Osiedle Zodiak

ARCHIWALNA

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezi2 DEVELOPMENT S.A.

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 49 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Iwaszkiewicza 47(0.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza 47 (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Iwaszkiewicza 47
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba domów: 10
  Powierzchnia: 95 m2
  Liczba pokoi: 4
  Town House Sp. z o.o.
 • Park Wojszyce(0.3 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Iwaszkiewicza (5.8 km od centrum Wrocławia)
  Park Wojszyce
  Termin oddania: 2 kw. 2021
  Liczba domów: 7
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 5
  Grupa Park
 • Zaciszny Ołtaszyn(1.2 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Ołtaszyn, ul. Grota Roweckiego 211 (6.8 km od centrum Wrocławia)
  Zaciszny Ołtaszyn
  Termin oddania: 3 kw. 2021
  Liczba domów: 5
  Powierzchnia: 145 m2
  Liczba pokoi: 5
  M3 Invest

Opis Inwestycji

Osiedle Zodiak to kameralny kompleks domów w zielonej i spokojne dzielnicy Wrocławia Krzyki – Wojszyce. Inwestycja stanowi propozycję, która z pewnością zarówno rodziny z dziećmi jak i wszyscy lubiący spędzać czas na świeżym powietrzu w otoczeniu zieleni. Jest to idealne rozwiązanie dla osób pragnących zamieszkać we własnym domu z dala od miejskiego zgiełku, bez konieczności wyprowadzania się poza granice miasta.Osiedle Zodiak to 47 jednostek mieszkalnych w zabudowie szeregowej i bliźniaczej, o powierzchni od 81 do 112 mkw. Każdy z modułów jest 3-kondygnacyjny.Na parterze znajduje się duży, jasny salon z miejscem na kominek, kuchnia w aneksie (z możliwością wydzielenia) oraz bezpośrednie wyjście na prywatny ogród przynależny do poszczególnych segmentów. Na piętrze przewidziano 3 wygodne sypialnie oraz przestronną łazienkę. Ostatnią kondygnację stanowi antresola, która może być zarówno kolejną sypialnią jak i dodatkowym pomieszczeniem rekreacyjnym.Do każdego segmentu przynależy wiata garażowa lub garaż z automatyczną bramą sterowaną pilotem.

Inwestycja Osiedle Zodiak znajduje się na Wojszycach, ul. Iwaszkiewicza (5.7 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera i2 DEVELOPMENT S.A..

Inwestycja Osiedle Zodiak została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 47 nowych domów w tym 35 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zodiak pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchniach od 83 do 98 metrów kwadratowych w cenie od 503 065 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper i2 DEVELOPMENT S.A. przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2013 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2015 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 47 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: internet, TV kablowa.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Zodiak

Osiedle Zodiak zlokalizowane jest w zacisznej dzielnicy Krzyki - Wojszyce, w południowej części Wrocławia, między ul. Generała Stefana Grota-Roweckiego i ul. Oboźną. W cichej i spokojnej okolicy przeważa niska zabudowa nowych domów jednorodzinnych otoczona rozległymi terenami zielonymi. W pobliżu inwestycji znajdują się lokale handlowo-usługowe oraz przystanek komunikacji miejskiej autobusu dziennego 113 oraz nocnego 249 umożliwiający wygodny dojazd do centrum miasta. Lokalizacja inwestycji umożliwia szybki dojazd do autostrady A4, a główne tereny rekreacyjne Wrocławia takie jak Park Południowy, Kleciński czy Brochowski oddalone są o zaledwie o kilkanaście minut jazdy samochodem.

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Zodiak mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 190 metrów od inwestycji Osiedle Zodiak znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gałczyńskiego.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Zodiak składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 90 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zodiak w odległości 490 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.09.2013

Data aktualizacji: 10.05.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie