49-141 m2
  • Lokali użytkowych: 7
 • Dawna Poczta

  Dawna Poczta

  Euro Styl S.A.

  Lokal użytkowy Wrzeszcz, Gdańsk
  ul. Mickiewicza
  4 km od centrum
  • Oddanie: gotowe
  • Metraż: 54-93 m2
  • Lokali użytkowych: 2

Opis Inwestycji

Wzgórze Focha to elegancki i kameralny kompleks mieszkalno-usługowy, położony w południowej części gdańskiej dzielnicy Aniołki. Inwestycja składa się z sześciu budynków o trzech i czterech kondygnacjach. Pomiędzy nimi znajduje się przestrzeń w której zaaranżowano między innymi wewnętrzne, osiedlowe ulice, place zabaw dla najmłodszych, a także miejsca postojowe. Jasna elewacja i użycie szlachetnych materiałów wykończeniowych dodaje inwestycji kunsztu i dyskretnej elegancji. Budynki zostały wyposażone w duże przeszklone elementy, które nadają wnętrzom wyjątkowego charakteru. Estetyczne i funkcjonalne lokale zaprojektowano tak, by każdy mieszkaniec czuł się w nich komfortowo. Mieszkania na piętrach są wyposażone w przestronne balkony i tarasy, a na parterze – w zielone ogródki, dające poczucie intymności i prywatności. O bezpieczeństwo mieszkańców dba ochrona i zintegrowany system alarmowy „panic button”. Dodatkowo, budynki zostały wyposażone w nowoczesne windy, a drzwi – w systemy antywłamaniowe. Dogodna lokalizacja inwestycji zapewnia pełen dostęp do bogatej infrastruktury okolicy. Co więcej, na terenie kompleksu znajdują się liczne punkty usługowo-handlowe, tereny zielone, jak również obiekty sportowe m.in. wielofunkcyjne boisko, kort tenisowy, kompleks rekreacyjny z sauną, siłownią i częścią rekreacyjną – wszystko przeznaczone do wyłącznej dyspozycji mieszkańców osiedla. Dodatkowo, w okolicy znajdują się liczne ścieżki rowerowe i tereny zielone, co powinno ucieszyć osoby preferujące zdrowy i aktywny styl życia. Mieszkając na Wzgórzu Focha można znaleźć się z dala od miejskiego zgiełku, jednocześnie ciesząc się komfortem życia w samym sercu tętniącego życiem miasta.

Inwestycja Wzgórze Focha znajduje się w Aniołkach, ul. Ferdynanda Focha (1.5 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K.

Inwestycja Wzgórze Focha została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.

Aktualnie w inwestycji Wzgórze Focha nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Invest Komfort Spółka Akcyjna Sp.K. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2014 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 6 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, plac zabaw, pomieszczenie rekreacyjne, teren ogrodzony
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, morze

Lokalizacja inwestycji

Aniołki to niewielka dzielnica położona w środkowej części Gdańska o powierzchni 226 hektarów ograniczona od południa ul. Powstańców Warszawskich, od północy linią kolejową a od zachodu ul. Mariana Smoluchowskiego i zamieszkana przez 5 tys. mieszkańców. Aniołki dzieli Wielka Aleja, jedna z głównych arterii komunikacyjnych całego Trójmiasta. Na terenie tej cichej, zielonej dzielnicy znajduje się Uniwersyteckie Centrum Kliniczne, zabytkowy Park Steffensa i Stadion MOSiR. Tuż za północną granicą miasta znajduje się stacja SKM Gdańsk Stocznia a na wschodzie ogólnokrajowa stacja PKP Gdańsk Główny. Od zachodu z dzielnicą sąsiaduje Góra Szubieniczna z parkiem im. Traugutta, Wydziałem Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, Gdańskim Uniwersytetem Medycznym i zabytkową cerkwią im. Św. Mikołaja. Na zabudowę Gdańska Aniołki składają się głównie bloki i nowoczesne osiedla.

Komunikacja

Położona przy północnej granicy dzielnicy stacja SKM Gdańsk Stocznia pozwala dojechać do Gdyni, Sopotu czy innych części Gdańska, w zaledwie kilka minut. Przy wschodniej granicy dzielnicy znajduje się PKP Gdynia Główna umożliwiająca dotarcie do pozostałych części kraju. Lotnisko im. Lecha Wałęsy znajduje się w odległości ok.7,5 km. od Aniołków.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wzgórze Focha?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wzgórze Focha mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 450 metrów od inwestycji Wzgórze Focha znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Płowce.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Wzgórze Focha znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Focha znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole przy Parafii pw. Św. Teresy od Dzieciątka Jezus w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Wzgórze Focha jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Poradnia Chirurgii Stomatologicznej w odległości 360 m, Klinika/Przychodnia w odległości 440 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Wzgórze Focha składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Alkohole Winoteka, w odległości 140 m znajduje się Livio Delikatesy Imbir.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wzgórze Focha w odległości 70 m znajduje się Boisko, w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 150 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 24.09.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: