Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInstalbud Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Przedsięwzięcie przy ul. Jacewskiej to niepowtarzalne połączenie wybornej lokalizacji, projektu stworzonego przez najlepszych architektów, oraz doskonale zaprojektowanych mieszkań.Poznaj doskonale zaprojektowane mieszkania o najbardziej popularnych powierzchniach i układach. Dokładnie tyle pokoi, ile potrzebujesz przy takiej ilości metrów, na jaką Cię stać. Kuchnia otwarta lub zamknięta - będziesz miał wybór. Przepiękne i duże balkony oraz tarasy. Nie sądziłeś że mieszkanie może mieć wszystko to, czego szukałeś? A jednak :)

Inwestycja Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B znajduje się w Inowrocławiu, ul. Jacewska (26.5 km od Torunia), została zrealizowana przez dewelopera Instalbud Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 55 nowych mieszkań. Budynek posiada od null do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchniach od 61 do 70 metrów kwadratowych w cenie od 4 150 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Instalbud Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne (41 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 55 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski podwyższony
- posadzki betonowe na podłogach - tynki gipsowe na ścianach - gładzie szpachlowe (ściany gotowe do malowania) - instalacje elektryczne z osprzętem - instalacje wodno-kanalizacyjne - instalacje centralnego ogrzewania z grzejnikami - instalacje RTV/SAT - okna i parapety wewnętrzne z PCV - drzwi wejściowe antywłamaniowe atestowane
Konstrukcja budynku
tradycyjna, monolityczna
Dach
płaski
Elewacja
styropian o gr. 15 cm wykończony, tynkiem mineralnym barwionym w masie
Stolarka okienna
PCV
Drzwi zewnętrzne
aluminiowe
Balkony
rozwiązania systemowe z balustradami
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (41 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, winda, internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B

W pobliżu naszej inwestycji znajdują się: - Centrum Inowrocławia - Basen - Kościoły: pw. Zwiastowania Najświętszej Maryi Pannie i Bazylika Mniejsza Imienia Najświętszej Maryi Panny - Przedszkole - Szkoła podstawowa - Gimnazjum - Markety spożywcze - Spokojna, zielona okolica

Inowrocław to ok. 75–tysięczne miasto leżące na Kujawach Zachodnich. Zajmuje obszar 30,42 km2. Forma zabudowy jest tu typowo miejska. Centralnym punktem jest rynek, od którego odchodzą uliczki z XIX-wiecznymi kamienicami. Za nimi znajdują się obszary stricte mieszkalne, w tym osiedla mieszkaniowe z II połowy XXw. Zachód Inowrocławia to głównie tereny uzdrowiskowe z sanatoriami i z tężnią solankową oraz zabudowa mieszkalna i usługowa. Zakłady przemysłowe przeważają na obrzeżach miasta, głównie na południu. Inowrocław zapewnia swoim mieszkańcom dostęp do pełnej oferty edukacyjnej, medycznej i kulturalnej. Działa tu ponad 20 szkół oraz wydział bydgoskiej Wyższej Szkoły Gospodarki. Jest tu także szpital i przeszło 10 zakładów opieki zdrowotnej. Kujawskie Centrum Kultury dba o rozwój życia kulturalnego w mieście. Rozbudowane jest też zaplecze sportowe i usługowo-handlowe. Znajduje się tu Galeria Solna, w której mieści się ponad 80 sklepów.

Komunikacja

W mieście krzyżują się drogi krajowe nr 15 i 25. Biegną tędy także dwie drogi wojewódzkie (nr 251 i 252). W Inowrocławiu funkcjonuje transport kolejowy pasażerski i towarowy. Znajdują się tu trzy stacje kolejowe. W północno-wschodniej części miasta leży lotnisko tutejszego aeroklubu. Poszczególne dzielnice i osiedla są dobrze skomunikowane, dzięki 13 liniom autobusów miejskich.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 170 metrów od inwestycji Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jacewska Os. Toruńskie.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B znajduje się się 20 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne 'U Natalki i Kubusia' w odległości 210 m, I Liceum Ogólnokształcące im. Jana Kasprowicza z Oddziałami Dwujęzycznymi w odległości 220 m, Policealne Medyczne Studium Zawodowe "Fama" w odległości 220 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Lekarz w odległości 350 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Aldi, w odległości 180 m znajduje się Kamelia, w odległości 200 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Przy Jacewskiej II etap - budynek B w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 180 m znajduje się Boisko, w odległości 190 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 20.10.2015

Data aktualizacji: 02.02.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie