Apartamenty przy Wiśle

Oferta archiwalna

Kraków, Podgórze, ul. Kącik 10

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 961 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Apartamenty przy Wiśle

6 zdjęć

Apartamenty przy Wiśle
Apartamenty przy Wiśle
Apartamenty przy Wiśle
Apartamenty przy Wiśle

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • monitoring
  • teren ogrodzony
  • recepcja
  • winda
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 72 lokali mieszkalnych.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 250 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

wysoki standard części wspólnych: granit, szkło hartowane, stal nierdzewna, portier, patio przez wszystkie kondygnacje.

Elewacja

klinkier/silikonowa/silikatowa.

Stolarka okienna

okna: PCV 3 komorowe.

Posadzka

wylewka.

Ściany

-zewnętrzne: pustak + żelbet, -działowe: pustak, -wewnętrzne, sufity: tynk gipsowy.

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych.

Komórki lokatorskie:

posiada: Cena: 3000 zł/m2 brutto

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne : Cena: 42000zł.

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Bliskość centrum i niezwykła okolica to główne zalety mieszkań w Krakowie przy ulicy Kącik. Nasza nowa inwestycja zlokalizowana jest właśnie w tym klimatycznej rejonie. Przy ulicy Kącik 10 powstanie reprezentacyjny, nowoczesny apartament. Trzypiętrowy budynek składać się będzie z 72 mieszkań 1,2,3 oraz 4 pokojowych o metrażach od 23,40m2 do 84,54 m2. W ofercie znajdą Państwo również 4 frontowe lokale usługowe. Apartamentowiec swoją architekturą świetnie wpisuję się w dzielnice Stare Podgórze. Mieszkania sąsiadują z licznymi obiektami historycznymi takim jak: Plac Bohaterów Getta (90m.), Muzeum „Apteka pod Orłem” (150m.), Ośrodek dokumentacji Sztuki Tadeusza Kantora Cicoteka (500m.) oraz Fabryka Oskara Schindlera (600m.). Bliskość wspomnianych obiektów kulturalnych podkreśla walory lokalizacyjne inwestycji. Idealnym miejscem do rekreacji są zlokalizowane w pobliżu bulwary wiślane, które zapewniają ponadto połączeni z dzielnicą Kazimierz – Bulwar Podolski (500 m). Bogata infrastruktura otaczająca inwestycję przy ulicy Kącik 10, to liczne sklepy, restauracje oraz nowoczesne biurowce (przy Placu Bohaterów Getta i Zabłociu). Nieco ponad kilometr od apartamentu znajduje się również Krakowska Akademia Frycza Modrzewskiego.

Dla podniesienia komfortu mieszkańców w apartamentowcu znajdzie się patio, recepcja oraz dwie nowoczesne, przestronne windy. Część podziemna budynku zostanie przeznaczona na halę garażową. Poza miejscami postojowymi w podziemiach urządzone zostaną komórki lokatorskie. Teren wokół budynku zostanie ogrodzony i zagospodarowany oraz zostanie przygotowana instalacja pod monitoring. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz! Informacja w biurze sprzedaży! Mieszkania w dzielnicy Podgórze w Krakowie to świetna inwestycja kapitału. Media: Ogrzewanie - miejskie/gazowe. Ciepła woda - miejska/gaz. Instalacje: elektryczna, wod-kan, TV, domofon, internet, monitoring. Grunt - własność. Termin zakończenia budowy I kwartał 2019 r.

Inwestycja Apartamenty przy Wiśle znajduje się na Podgórzu, ul. Kącik 10 (2.1 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez HSD Inwestycje.

Inwestycja Apartamenty przy Wiśle została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2019 roku.

Cały projekt składa się z 72 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 4 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty przy Wiśle nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców HSD Inwestycje przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie Cena: 3000 zł/m2 brutto.

Lokalizacja inwestycji

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty przy Wiśle?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty przy Wiśle mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 80 metrów od inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kraków Zabłocie.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Wiśle znajdują się 4 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Bright Child w odległości 290 m, XLIII Liceum Ogólnokształcące im. Zofii Chrzanowskiej w Krakowie w odległości 300 m, Egurrola Dance Studio Kraków Niepubliczna Placówka Oświatowo-Wychowawcza w odległości 550 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty przy Wiśle w odległości 160 m znajduje się Saturn, w odległości 300 m znajduje się Synergy, w odległości 470 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 17.08.2016
Data aktualizacji: 18.02.2019

Pobliskie Lokalizacje

Inwestycje w pobliżu na Podgórzu

Oferty na Podgórzu

Pozostałe oferty

logo

Oferty

Wydawcą portalu rynekpierwotny.pl jest PropertyGroup Sp. z o.o.

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: