Domy w Ożarowie Etap II

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Szkolna, oferowane bezpośrednio przez

Home Premium Perfect One Sp. z o.o.

Ożarów Mazowiecki, ul. Szkolna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 11 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Domy w Ożarowie Etap II

4 zdjęcia

Domy w Ożarowie Etap II
Domy w Ożarowie Etap II
Domy w Ożarowie Etap II
Domy w Ożarowie Etap II

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 16 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy nie posiadają garaży natomiast przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Poznaj drugi etap naszej najnowszej inwestycji w Ożarowie Mazowieckim. Tym razem powstaną 4 budynki, każdy po 4 segmenty. Uważnie wybrana lokalizacja sprawia, że całe osiedle jest ciche i spokojne, a także pozwala na szybki dojazd do najważniejszych miejsc w Ożarowie i do Warszawy. Dzieci będą miały blisko do szkoły, a po lekcjach będą mogły bezpiecznie bawić się z innymi na zamkniętym osiedlu. Dwa typy segmentów – narożny i środkowy – oferują pakiet możliwości dla wymagającej rodziny. W każdym domu zastosowaliśmy rozwiązania podnoszące komfort życia i obniżające koszty eksploatacji domu. Wnętrza są ciepłe, ciche i jasne. Ogród przy domu jest łatwy w utrzymaniu, a znaczna odległość budynku od ogrodzenia zapewnia tak potrzebną intymność. Wiemy, że dobra lokalizacja ma ogromne znaczenie dla jakości życia. To wyższe bezpieczeństwo rodziny i więcej czasu dla bliskich. Dlatego dla naszych inwestycji szukamy tylko najlepszych działek pod domy w Ożarowie Mazowieckim. Segmenty przy ul. Szkolnej znajdą się niedaleko szkół, przedszkoli, ośrodka sportu i rekreacji, a także stadniny koni i Puszczy Kampinoskiej.

Inwestycja Domy w Ożarowie Etap II znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Szkolna (4.4 km od Warszawy), została zrealizowana przez Home Premium Perfect One Sp. z o.o.

Inwestycja Domy w Ożarowie Etap II została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2021 roku.

Cały projekt składa się z 16 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy w Ożarowie Etap II nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Home Premium Perfect One Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy w Ożarowie Etap II?

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy w Ożarowie Etap II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 1227 metrów od inwestycji Domy w Ożarowie Etap II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Ożarów Mazowiecki.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy w Ożarowie Etap II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w Ożarowie Etap II znajduje się 8 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Lingo Star w odległości 536 m, Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Janusza Kusocińskiego w Ożarowie Mazowieckim w odległości 615 m, przedszkole w odległości 652 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy w Ożarowie Etap II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet stomatologiczny w odległości 972 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy w Ożarowie Etap II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 913 m znajduje się Żabka, w odległości 952 m znajduje się sklep z żywnością, w odległości 963 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy w Ożarowie Etap II w odległości 624 m znajduje się Korty tenisowe, w odległości 694 m znajduje się boisko / kort, w odległości 727 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 05.02.2020
Data aktualizacji: 13.11.2023

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: