Szerokie II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Szerokie, oferowane bezpośrednio przez

Immobilia Polska

lubelski, Szerokie, ul. Szerokie 56

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Szerokie II

3 zdjęcia

Szerokie II
Szerokie II
Szerokie II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2021 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Szerokie to nowoczesne i funkcjonalne domy w zabudowie bliźniaczej. Idealnie skomunikowana inwestycja, stanowiąca kompromis pomiędzy zaletami spokojnego i urokliwego życia na przedmieściach przy zachowaniu bliskości miasta i jego atrakcji. Jest to znakomite miejsce do rodzinnego życia, stanowiące azyl dla swoich mieszkańców.

Inwestycję wyróżnia nowoczesna architektura oraz funkcjonalny układ pomieszczeń. Strefa dzienna i nocna rozmieszczone są na dwóch kondygnacjach. Strefę relaksu stanowią przestronne tarasy i ogródki, które pozwolą odpocząć po całym dniu.

Inwestycja w jest całości ogrodzona, zabezpieczona bramą na pilota, posiada utwardzone drogi dojazdowe. Wszystkie budynki posiadają niezależne ściany zewnętrzne z dylatacją, co zapewnia komfort akustyczny i termiczny. Staranie dobrane materiały najwyższej jakości są odpowiedzią na potrzeby najbardziej wymagających klientów.

Inwestycja Szerokie II znajduje się w Szerokich, ul. Szerokie 56 (0.4 km od Lublina), została zrealizowana przez Immobilia Polska.

Inwestycja Szerokie II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Szerokie II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Immobilia Polska przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat lubelski to region o powierzchni 1680 km2, składający się 16 gmin, w których leżą dwa miasta i ponad 350 wsi. Obszar leży na Wyżynie Lubelskiej, w dorzeczu Wisły i zamieszkiwany jest przez ok. 145 000 osób. Poza Wisłą, płyną tędy rzeki Bystrzyca i Wieprza. Znajdują się tu dwa parki krajobrazowe i cztery obszary krajobrazu chronionego. Stopień urbanizacji jest niewielki, co gwarantuje spokój i ciszę. Niemniej jednak infrastruktura społeczna dostosowana jest do potrzeb mieszańców. Łącznie działa tu blisko 100 jednostek oświatowych, dwa szpitale powiatowe. Rozwinięte jest zaplecze sportowe i kulturalne, a mieszkańcy mają swobodny dostęp do sklepów wielobranżowych i specjalistycznych. W powiecie dobrze rozwinięta jest infrastruktura drogowa, a najważniejszymi trasami są europejska E373 oraz drogi krajowe nr 19 i 82. Biegną tędy cztery drogi wojewódzkie, a ok. 3 km od granicy powiatu leży port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Szerokie II?

Powiat lubelski leży na skrzyżowaniu bardzo ważnych tras o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Biegnie tędy transkontynentalna trasa E373, która przy granicy powiatu przecina się z drogami krajowymi nr 19 i 82. Przebiegają tędy także drogi wojewódzkie nr: 747, 822, 830 i 835. Ok. 3 km od wschodniej granicy powiatu mieści się Port Lotniczy Lublin.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Szerokie II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 448 metrów od inwestycji Szerokie II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - 6351 - Wola Sławińska 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Szerokie II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Szerokie II znajduje się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 422 m, szkoła w odległości 438 m, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Europejczyk w Szerokiem w odległości 465 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Szerokie II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 681 m znajduje się Olinex, w odległości 705 m znajduje się Stokrotka, w odległości 770 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Szerokie II w odległości 480 m znajduje się boisko / kort, w odległości 607 m znajduje się boisko / kort, w odległości 631 m znajduje się basen.

Data publikacji: 10.11.2021
Data aktualizacji: 01.03.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: