Jurajskie Wzgórze V

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest House S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Galicyjska 41(2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Zielonki, ul. Galicyjska 41 (0.6 km od Krakowa)
  Ceny od: 5 894/m2
  Galicyjska 41
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 132 m2
  Liczba pokoi: 5
  Grupa Nieruchomości Kraków

Opis Inwestycji

Osiedle „Jurajskie Wzgórze V” zlokalizowane jest na ulicy Leśnej w miejscowości Bibice, niespełna 8 km od Rynku Głównego w Krakowie. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest łatwy dojazd do centrum Krakowa oraz wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych, dworca kolejowego i lotniska w Balicach.Osiedle składa się z 20 domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, zaprojektowanych w charakterystycznym dla uzdrowisk i kurortów wypoczynkowych stylu szwajcarsko-ojcowskim. W stylu tym dominuje naturalny kamień, drewno i duża dbałość o szczegóły architektoniczne.Liczba kondygnacji - parter + poddasze + 10 m2 strychu gratis.Każdy dom posiada 90m2 powierzchni użytkowej oraz 122,07m2 powierzchni całkowitej.Elewacja domów utrzymana jest w ciepłej tonacji w której motyw przewodni stanowi kamień wapienny, który pięknie harmonizuje z drewnianymi balkonami i ciemnym dachem. Ta ponadczasowa architektura emanuje spokojem, poczuciem harmonii z otaczającym miejscem i przyrodą. Dlatego tez nasze inwestycje wznosimy w tradycyjnej technologii używając przy tym sprawdzonych i renomowanych materiałów budowlanych. Uważamy bowiem, że wznoszone przez nas budynki będą służyć zarówno nam, jak i przyszłym pokoleniom stanowiąc inwestycje na przyszłość. Jakkolwiek nie jest to najtańsza technologia na rynku, ale uważamy, że warto zainwestować trochę więcej, aby później cieszyć się estetyką i wysokim komfortem użytkowania.Poza pięknym wyglądem zewnętrznym domów duży nacisk położyliśmy również na ich funkcjonalność, która powoduje, że domy są łatwe do zaaranżowania. Optymalne nasłonecznienie sprawia wrażenie większej przestrzeni niż w rzeczywistości.Jurajskie Wzgórze V to spełnienie marzeń o wygodnym i bezpiecznym życiu oraz satysfakcja płynąca z posiadania pięknego, nietuzinkowego, stylowego domu.

Inwestycja Jurajskie Wzgórze V znajduje się w Bibicach, ul. Leśna (1.8 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Invest House S.A..

Inwestycja Jurajskie Wzgórze V została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 20 nowych domów w tym 20 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Jurajskie Wzgórze V pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 122 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest House S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 20 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
domy niepodpiwniczone z dwiema pełnymi kondygnacjami i poddaszem nie wykończonym domy budowane w technologii tradycyjnej (pustak Thermopor LEIERA 25, strop gęstożebrowy firmy RECTOR ) z atestowanych materiałów;
Dach
dachówka ceramiczna renomowanej firmy w kolorze (brąz)
Elewacja
zewnętrzne ściany budynku ocieplone 15 cm styropianem i wykończone tynkiem akrylowym barwionym w masie
Stolarka okienna
okna PCV - sześciokomorowe o współczynniku dla szyby 0,7 w okleinie imitującej drewno,
Drzwi zewnętrzne
• drzwi zewnętrzne w kolorze stolarki okiennej (brąz)
Ściany
wewnątrz budynku tynki gipsowe
Parapety zewnętrzne
w kolorze obróbek blacharskich (brąz)
Parapety wewnętrzne
parapety wewnętrzne PCV w okleinie imitującej drewno
Instalacje
instalacja kominowa firmy SCHIEDEL do podpięcia kominka; instalacja kanalizacyjna (podpięcie do kanalizacji); instalacja wodna z obiegiem cyrkulacyjnym ciepłej wody użytkowej; instalacja odkurzacza centralnego: instalacja elektryczna wraz z doprowadzoną instalacją siłową
Ogrzewanie
instalacja ogrzewania podłogowego ( łazienka parter, łazienka piętro, kuchnia) instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami i piecem kondensacyjnym renomowanej firmy (z programatorem temperatury pokojowej
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne: każdy dom posiada wiatę..
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jurajskie Wzgórze V

Bibice są atrakcyjnym miejscem do zamieszkania, które w optymalny sposób łączy komfort nowoczesności z kultywowaniem unikalnych tradycji. Osiedle „Jurajskie Wzgórze V” zlokalizowane jest na ulicy Leśnej w miejscowości Bibice niespełna 8 km od Rynku Głównego w Krakowie. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest łatwy dojazd do centrum Krakowa, oraz wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych, dworca kolejowego i lotniska w Balicach.

Bibice to miejscowość w Małopolsce, która znajdujące się na południu należącej do powiatu krakowskiego gminy Zielonki. Jej terytorium wynosi 7,45 km2, a mieszka tu ok. 2200 osób. Całe Bibice leżą na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie w bezpośrednim sąsiedztwie 7 innych miejscowości. Zabudowa jest tu charakterystyczna dla miejscowości z dużym natężeniem domów jedno- i wielorodzinnych, a znaczne tereny pozostają jeszcze niezagospodarowane. Mimo zajmowania niewielkiego obszaru, Bibice mają sporo do zaoferowania. Atrakcyjność przyrodnicza połączona jest tu z odpowiednio rozbudowaną infrastrukturą. Na terenie miejscowości funkcjonują wszystkie niezbędne instytucje, a do centrum Krakowa jest stąd zaledwie 7 km. Znajdują się tu także ciekawe zabytki, w tym Fort Bibice. W regionie działa pierwsze polskie muzeum wiejskie. Bibice cieszą się bardzo dobrym położeniem zapewniającym dogodne połączenie z innymi miejscowościami regionu, w tym z samym Krakowem znajdującym się przy południowej granicy Bibic. Przez jej zachodnią część przebiega transkontynentalna trasa E77, której częścią jest droga krajowa nr 7.

Komunikacja

Bibice leżą tuż przy europejskiej trasie E77, która biegnie ich zachodnią granicą. Zapewnia to mieszkańcom dobre połączenie z Krakowem oraz z najważniejszymi miejscowościami w regionie i w innych częściach kraju. Za komunikację odpowiadają tu autobusy PKS, prywatni przewoźnicy oraz 2 krakowskie linie autobusów aglomeracyjnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jurajskie Wzgórze V mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 220 metrów od inwestycji Jurajskie Wzgórze V znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bibice Mokra.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Jurajskie Wzgórze V składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 210 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 10.02.2016

Data aktualizacji: 01.04.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie