Apartamenty przy Wiśle

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHSD Inwestycje

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 484 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Zobacz inne etapy inwestycji Apartamenty przy Wiśle

Najbliższe inwestycje

 • Verona House(0.2 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Plac Bohaterów Getta 3 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 500/m2
  Verona House
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 48
  Powierzchnia: 25 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k.
 • Limanowskiego 37(0.5 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Bolesława Limanowskiego 37 (2.5 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 846/m2
  Limanowskiego 37
  Termin oddania: 2 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 9
  Powierzchnia: 51 - 92 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Limanowskiego37
 • Wiślane Tarasy 2.0 budynek D(0.9 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Podgórska (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 9 800/m2
  Wiślane Tarasy 2.0 budynek D
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 57
  Powierzchnia: 31 - 230 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.

Nagrody i wyróżnienia w Rankingu Inwestycji

Opis Inwestycji

Bliskość centrum i niezwykła okolica to główne zalety mieszkań w Krakowie przy ulicy Kącik. Nasza nowa inwestycja zlokalizowana jest właśnie w tym klimatycznej rejonie. Przy ulicy Kącik 10 powstanie reprezentacyjny, nowoczesny apartament. Trzypiętrowy budynek składać się będzie z 72 mieszkań 1,2,3 oraz 4 pokojowych o metrażach od 23,40m2 do 84,54 m2. W ofercie znajdą Państwo również 4 frontowe lokale usługowe. Apartamentowiec swoją architekturą świetnie wpisuję się w dzielnice Stare Podgórze. Mieszkania sąsiadują z licznymi obiektami historycznymi takim jak: Plac Bohaterów Getta (90m.), Muzeum „Apteka pod Orłem” (150m.), Ośrodek dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cicoteka (500m.) oraz Fabryka Oskara Schindlera (600m.). Bliskość wspomnianych obiektów kulturalnych podkreśla walory lokalizacyjne inwestycji. Idealnym miejscem do rekreacji są zlokalizowane w pobliżu bulwary wiślane, które zapewniają ponadto połączeni z dzielnicą Kazimierz – Bulwar Podolski (500 m). Bogata infrastruktura otaczająca inwestycję przy ulicy Kącik 10, to liczne sklepy, restauracje oraz nowoczesne biurowce (przy Placu Bohaterów Getta i Zabłociu). Nieco ponad kilometr od apartamentu znajduje się również Krakowska Akademia Frycza Modrzewskiego.Dla podniesienia komfortu mieszkańców w apartamentowcu znajdzie się patio, recepcja oraz dwie nowoczesne, przestronne windy. Część podziemna budynku zostanie przeznaczona na halę garażową. Poza miejscami postojowymi w podziemiach urządzone zostaną komórki lokatorskie. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany oraz zostanie przygotowana instalacja pod monitoring. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Informacja w biurze sprzedaży! Mieszkania w dzielnicy Podgórze w Krakowie to świetna inwestycja kapitału. Media: Ogrzewanie - miejskie/gazowe. Ciepła woda - miejska/gaz. Instalacje: elektryczna, wod-kan, TV, domofon, internet, monitoring. Grunt - własność. Termin zakończenia budowy I kwartał 2019 r.

Inwestycja Apartamenty przy Wiśle znajduje się na Podgórzu, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera HSD Inwestycje.

Inwestycja Apartamenty przy Wiśle jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Wiśle pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 40 metrów kwadratowych w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HSD Inwestycje przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 3000 zł/m2 brutto.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
wysoki standard części wspólnych: granit, szkło hartowane, stal nierdzewna, portier, patio przez wszystkie kondygnacje.
Elewacja
klinkier/silikonowa/silikatowa.
Stolarka okienna
okna: PCV 3 komorowe.
Posadzka
wylewka.
Ściany
-zewnętrzne: pustak + żelbet, -działowe: pustak, -wewnętrzne, sufity: tynk gipsowy.
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada: Cena: 3000 zł/m2 brutto.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 42000zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, recepcja, TV kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty przy Wiśle

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Plac Bohaterów Getta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 35 w odległości 500m, Gimnazjum Nr 34 w odległości 600m, Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 650m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się BALACHOWSKA M., MGR FARM. APTEKA, w odległości 300 m znajduje się VENA-VITA. APTEKA INTERNETOWA, w odległości 300 m znajduje się SUPRA SC. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 150 m znajduje się BANK BPH. BANKOMAT, w odległości 150 m znajduje się Galicja Po Kolei, w odległości 200 m znajduje się Jadłodajnia Wczoraj i Dziś.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 200 m znajduje się FLEX Sport&Health Club, w odległości 400 m znajduje się Active Woman Studio Promocji Zdrowia i Urody, w odległości 500 m znajduje się Centrum Wspinaczkowe Parbat.

Data publikacji: 17.08.2016

Data aktualizacji: 18.02.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie