Marki 5

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezIDA Sp. z o.o.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 53 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Segmenty Marysieńki(0.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Królowej Marysieńki 32 (2.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 3 393/m2
  Segmenty Marysieńki
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 4
  Powierzchnia: 135 - 150 m2
  Liczba pokoi: 4
  Leśne Segmenty
 • Lisia Aleja(1.5 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż wołomiński, Marki, ul. Lisi Jar (1.6 km od Warszawy)
  Ceny od: 6 133/m2
  Lisia Aleja
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba domów: 49
  Powierzchnia: 88 - 90 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  Kasbud Development Sp. z o.o.
 • Bluszczowe Wille(2.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Warszawa, Białołęka, Grodzisk, ul. Zdziarska (13.4 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 4 924 brutto/m2
  Bluszczowe Wille
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 11
  Powierzchnia: 138 - 155 m2
  Liczba pokoi: 4 - 5
  FB Antczak

Opis Inwestycji

Dziesięć dwupoziomowych lokali w zabudowie szeregowej o powierzchniach użytkowych mieszkalnych 119 i 124 m2, każdy z segmentów ma własny ogródek.Projekt wyróżnia się nowoczesną architekturą oraz wysokim standardem wykończenia. Duże okna zapewnią doskonale doświetlenie pomieszczeń. Segmenty o klasycznym układzie funkcjonalnym (salon, kuchnia, WC i pomieszczenie gospodarcze na parterze oraz trzy sypialnie i łazienka na piętrze) mają tarasy oraz ogródki od strony południowej.Inwestycja realizowana jest przy ul. gen. Józefa Hallera 33, 35, 37, 39 i 41.Osiedle położone jest w zielonej i spokojnej, najładniejszej części Marek w sąsiedztwie Puszczy Słupeckiej. W odległości 5 km Centrum Handlowe M1, IKEA, Makro, Praktiker, Decathlon i inne. Szybkie połączenie samochodem lub autobusem z Warszawą zapewnia przecinająca Marki arteria komunikacyjna Warszawa-Białystok umożliwiająca dojazd do Centrum w ok. 20 min. Inwestycja w trakcie realizacji do sprzedaży pozostało osiem segmentów. Zakończenie realizacji inwestycji przewidziano na 30 czerwca 2013 roku.

Inwestycja Marki 5 znajduje się w Markach, ul. gen. Józefa Hallera (2 km od Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera IDA Sp. z o.o..

Inwestycja Marki 5 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.

Cały projekt składa się z 10 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Marki 5 pozostało na sprzedaż 0 nowych domów0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper IDA Sp. z o.o. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2013 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 10 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają od 1 do 2 kondygnacji wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Marki 5

Marki to miasto usytuowane w powiecie wołomińskim, na północny wschód od Warszawy. Miasteczko zajmuje obszar o powierzchni 26 km2, który przecinają rzeki: Długa i Czarna oraz otaczają tereny leśne. Dogodna lokalizacja w odległości 14 km od centrum Warszawy sprawia, że w Markach mieszka ponad 29 tys. osób. Zabudowę mieszkaniową stanowią: domy jednorodzinne, budynki wielorodzinne oraz czterokondygnacyjne bloki. Unikatowym obiektem urbanistycznym jest osiedle Briggsówka, gdzie znajdują się pozostałości fabryki Briggsów, zabytkowa rezydencja oraz tzw. familoki – dawne budynki mieszkalne dla robotników. Osią miasta jest Al. Józefa Piłsudskiego, zaś obszary zieleni to: Park Miejski i rezerwat Horowe Bagno. W Markach zlokalizowane jest Centrum Handlowe M1 oraz mieści się wiele cegielni i zakładów produkcyjnych, min.: Tchibo Manufacturing Poland i Komandor Warszawa S.A. Kursują tutaj autobusy warszawskiej komunikacji miejskiej, a ważną arterią jest droga krajowa nr 8 (Warszawa – Białystok).

Komunikacja

Główna arteria w Markach to Al. Józefa Piłsudskiego, będąca częścią drogi krajowej nr 8 (Warszawa – Białystok). Przez miasto przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 631 z Rembertowa do Nowego Dworu Mazowieckiego oraz nr 632 przez Legionowo do Płońska. W Markach kursują lokalne linie autobusowe oraz 6 linii autobusowych warszawskiej komunikacji miejskiej: 5 strefowych i jedna nocna.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Marki 5 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Marki 5 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gałczyńskiego (MC).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Marki 5 znajduje się się 6 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne nr 5 Jutrzenka w odległości 140 m, Przedszkole Niepubliczne Nr 11 Sióstr Rodziny Maryi w odległości 400 m, SZKOŁA PODSTAWOWA SIÓSTR RODZINY MARYI W MARKACH w odległości 400 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Marki 5 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Marki w odległości 490 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Marki 5 w odległości 340 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 13.08.2013

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie