Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek:

Osiedle Zbożowa

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Zbożowa, oferowane bezpośrednio przez

Invest House S.A.

krakowski, Bibice, ul. Zbożowa

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 52 oferty w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle ZbożowaOsiedle Zbożowa

4 zdjęcia

Osiedle Zbożowa
Osiedle Zbożowa
Osiedle Zbożowa
Osiedle Zbożowa

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 12 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

- dwuspadowy w drewnianej konstrukcji szkieletowej, ocieplony, pokryty brązową dachówką ceramiczną - obróbki blacharskie w kolorze brązowym - panele fotowoltaiczne na dachu o mocy 0,990 kW

Stolarka okienna

3‐szybowe PVC firmy Oknoplast, kolor drewnopodobny winchester

Drzwi zewnętrzne

wejściowe stalowe firmy Gerda, kolor drewnopodobny winchester

Balkony

drewniane w kolorze brązowym

Posadzka

wylewka cementowa, ocieplenie ze styropianu

Ściany

- konstrukcyjne zewnętrzne: pustaki ceramiczne 25 cm, ocieplenie styropianem grafitowym o grubości 15 cm - działowe wewnętrzne: pustaki ceramiczne 12 cm i 8 cm

Parapety zewnętrzne

z blachy powlekanej

Parapety wewnętrzne

z drobnoziarnistego konglomeratu kamiennego

Instalacje

SANITARNE - Instalacja centralnego ogrzewania: kocioł gazowy kondensacyjny, ogrzewanie podłogowe sterowane pokojowymi regulatorami temperatury, sterowanie temperaturą wody w obiegu ogrzewania poprzez czujnik temperatury zewnętrznej - Instalacja kanalizacyjna: przepompownia ścieków, odprowadzenie do sieci gminnej - Instalacja zimnej wody przygotowana do białego montażu - Instalacja ciepłej wody: kocioł gazowy kondensacyjny - Wentylacja mechaniczna nawiewno-wywiewna z odzyskiem ciepła – rekuperacja INSTALACJE ELEKTRYCZNE I TELETECHNICZNE - Instalacja elektryczna: biały montaż, gniazda i włączniki elektryczne w standardzie - Instalacja domofonowa z wyświetlaczem - Instalacja przygotowana do montażu alarmu - Instalacja telewizyjna oraz internet światłowodowy - Instalacja fotowoltaiczna z możliwością rozbudowy

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się rzeka

Opis inwestycji

Znakomita oferta sprzedaży domów w miejscowości Bibice. To właśnie tutaj możecie liczyć na znakomitej jakości rozwiązanie pod nazwą ZBOŻOWA, domy w zabudowie jednorodzinnej. Nasza inwestycja to idealny kompleks składający się z 12 lokali o wielkości 90,88 m2 każdy. To miejsce idealne do zamieszkania, doskonała okolica, doskonałe rozwiązania. Taka lokalizacja to spokój, to najlepsze rozwiązania dla ceniących sobie wysoki komfort.

ZBOŻOWA to osiedle które zostało starannie przemyślane. Łączy w sobie ciekawą, miejską kamieniczną zabudowę i naturalnie lokalizację podmiejską. Projekt w szwajcarsko-ojcowskim stylu gwarantuje klimat tego miejsca. Wystarczy obejrzeć jak się prezentują budynki w ramach ZBOŻOWA by mieć pewność, że to właśnie to czego chcemy. Taki styl architektoniczny to dominacja drewna, kamienia, a także szczególna dbałość o wszelkie detale i elementy. Nasze domy zostały przygotowane w niezwykle ciepłej tonacji, posiadają balkony drewniane, a także ciemny dach.

Domy posiadają znakomitą możliwość ekspozycji odnośnie stron świata. Wejście do domu jest od strony północnej, natomiast salon i ogrody zostały zlokalizowane od strony południowej. Optymalne oświetlenie wnętrza, a także znakomicie funkcjonalny rozkład wszystkich wnętrz to naturalnie spore możliwości do idealnego zaaranżowania wnętrz. Zachęcamy zatem do sprawdzania, do skorzystania z tego co oferuje osiedle ZBOŻOWA.

Inwestycja Osiedle Zbożowa znajduje się w Bibicach, ul. Zbożowa (1.8 km od Krakowa), została zrealizowana przez Invest House S.A.

Inwestycja Osiedle Zbożowa została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 12 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zbożowa nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Invest House S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Bibice to miejscowość w Małopolsce, która znajdujące się na południu należącej do powiatu krakowskiego gminy Zielonki. Jej terytorium wynosi 7,45 km2, a mieszka tu ok. 2200 osób. Całe Bibice leżą na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie w bezpośrednim sąsiedztwie 7 innych miejscowości. Zabudowa jest tu charakterystyczna dla miejscowości z dużym natężeniem domów jedno- i wielorodzinnych, a znaczne tereny pozostają jeszcze niezagospodarowane. Mimo zajmowania niewielkiego obszaru, Bibice mają sporo do zaoferowania. Atrakcyjność przyrodnicza połączona jest tu z odpowiednio rozbudowaną infrastrukturą. Na terenie miejscowości funkcjonują wszystkie niezbędne instytucje, a do centrum Krakowa jest stąd zaledwie 7 km. Znajdują się tu także ciekawe zabytki, w tym Fort Bibice. W regionie działa pierwsze polskie muzeum wiejskie. Bibice cieszą się bardzo dobrym położeniem zapewniającym dogodne połączenie z innymi miejscowościami regionu, w tym z samym Krakowem znajdującym się przy południowej granicy Bibic. Przez jej zachodnią część przebiega transkontynentalna trasa E77, której częścią jest droga krajowa nr 7.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Zbożowa?

Bibice leżą tuż przy europejskiej trasie E77, która biegnie ich zachodnią granicą. Zapewnia to mieszkańcom dobre połączenie z Krakowem oraz z najważniejszymi miejscowościami w regionie i w innych częściach kraju. Za komunikację odpowiadają tu autobusy PKS, prywatni przewoźnicy oraz 2 krakowskie linie autobusów aglomeracyjnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zbożowa mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1078 metrów od inwestycji Osiedle Zbożowa znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bibice Rynek.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zbożowa w odległości 360 m znajduje się boisko / kort, w odległości 370 m znajduje się boisko / kort, w odległości 457 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 08.02.2022
Data aktualizacji: 08.03.2024

Nagrody i wyróżnienia

Nagroda Forbes 2022
Nagroda Forbes 2021
Nagroda Digital Excellence Awards 2022
Nagroda Laur Klienta 2023
Nagroda Dobry Pracodawca 2023
Nagroda Gazele Biznesu 2023