Viletta Classica

Oferta archiwalna

Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Kurpiów

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 5 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Viletta Classica

7 zdjęć

Viletta Classica
Viletta Classica
Viletta Classica
Viletta Classica

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży

Przyroda:

informacja u dewelopera.

Opis inwestycji

Viletta Classica, położona przy ul. Kurpiów na wrocławskim osiedlu Krzyki - Ołtaszyn, to wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Krzyki jako dzielnica słynąca z eleganckiej zabudowy willowej, otoczonej starodrzewem wybierana jest jako miejsce do życia przez ludzi ceniących prywatność oraz piekno architektury. Kompleks Viletta Classica położony w otoczeniu domów jednorodzinnych, dzięki bliskości, zielonych terenów oraz bardzo dobrej komunikacji z centrum miasta jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu.

Inwestycja Viletta Classica znajduje się na Ołtaszynie, ul. Kurpiów null (6 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi Iglica Nieruchomości.

Inwestycja Viletta Classica została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Viletta Classica nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Viletta Classica?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Viletta Classica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Viletta Classica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kurpiów.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Viletta Classica znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Viletta Classica znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole totutaj punkt przedszkolny I w odległości 150 m, Zespół Szkolno -Przedszkolny Nr 6 w odległości 210 m, Przedszkole Nr 29 w odległości 210 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Viletta Classica w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 290 m znajduje się Basen.

Data aktualizacji: 10.10.2018

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Ołtaszynie

Oferty na Ołtaszynie

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: