Viletta Classica

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIglica Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 7 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Iwaszkiewicza 47(0.6 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Iwaszkiewicza 47
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  Town House Sp. z o.o.
 • Park Wojszyce(0.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Park Wojszyce
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 5
  Grupa Park
 • Zaciszny Ołtaszyn(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Grota Roweckiego 211 (6.8 km od centrum Wrocławia)
  Zaciszny Ołtaszyn
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 145 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest

Opis Inwestycji

Viletta Classica, położona przy ul. Kurpiów na wrocławskim osiedlu Krzyki - Ołtaszyn, to wyjątkowe miejsce na mapie miasta. Krzyki jako dzielnica słynąca z eleganckiej zabudowy willowej, otoczonej starodrzewem wybierana jest jako miejsce do życia przez ludzi ceniących prywatność oraz piekno architektury. Kompleks Viletta Classica położony w otoczeniu domów jednorodzinnych, dzięki bliskości, zielonych terenów oraz bardzo dobrej komunikacji z centrum miasta jest jedną z najbardziej pożądanych lokalizacji we Wrocławiu.

Inwestycja Viletta Classica znajduje się na Ołtaszynie, ul. Kurpiów (6 km od centrum Wrocławia), sprzedaż prowadzi Iglica Nieruchomości

Inwestycja Viletta Classica została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Viletta Classica pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2014 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Viletta Classica

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Viletta Classica mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 120 metrów od inwestycji Viletta Classica znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kurpiów.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Viletta Classica znajduje się się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: przedszkole totutaj punkt przedszkolny I w odległości 150 m, Zespół Szkolno -Przedszkolny Nr 6 w odległości 210 m, Przedszkole Nr 29 w odległości 210 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Viletta Classica jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Dializ Fresenius w odległości 500 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Viletta Classica składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Family Market, w odległości 420 m znajduje się Żabka, w odległości 470 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Viletta Classica w odległości 170 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Boisko, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 11.03.2014

Data aktualizacji: 10.10.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie