Jurajskie Wzgórze II

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInvest House S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Galicyjska 41(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Zielonki, ul. Galicyjska 41 (0.6 km od Krakowa)
  Ceny od: 5 894/m2
  Galicyjska 41
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 132 m2
  Liczba pokoi: 5
  Grupa Nieruchomości Kraków
 • Osiedle Popielove 2.0(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Zielonki, ul. Na Popielówkę (0.1 km od Krakowa)
  Ceny od: 5 595 brutto/m2
  Osiedle Popielove 2.0
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 125 m2
  Liczba pokoi: 5
  Investin Sp. z o.o. Sp.k.
 • Jaśminowe Wzgórze(2.9 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż krakowski, Zielonki, ul. Na Popielówkę (0.1 km od Krakowa)
  Ceny od: 4 379 brutto/m2
  Jaśminowe Wzgórze
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 137 - 138 m2
  Liczba pokoi: 5
  Sferahouse

Opis Inwestycji

Osiedle Jurajskie Wzgórze II – 3 etap zlokalizowane jest w miejscowości Bibice przy ulicy Leśnej, niespełna 9 km od Rynku w Krakowie. Niewątpliwym atutem tej lokalizacji jest łatwy dojazd do centrum Krakowa wszystkich głównych węzłów komunikacyjnych, w tym dworca kolejowego i lotniska w Balicach.I etap osiedla składa się z 10 niewielkich domów (93 m2) w zabudowie bliźniaczej. Na kolejnym etapie zrealizowaliśmy 9 domów.Usytuowanie inwestycji na widokowym wzgórzu jak również ekspozycja południowo – zachodnia sprzyjają dużemu nasłonecznieniu i walorom krajobrazowym.Popijając poranną kawę na tarasie swojego domu będziecie mogli Państwo delektować się piękną panoramą Krakowa, widokiem Kopca Piłsudskiego i Kopca Kościuszki, a w linii horyzontu szczytami ośnieżonych Tatr. W ciepłe letnie noce zachwycać Państwa będzie iluminacja świetlna Krakowa, tworząca jasną łunę nad miastem. Domy swoją architekturą nawiązują do tradycyjnej architektury Ojcowskiego Parku, a dbałość o detale architektoniczne – naturalny kamień, drewno – nadają domom niepowtarzalny klimat i elegancki wygląd.W takim miejscu, pełnym ciepła, spokoju i harmonii odpoczniecie Państwo po ciężkim dniu pracy, spędzonym wśród zgiełku.

Inwestycja Jurajskie Wzgórze II znajduje się w Bibicach, Bibice (0.6 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Invest House S.A..

Inwestycja Jurajskie Wzgórze II została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów w tym 11 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Jurajskie Wzgórze II pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Invest House S.A. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2012 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 16 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Konstrukcja budynku
- domy niepodpiwniczone z dwiema pełnymi kondygnacjami i strychem do własnego zagospodarowania, który wliczony jest w cenę - każdy zewnętrzny dom posiada nie zadaszoną pergolę - miejsce parkingowe oraz zewnętrzne pomieszczenie gospodarcze (składzik) - domy budowane w technologii tradycyjnej (pustak Thermopor 25, strop gęstożebrowy firmy RECTOR ) z atestowanych materiałów;
Dach
- dachówka ceramiczna renomowanej firmy w kolorze (brąz)
Stolarka okienna
• okna PCV - sześciokomorowe o współczynniku 1.0 w okleinie imitującej drewno, • orynnowanie, parapety zewnętrzne, balustrady w kolorze obróbek blacharskich (brąz);
Drzwi zewnętrzne
- drzwi zewnętrzne w kolorze stolarki okiennej (brąz)
Posadzka
- schody wewnętrzne betonowe
Ściany
- zewnętrzne ściany budynku ocieplone 12 cm styropianem i wykończone tynkiem akrylowym barwionym w masie - wewnątrz budynku tynki gipsowe
Instalacje
- instalacja elektryczna wraz z doprowadzoną instalacją siłową - instalacja centralnego ogrzewania wraz z grzejnikami i piecem z zamkniętą komorą spalania renomowanej firmy (z programatorem temperatury pokojowej ) - parapety wewnętrzne PCV w okleinie imitującej drewno - instalacja kominowa do podpięcia kominka - instalacja telefoniczna - instalacja telewizyjna – okablowanie do telewizji analogowej i satelitarnej - instalacja kanalizacyjna (podpięcie do kanalizacji - instalacja wodna z obiegiem cyrkulacyjnym ciepłej wody użytkowej - instalacja odkurzacza centralnego - instalacja ogrzewania podłogowego ( łazienka parter, łazienka piętro, kuchnia) - gniazdo elektryczne na zewnątrz domy od strony ogrodu
Wyposażenie łazienki
- kran na zewnątrz budynku do podlewania ogrodu
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: monitoring, własna kotłownia, plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Jurajskie Wzgórze II

Bibice to miejscowość w Małopolsce, która znajdujące się na południu należącej do powiatu krakowskiego gminy Zielonki. Jej terytorium wynosi 7,45 km2, a mieszka tu ok. 2200 osób. Całe Bibice leżą na terenie Parku Krajobrazowego Dolinki Krakowskie w bezpośrednim sąsiedztwie 7 innych miejscowości. Zabudowa jest tu charakterystyczna dla miejscowości z dużym natężeniem domów jedno- i wielorodzinnych, a znaczne tereny pozostają jeszcze niezagospodarowane. Mimo zajmowania niewielkiego obszaru, Bibice mają sporo do zaoferowania. Atrakcyjność przyrodnicza połączona jest tu z odpowiednio rozbudowaną infrastrukturą. Na terenie miejscowości funkcjonują wszystkie niezbędne instytucje, a do centrum Krakowa jest stąd zaledwie 7 km. Znajdują się tu także ciekawe zabytki, w tym Fort Bibice. W regionie działa pierwsze polskie muzeum wiejskie. Bibice cieszą się bardzo dobrym położeniem zapewniającym dogodne połączenie z innymi miejscowościami regionu, w tym z samym Krakowem znajdującym się przy południowej granicy Bibic. Przez jej zachodnią część przebiega transkontynentalna trasa E77, której częścią jest droga krajowa nr 7.

Komunikacja

Bibice leżą tuż przy europejskiej trasie E77, która biegnie ich zachodnią granicą. Zapewnia to mieszkańcom dobre połączenie z Krakowem oraz z najważniejszymi miejscowościami w regionie i w innych częściach kraju. Za komunikację odpowiadają tu autobusy PKS, prywatni przewoźnicy oraz 2 krakowskie linie autobusów aglomeracyjnych.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Jurajskie Wzgórze II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 420 metrów od inwestycji Jurajskie Wzgórze II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Bibice Rynek.

Data publikacji: 24.04.2012

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie