Domy w Szczytnikach

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIDEAdeweloper

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Lazurowe(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż poznański, Koninko, ul. Radiowa (1.6 km od Poznania)
  Osiedle Lazurowe
  Termin oddania: 1 kw. 2020
  Liczba domów: 16
  Powierzchnia: 80 - 103 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  Domvestment
 • Koninko(0.8 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż poznański, Koninko, ul. Radiowa (1.6 km od Poznania)
  Ceny od: 3 537/m2
  Koninko
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba domów: 18
  Powierzchnia: 87 - 124 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Grupa Akropol Inwestycje
 • Grafitowe Koninko(1 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż poznański, Koninko, ul. Pisarska 5 (1 km od Poznania)
  Grafitowe Koninko
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 101 m2
  Liczba pokoi: 3
  Corners Development Monika Stachowiak

Opis Inwestycji

Nasza inwestycja polega na budowie domów jednorodzinnych w zabudowie 2-lokalowej. Nasze domy mają 107 m2 powierzchni w wymiarze podłogi i ok. 99 m2 powierzchni użytkowej. Dodatkowo każdy dom posiada strych wielkości ok. 25 m2, który wyposażony jest w schodki segmentowe. Projektując domy dołożyliśmy wszelkich starań, aby były one maksymalnie funkcjonalne. Na parterze znajdą Państwo świetnie rozplanowaną przestrzeń, która składa się z dużego, ustawnego i przestronnego salonu o powierzchi 39 m2 z bezpośrednim wyjściem na taras, kuchni skierowanej ku frontowej części domu, witrołapu oraz łazienki z kotłownią. Każdy dom posiada miejsce do instalacji kominka. W naszych domach połączyliśmy nowoczesną architekturę i wysoki standard wykończenia. Układ pomieszczeń zapewnia duży komfort, a każdy pokój będzie pełen słońca. Na parterze istnieje możliwość wydzielenia kuchni jako osobnego pomieszczenia. W cenie zawiera się również podjazd z kostki brukowej, chodnik, taras od strony salonu oraz opaska wokół całego domu. Każdy Klient otrzymuje także pełne ogrodzenie posesji wraz z furtką i bramą dwuskrzydłową.

Inwestycja Domy w Szczytnikach znajduje się w Szczytnikach, ul. Jeziorna (0.8 km od Poznania), jest realizowana przez dewelopera IDEAdeweloper.

Inwestycja Domy w Szczytnikach jest w trakcie budowy z planowanym na 1 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 3 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy w Szczytnikach pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 107 metrów kwadratowych w cenie od 379 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IDEAdeweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2018 roku, planowane oddanie do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
• ściany konstrukcyjne z cegły ceramicznej typ Porotherm 25 P+W, • ścianki działowe 12cm z betonu komórkowego, • strop betonowy typu SMART z firmy Konbet Konarzyce, • więźba dachowa drewniana impregnowana, • dachówka płaska ceramiczna w kolorze grafitowym, • ocieplenie – styropian grubość 15 cm, tynk silikatowo-silikonowy • ocieplenie poddasza – wełna mineralna gr. 30 cm, • okna PCV w kolorze złoty dąb (jednostronne), • rolety elektrycznie sterowane we wszystkich oknach, • okna dachowe Fakro, oraz okna kolankowe Fakro, • drzwi zewnętrzne stalowe w kolorze złoty dąb, • tynki wewnętrzne gipsowe maszynowe bez gładzi szpachlowej, • poddasze – skosy zabudowane płytą K-G, • posadzki betonowe przygotowane do położenia płytek lub paneli, • instalacja kanalizacyjna, • instalacja elektryczna z tablicą rozdzielczą, instalacja domofonowa, antenowa oraz alarmowa • instalacja gazowa, • instalacje C.O. – grzejniki Kermi, zasilanie dolne wraz z głowicami termostatycznymi, piec firmy Viessman wraz z programatorem bezprzewodowym, ogrzewanie podłogowe na całym parterze oraz w łazience na piętrze, • pergola, drewniana wiata oraz wejście impregnowane,taras, podjazd z kostki brukowej, • ogrodzenie działki z boku– siatka metalowa ocynkowana malowana proszkowo wysokość 150 cm, • ogrodzenie przód – system paneli ocynkowanych malowanych proszkowo, furtka i brama rozwierana z paneli wysokość 120 cm.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka.

Lokalizacja inwestycji Domy w Szczytnikach

Powiat poznański znajduje się w centralnej części województwa wielkopolskiego i składa z 17 gmin okalających miasto Poznań. Na obszarze o powierzchni ok. 1900 km2 zamieszkuje ponad 344 tys. osób, toteż poznański jest najludniejszym powiatem w Polsce. Pod względem krajobrazowym powiat należy do Pojezierza Wielkopolskiego, a walorami pejzażu są: rzeka Warta wraz z dopływami, liczne jeziora, 11 rezerwatów przyrody oraz kompleksy leśne, min. Wielkopolski Park Narodowy, Rogaliński Park Krajobrazowy, Puszcza Zielonka i Park Krajobrazowy Promno. Przez powiat przebiegają ważne arterie jak: wschodnia i zachodnia obwodnica Poznania, autostrada A2 czy droga krajowa nr 92, dlatego zlokalizowanych jest tu wiele firm, hal magazynowych oraz zakładów produkcyjnych, a także 4 centra i 10 galerii handlowych. Dogodna lokalizacja w pobliżu Poznania oraz łatwy dojazd do miasta dzięki 29 połączeniom autobusowym sprawiają, że intensywnie rozwija się budownictwo mieszkaniowe – zwłaszcza jednorodzinne.

Komunikacja

Przez obszar powiatu poznańskiego przebiegają arterie, przy których zlokalizowane są hale magazynowe oraz firmy spedycyjne, logistyczne i kurierskie. Do arterii tych należą: autostrada A2, droga krajowa nr 92 (Rzepin – Poznań – Warszawa – Kałuszyn) oraz drogi ekspresowe: S11 i S5, czyli zachodnia i wschodnia obwodnica Poznania. Sieć torów kolejowych sprawia, że przez powiat poznański kursują pociągi ze stolicy Wielkopolski do wielu polskich i zagranicznych miast. Organizacją transportu publicznego zajmuje się Transport Aglomeracji Poznańskiej, dzięki czemu między Poznaniem a podmiejskimi miejscowościami kursują autobusy obsługujące 29 połączeń, a ponadto busy komunikacji prywatnej oraz autobusy PKS Poznań.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy w Szczytnikach mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 90 metrów od inwestycji Domy w Szczytnikach znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Szczytniki Sarnia n/ż.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy w Szczytnikach składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 390 m znajduje się WZ, w odległości 410 m znajduje się bączek.

Data publikacji: 03.04.2019

Data aktualizacji: 20.05.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie