ParkEko Niepołomice Zespół F

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Invest House S.A.

wielicki, Niepołomice, Niepołomice

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 8 ofert w najbliższej okolicy!

ParkEko Niepołomice Zespół F

7 zdjęć

ParkEko Niepołomice Zespół F
ParkEko Niepołomice Zespół F
ParkEko Niepołomice Zespół F
ParkEko Niepołomice Zespół F

Najbliższe inwestycje

  • Batorego House
    od: 4 920 zł/m2

    Soltris Developer

  • Osiedle Boryczów
    od: 4 644 zł/m2

    WLW Development

Opis Inwestycji

Ważnym atutem PARKEKO NIEPOŁOMICE jest jego lokalizacja. Z punktu widzenia osób koncentrujących swoją aktywność w Niepołomicach jego usytuowanie w odległości około 1,5 km od centrum i około 3 km do strefy przemysłowej stanowi dogodne rozwiązanie.Lokalizacja PARKEKO jest również dogodna dla osób koncentrujących swoją działalność w Krakowie. Na dzień dzisiejszy odległość około 24 km do centrum Krakowa można pokonać dwoma różnymi drogami w 30 minut. Do dyspozycji jest szereg co kilkuminutowych połączeń komunikacyjnych dużych i małych przewoźników. Chcemy zwrócić Państwa uwagę, że w niedługim czasie połączenie drogowe z Krakowem jeszcze ulegnie poprawie poprzez budowę zatwierdzonej już odnogi obwodnicy Krakowa, która będzie komunikować ją z Niepołomicami. Czas dojazdu do centrum Krakowa skróci się do około 15 minut. Dla wszystkich mieszkańców atutem będzie natomiast niespełna 1 kilometrowa odległość do Puszczy Niepołomickiej. Lokalizacja osiedla w jej otulinie, obok planowanych miejskich terenów rekreacyjnych (park i zbiorniki wodne) sprawia, że będzie ono znakomicie sprzyjało wypoczynkowi zdala od hałaśliwego centrum Krakowa.

Inwestycja ParkEko Niepołomice Zespół F znajduje się w Niepołomicach, Niepołomice (1.1 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Invest House S.A..

Inwestycja ParkEko Niepołomice Zespół F została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego dom.

Aktualnie w inwestycji ParkEko Niepołomice Zespół F pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest House S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2009 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2011 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 1 dom.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 1 kondygnację wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:
pomieszczenie rekreacyjne
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Niepołomice to miasto leżące w woj. małopolskim i należące do powiatu wielickiego. Jego powierzchnia wynosi ok. 27 km2, a mieszka tu 10 091 osób. Niepołomice leżą nad Wisłą, która biegnie przez całą ich północną granicę. W kwestii zabudowy widać dość wyraźny podział miasta na część zabytkową i usługową, której najważniejszym punktem jest Zamek Królewski wybudowany przez Kazimierza Wielkiego. Mieszkalna część Niepołomic skupia się we wschodniej części miasta. To właśnie nieruchomości mieszkalne dominują w tutejszej zabudowie. Jednym z największych walorów miasta jest przyroda, a w szczególności leżąca na południowym wschodzie Puszcza Niepołomicka, zajmująca ogółem ponad 11,7 tys. ha. Niepołomice mogą się też pochwalić obserwatorium astronomicznym organizującym nocne pokazy nieba. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane z innymi miejscowościami w regionie.

Komunikacja

Przez Niepołomice biegnie droga wojewódzka nr 964 oraz droga krajowa nr 75. Niedaleko południowej granicy miasta przebiega autostrada A4 będąca istotną arterią dla europejskiej komunikacji drogowej. Podstawą transportu publicznego są tu regularnie kursujące lokalne busy oraz autobusy PKS. Docierają tu również krakowskie autobusy miejskie.

Przyszli mieszkańcy inwestycji ParkEko Niepołomice Zespół F mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 60 metrów od inwestycji ParkEko Niepołomice Zespół F znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Niepołomice Batorego.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji ParkEko Niepołomice Zespół F jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum medyczne Rh+ w odległości 450 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji ParkEko Niepołomice Zespół F składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Sklep osiedlowy, w odległości 210 m znajduje się Biedronka, w odległości 270 m znajduje się Galeria handlowa.

Data publikacji: 21.02.2012
Data aktualizacji: 24.11.2017
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: