Osiedle Dworska Olkusz

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezInfogis sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 14 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Silver House Olkusz(1.6 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż olkuski, Olkusz, ul. Budowlanych (7 km od Dąbrowy Górniczej)
  Silver House Olkusz
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 14
  Powierzchnia: 65 - 106 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Antrans Invest Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Mamy do zaoferowania 44 mieszkania o bardzo wysokim standardzie znajdujące się w bloku wielorodzinnym w Olkuszu przy ul. Dworskiej i Al. 1000-lecia. Budynek został wybudowany w ramach inwestycji Osiedle Dworska. Mieszkania sprzedawane na własność, oddawane w stanie deweloperskim z możliwością wykończenia pod klucz. Mieszkania o zróżnicowanym metrażu od 44-92 m2, jedno-, dwu- i trzypokojowe. Wszystkie mieszkania mają balkon lub taras. Budynek czterokondygnacyjny - trzy piętra i parter. W podpiwniczeniu znajdują się miejsca postojowe oraz pomieszczenia gospodarcze. Całość jest ogrodzona, na terenie inwestycji znajduje się plac zabaw dla dzieci. W okolicy znajduje się szpital, szkoły, przystanek autobusowy, basen, przedszkola. Pomagamy w udzielaniu kredytów.

Inwestycja Osiedle Dworska Olkusz znajduje się w Olkuszu, ul. Dworska 52 (8.6 km od Dąbrowy Górniczej), została zrealizowana przez dewelopera Infogis sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Dworska Olkusz została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 44 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Dworska Olkusz pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Infogis sp. z o.o. przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca)
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc)

W inwestycji znajduje się 21 komórek lokatorskich Wszystkie komórki sprzedane..

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2010 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2013 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 44 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada (21): Wszystkie komórki sprzedane..
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (23 miejsca): Pozostały 2 wolne..
 • miejsca postojowe naziemne (21 miejsc): Pozostało 14 wolnych..
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Dworska Olkusz

Olkusz to miasto w woj. małopolskim, w powiecie olkuskim, siedziba gminy miejsko-wiejskiej Olkusz, położone na zachodnich rubieżach Wyżyny Krakowsko-Częstochowskiej nad rzeką Babą, przy drodze krajowej nr 94 i przy drogach wojewódzkich: nr 783 i nr 791. Według danych z 31.12.2011 miasto liczy około 36,5 tys. mieszkańców. Jeden z ośrodków górnictwa rud cynkowo-ołowiowych w Polsce (kopalnia Olkusz – Pomorzany, nieopodal w Bukownie Zakłady Górniczo-Hutnicze „Bolesław”), fabryka naczyń Emalia SA, fabryka wentylatorów OWENT, drobny przemysł i rzemiosło; lokalny ośrodek handlowy i kulturalny.

Komunikacja

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Dworska Olkusz mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Osiedle Dworska Olkusz znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Biema I.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dworska Olkusz znajduje się się 13 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Językowe Przedszkole Niepubliczne w odległości 150 m, Szkoła Podstawowa Nr 3 imienia Marcina Biema w Olkusz w odległości 330 m, Centrum Kształcenia Praktycznego w odległości 440 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Dworska Olkusz jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: AmiMed w odległości 250 m, Nowy Szpital Olkusz w odległości 270 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Dworska Olkusz składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Biedronka, w odległości 80 m znajduje się Aldi, w odległości 270 m znajduje się Piekarnia "Piasny".

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Dworska Olkusz w odległości 370 m znajduje się Boisko, w odległości 390 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.01.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie