Domy na przedmieściach Gdańska

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Gdańska, oferowane bezpośrednio przez Home4.pl Nieruchomości

kartuski, Pępowo, ul. Gdańska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 44 oferty w najbliższej okolicy!

Domy na przedmieściach Gdańska

4 zdjęcia

Domy na przedmieściach Gdańska
Domy na przedmieściach Gdańska
Domy na przedmieściach Gdańska
Domy na przedmieściach Gdańska

Opis Inwestycji

Kuszący zapach grilla, radosny śmiech dzieci i soczyste truskawki z własnego, przydomowego krzaczka. Gdy wybierzesz dom z ogrodem – wszystko to będzie w zasięgu Twojej ręki. Osiedle składa się z nowoczesnych domów z elewacją w stylu skandynawskim w atrakcyjnej ofercie cenowej. Nieruchomość powstała z myślą o ludziach ceniących sobie komfort i wysoką jakość życia.

Osiedle położone jest w Pępowie obok Banina, 6 km od Gdańska. Na szeroką ofertę osiedla składają się domy o powierzchni 111 m² z murowanym i ogrzewanym garażem o powierzchni ponad 21 m², a także mniejsze domy o powierzchni 69,87 m² lub 74,07 m² z miejscem postojowym (etap IV). Dodatkowo, w największych domach znajduje się poddasze o powierzchni 40 m².

Utwardzone i oświetlone drogi wewnętrzne, a także plac zabaw dla najmłodszych świadczą o wysokim standardzie. Osiedle położone jest w dobrze skomunikowanej okolicy, w odległości 1,5 km od przystanku PKM Pępowo Kartuskie, 1,8 km od kręgielni i 2 km od restauracji czy szkoły podstawowej.

Inwestycja Domy na przedmieściach Gdańska znajduje się w Pępowie, ul. Gdańska (2.9 km od Gdańska), sprzedaż prowadzi Home4.pl Nieruchomości.

Inwestycja Domy na przedmieściach Gdańska została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 28 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy na przedmieściach Gdańska nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 28 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 265 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
plac zabaw, internet, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, las, jezioro, morze

Lokalizacja inwestycji

Powiat kartuski zajmuje 1121 kilometrów kwadratowych. Mieszka tutaj ponad 120 tysięcy osób. W skład powiatu wchodzą następujące gminy: miejsko-wiejskie Kartuzy i Żukowo oraz wiejskie Sierakowice, Somonino, Stężyca, Przodkowo, Chmielno, Sulęczyno. Największymi walorami powiatu kartuskiego, który leży w tak zwanej Szwajcarii Kaszubskiej, są lasy i jeziora. Turystyka jest ważną gałęzią gospodarki, wciąż rozwija się także rolnictwo. Bliskość Gdańska i Gdyni oraz piękno kartuskiej przyrody przyciągają nowych mieszkańców, których liczba wzrasta z roku na rok (przez ostatnich 10 lat – o około 19 tysięcy). Tutejsza ludność silnie identyfikuje się z kaszubską kulturą, o czym można się przekonać na przykład w lokalnych restauracjach i na festynach.

Komunikacja

Najważniejszą rolę w komunikacji publicznej odgrywają autobusy. Na przykład autobusem prywatnego przewoźnika „Gryf” można dojechać z Kartuz do głównego dworca w Gdańsku w około 50 minut, a z Żukowa – w około 30 minut.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy na przedmieściach Gdańska?

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy na przedmieściach Gdańska znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy na przedmieściach Gdańska znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa im. ppor. Klemensa Wickiego w Pępowie w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy na przedmieściach Gdańska składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 80 m znajduje się Delikatesy u Dudka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy na przedmieściach Gdańska w odległości 330 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.07.2020
Data aktualizacji: 01.10.2020

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: