Apartamenty przy Wiśle

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez HSD Inwestycje

Na pytania w sprawie ofert odpowiadają deweloperzy. Korzystanie z portalu jest całkowicie bezpłatne.
Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Zobacz inne etapy inwestycji Apartamenty przy Wiśle

Apartamenty przy Wiśle

Inwestycja z lokalami użytkowymi Apartamenty przy Wiśle znajduje się na Podgórzu, ul. Kącik 10 (2,1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera HSD Inwestycje. Inwestycja Apartamenty przy Wiśle jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku, w którym łącznie znajdują się 4 lokale użytkowe o powierzchniach od 186 do 259 m2. Aktualnie w sprzedaży pozostały 2 oferty. Budynek posiada do 4 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10 (2,1 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 10 332 zł netto/m2

Inwestycja polecana

Apartamenty przy Wiśle
 • Termin oddania: 4 kw. 2019
 • Liczba lokali użytkowych: 2
 • Powierzchnia: 186 - 259 m2
HSD Inwestycje
Lokale użyt. spełniające kryteria

Najbliższe inwestycje

Zabłocie Concept House (445 m dalej)

Inwestycja Zabłocie Concept House znajduje się na Podgórzu, ul. Ślusarska 4 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Arkada. Inwestycja Zabłocie Concept House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajduje się 156 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 58 do 104 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Kraków, Podgórze, ul. Ślusarska 4 (2 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 8 500 zł/m2

Inwestycja polecana

Zabłocie Concept House
 • Gotowe do zamieszkania
 • Liczba mieszkań: 2
 • Powierzchnia: 58 - 104 m2
 • Liczba pokoi: 3 - 4
Grupa Arkada
Mieszkania spełniające kryteria

Limanowskiego 37 (468 m dalej)

Inwestycja Limanowskiego 37 znajduje się na Podgórzu, ul. Bolesława Limanowskiego 37 (2,5 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera Limanowskiego37. Inwestycja Limanowskiego 37 jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym łącznie znajdują się 33 lokale mieszkalne o powierzchniach od 26 do 92 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 5 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Kraków, Podgórze, ul. Bolesława Limanowskiego 37 (2,5 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 9 245 zł/m2

Inwestycja polecana

Limanowskiego 37
 • Termin oddania: 2 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 18
 • Powierzchnia: 26 - 92 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 4
Limanowskiego37
Mieszkania spełniające kryteria

Wiślane Tarasy 2.0 budynek D (921 m dalej)

Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 budynek D znajduje się na Grzegórzkach, ul. Grzegórzecka/Podgórska (1,6 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.. Inwestycja Wiślane Tarasy 2.0 budynek D jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2020 roku terminem oddania do użytkowania. Inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego, w którym znajdują się lokale o powierzchniach od 26 do 230 metrów kwadratowych. Budynki posiadają do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Podgórska (1,6 km od centrum Krakowa)
Ceny od: 9 800 zł/m2

Inwestycja polecana

Wiślane Tarasy 2.0 budynek D
 • Termin oddania: 4 kw. 2020
 • Liczba mieszkań: 91
 • Powierzchnia: 26 - 230 m2
 • Liczba pokoi: 1 - 5
INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.
Mieszkania spełniające kryteria

Wyróżnienie w kategorii najlepsza inwestycja w Krakowie 2017

Nagroda przyznana przez użytkowników portalu RynekPierwotny.pl oceniających inwestycje deweloperskie w konkursie "Najlepsza inwestycja".

Bliskość centrum i niezwykła okolica to główne zalety mieszkań w Krakowie przy ulicy Kącik. Nasza nowa inwestycja zlokalizowana jest właśnie w tym klimatycznej rejonie. Przy ulicy Kącik 10 powstanie reprezentacyjny, nowoczesny apartament. Trzypiętrowy budynek składać się będzie z 72 mieszkań 1,2,3 oraz 4 pokojowych o metrażach od 23,40m2 do 84,54 m2. W ofercie znajdą Państwo również 4 frontowe lokale usługowe. Apartamentowiec swoją architekturą świetnie wpisuję się w dzielnice Stare Podgórze. Mieszkania sąsiadują z licznymi obiektami historycznymi takim jak: Plac Bohaterów Getta (90m.), Muzeum „Apteka pod Orłem” (150m.), Ośrodek dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cicoteka (500m.) oraz Fabryka Oskara Schindlera (600m.). Bliskość wspomnianych obiektów kulturalnych podkreśla walory lokalizacyjne inwestycji. Idealnym miejscem do rekreacji są zlokalizowane w pobliżu bulwary wiślane, które zapewniają ponadto połączeni z dzielnicą Kazimierz – Bulwar Podolski (500 m). Bogata infrastruktura otaczająca inwestycję przy ulicy Kącik 10, to liczne sklepy, restauracje oraz nowoczesne biurowce (przy Placu Bohaterów Getta i Zabłociu). Nieco ponad kilometr od apartamentu znajduje się również Krakowska Akademia Frycza Modrzewskiego.

Dla podniesienia komfortu mieszkańców w apartamentowcu znajdzie się patio, recepcja oraz dwie nowoczesne, przestronne windy. Część podziemna budynku zostanie przeznaczona na halę garażową. Poza miejscami postojowymi w podziemiach urządzone zostaną komórki lokatorskie. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany oraz zostanie przygotowana instalacja pod monitoring. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Informacja w biurze sprzedaży! Mieszkania w dzielnicy Podgórze w Krakowie to świetna inwestycja kapitału. Media: Ogrzewanie - miejskie/gazowe. Ciepła woda - miejska/gaz. Instalacje: elektryczna, wod-kan, TV, domofon, internet, monitoring. Grunt - własność. Termin zakończenia budowy I kwartał 2019 r.

Inwestycja Apartamenty przy Wiśle znajduje się na Podgórzu, ul. Kącik 10 (2,1 km od centrum Krakowa), jest realizowana przez dewelopera HSD Inwestycje.

Inwestycja Apartamenty przy Wiśle jest w trakcie budowy z planowanym na 4 kw. 2019 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań . Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Wiśle pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 40 metrów kwadratowych w cenie od 9 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper HSD Inwestycje przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne.

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Cena: 3000 zł/m2 brutto

Czytaj więcej

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji: rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, planowane oddanie do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.
Liczba budynków: cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji: budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań: cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń: na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski.
Czytaj więcej

wysoki standard części wspólnych: granit, szkło hartowane, stal nierdzewna, portier, patio przez wszystkie kondygnacje.

Elewacja:
klinkier/silikonowa/silikatowa.
Stolarka okienna:
okna: PCV 3 komorowe.
Posadzka:
wylewka.
Ściany:
-zewnętrzne: pustak + żelbet,
-działowe: pustak,
-wewnętrzne, sufity: tynk gipsowy.
Rodzaj własności: informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe: nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie: posiada: Cena: 3000 zł/m2 brutto.
Miejsca postojowe: w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne: Cena: 42000zł.
Udogodnienia: monitoring, teren ogrodzony, internet, recepcja, tv kablowa, usługi w budynku, winda, videodomofon.
Przyroda: w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty przy Wiśle

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów. W odległości 150 metrów od inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny: Plac Bohaterów Getta.

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajdują się 34 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Gimnazjum nr 35 w odległości 500 m, Gimnazjum Nr 34 w odległości 600 m, Szkoła Podstawowa nr 29 w odległości 650 m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m BALACHOWSKA M., MGR FARM. APTEKA, w odległości 300 m VENA-VITA. APTEKA INTERNETOWA, w odległości 300 m SUPRA SC. APTEKA.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się sklepy: BANK BPH. BANKOMAT w odległości 150 m, Galicja Po Kolei w odległości 150 m, Jadłodajnia Wczoraj i Dziś w odległości 200 m.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: FLEX Sport&Health Club w odległości 200 m, Active Woman Studio Promocji Zdrowia i Urody w odległości 400 m, Centrum Wspinaczkowe Parbat w odległości 500 m.

Data publikacji: 17 sierpnia 2016 12:03

Data aktualizacji: 18 lutego 2019 08:02

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie

Nie masz czasu przeglądać wszystkich ofert?
Powiedz nam, jakiego mieszkania szukasz, a my znajdziemy je dla Ciebie.

Etap 1 z 3

Wybierz lokalizację

Liczba pokoi, która mnie interesuje:

 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5+

Twój maksymalny budżet

Wiadomości powiązane z HSD Inwestycje

Znamy wyniki konkursu na najlepszą inwestycję w Krakowie!

Znamy wyniki konkursu na najlepszą inwestycję w Krakowie!