Osiedle Zacisze

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez Herit Development Sp. z o.o.

warszawski zachodni, Ożarów Mazowiecki, ul. Hallera 8
Ceny od: 3 900 zł brutto/m2
Osiedle Zacisze

3 zdjęcia

Osiedle Zacisze
Osiedle Zacisze
Osiedle Zacisze

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zacisze dostępnych jest 6 ofert

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę

Opis Inwestycji

" Osiedle Zacisze ” - to unikatowa propozycja na podwarszawskim rynku nieruchomości . Jest to doskonała oferta dla osób poszukujących nowoczesnych, eleganckich domów w atrakcyjnej cenie, chcąc jednocześnie żyć w obrębie miasta i bezpośrednim kontakcie z przyrodą ."Osiedle Zacisze" zaprojektowano jako nowoczesne osiedle mieszkaniowe, gdzie wymarzony spokój, komfort i bezpieczeństwo oraz piękno otaczającej przyrody, można zdobyć w bardzo przystępnej cenie. Dodatkowo w niezwykle korzystnej lokalizacji - blisko samego centrum miasta.

Wyobraź sobie, że już teraz możesz stać się właścicielem wygodnego, starannie zaprojektowanego domu położonego przy ul. Hallera w sercu powiatu Warszawskiego Zachodniego - Ożarowie Mazowieckim . Spokojna, bezpieczna, przyjazna, a zarazem doskonale skomunikowana okolica, zapewni Tobie i Twojej rodzinie wszystko co niezbędne do szczęśliwego i stabilnego życia!

Dusza osiedla tkwi w połączeniu ekologii i nowoczesności. Ten niepowtarzalny zestaw daje poczucie wyjątkowości jej mieszkańcom. To miejsce jest wymarzoną przestrzenią dla ludzi ceniących rodzinną atmosferę .Pragniesz posiadać własny dom, gdzie odnajdziesz swoją prywatną przestrzeń , piękny zielony ogród, miejsce na odpoczynek, a jednocześnie chcesz mieszkać dostatecznie blisko sklepów, środków komunikacji, szkoły, przedszkola, żłobka, przy czym preferujesz ciszę , spokój i możliwość obcowania z przyrodą? Z drugiej strony wciąż jesteś aktywny zawodowo, masz lub zamierzasz mieć dzieci i chcesz mieszkać blisko Warszawy? Możesz już teraz skorzystać z naszej oferty.

W trosce o komfort oraz kładąc nacisk na oszczędną eksploatację i ekologiczne podejście do środowiska, dołożyliśmy wszelkich starań, aby wykończenia domów odpowiadały najwyższym standardom i opierały si ę o najnowocześniejsze oraz sprawdzone rozwiązania. Nasze Osiedle zaprojektowano w nowe niezależne, indywidualne przyłącza energetyczne, gazowe i wodno-kanalizacyjne. Każdy dom zostanie wyposażony w nowoczesną instalację centralnego ogrzewania oraz ciepłej wody, instalację elektryczną i telewizyjną. Każdy z domów posiadać będzie działkę dającą poczucie prywatności i intymności, a w bliskiej odległości znajduje się akwen wodny z pomostem widokowym, tereny do grillowania, tereny rekreacyjne, spacerowe, szkoły, przedszkole, żłobek oraz klub sportowy.

Masz dosyć niezdrowego życia wśród betonu, korków na ulicach, spalin i zgiełku, lecz nie potrafisz rozstać się z miastem – jego ofertą rozrywkowo-kulturalną ? „Osiedle Zacisze” to najlepszy wybór, jakiego kiedykolwiek mógłbyś dokonać!

Inwestycja Osiedle Zacisze znajduje się w Ożarowie Mazowieckim, ul. Hallera 8 (5.5 km od Warszawy), jest realizowana przez dewelopera Herit Development Sp. z o.o..

Inwestycja Osiedle Zacisze jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kw. 2022 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Zacisze pozostało na sprzedaż 6 nowych domów o powierzchni 195 metrów kwadratowych w cenie od 780 000 zł.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 195 m2 w cenie od 780 000 zł (6 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Herit Development Sp. z o.o. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 3 kw. 2022 roku
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 3 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Garaż.
Udogodnienia:
teren ogrodzony, TV kablowa
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się jezioro, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne domy:
aktualnie dostępnych jest 6 domów w tym 6 domów typu dom szeregowy.
Powierzchnie domów:
195 m².
Powierzchnie działek:
od 189 do 269 m².
Ceny domów:
  • kształtują się w zakresie od 780 000 do 850 000 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi od 3 900 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Ożarów Mazowiecki usytuowany jest w centralnej części województwa mazowieckiego, w odległości 16 km od Warszawy. W okolicach miasta dominują grunty rolne, zaś w pobliskich Broniszach znajduje się – największy w kraju – Rolno-Spożywczy Rynek Hurtowy. Ożarów zajmuje obszar o powierzchni prawie 6 km2, który przecina Kanał Ożarowski. Bazę mieszkaniową dla ponad 10 tys. mieszkańców stanowią osiedla niskich bloków oraz domy jedno- i wielorodzinne. Dynamicznie rozwija się tutaj infrastruktura techniczna i zabudowa przemysłowa, a do większych zakładów produkcyjnych należą: Daimler Chrysler Automotive Polska, Vigo System SA i WB Electronics. Teren, na którym dawniej znajdowała się Fabryka Kabli, został objęty Specjalną Strefą Ekonomiczną.

Komunikacja

Ze stolicy do Ożarowa Mazowieckiego można dojechać autobusami PKS, podmiejskimi liniami autobusowymi warszawskiej komunikacji miejskiej o numerach: 713, 743 i N52, a także pociągami Kolei Mazowieckich. Najważniejszą arterią miasta jest ulica Poznańska, będąca częścią krajowej drogi nr 92 (Rzepin – Warszawa). Przez Ożarów przebiegają również drogi wojewódzkie: nr 701 (Józefów – Strzykuły), nr 718 (Borzęcin – Pruszków) i nr 735 (droga nr 92 – stacja PKP).

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zacisze znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Szkoła Podstawowa nr 2 im. Obrońców Warszawy w odległości 540 m.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Zacisze w odległości 360 m znajduje się UKS Ołtarzew, w odległości 470 m znajduje się UKS Ołtarzew.

Data publikacji: 10.09.2020
Data aktualizacji: 24.03.2021
Herit Development Sp. z o.o. logo

Herit Development Sp. z o.o.

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

Ożarów Mazowiecki ul.Hallera 8
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: