Domy przy Słonecznikowej

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezHelvetia Haus

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Domy przy Słonecznikowej dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena (brutto)
H4
6
224,34 m²
391 m2
H5
6
224,34 m²
784 m2

Oferty specjalne

  • Gorąca oferta

    Gorąca oferta

    Ostatnie 2 domy w sprzedaży.

    Kontakt z deweloperem

Opis Inwestycji

Domy przy Słonecznikowej

,,Domy przy Słonecznikowej”z możliwością doprowadzenia stanu deweloperskiego do "POD KLUCZ"Myślimy, że budujemy dla siebie.Decyzja o zakupie domu to ważny krok w życiu. Wiemy jak ważny i chcemy Ci w tym pomóc. Nasza inwestycja ,,Domy przy Słonecznikowej” (Rybna - 15 km od Krakowa) obejmuje trzy luksusowe domy jednorodzinne o powierzchni 82,6 m2 oraz dwa w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 169 m2 każdy, zlokalizowane zaledwie 15 km od Krakowa.Oferujemy Państwu idealny kompromis między atutami bliskości dużego miasta, a walorami życia blisko natury.Termin realizacji: domy jednorodzinne – I połowa 2020 r., domy w zabudowie bliźniaczej II połowa 2020 r.SZCZEGÓŁY INWESTYCJIOddajemy do Twojej dyspozycji miejsce, w którym my sami chcieli byśmy mieszkać. ,,Domy przy Słonecznikowej” to komfortowe lokum z wysokim standardem wykończenia. Kameralna inwestycja składa się z 3 domów jednorodzinnych oraz dwóch w zabudowie bliźniaczej w tradycyjnych bryłach, ponieważ lubimy klasyczne budownictwo jednorodzinne. Nasze energooszczędne domy oferujemy w cenach mocno konkurencyjnych w porównaniu do mieszkań o podobnym metrażu w Krakowie. Projekt zlokalizowany jest w kameralnej części, w której dominuje zabudowa jednorodzinna. Rozplanowanie przestrzenne jest dla nas bardzo ważne, dlatego domy mają wygodny podjazd, a wokół działkę z możliwością zagospodarowania na strefę wypoczynku. Jeśli szukają Państwo wytchnienia od hałasu i tłoku wielkiego miasta, nasza inwestycja jest właśnie dla Was.Inwestycję finansujemy w 100% kapitałem własnym.TYLKO U NAS!Wiemy, że kontakt z podwykonawcami może spędzać sen z powiek. Naszym niewątpliwym atutem jest własna firma remontowo - budowlana, dlatego możemy Państwu zaoferować doprowadzenie inwestycji do stanu "od klucz". U nas mogą Państwo zdecydować się na kompleksowe wykończenie bez obawy o terminy, jakość wykończenia czy konieczność poszukiwania fachowców.Więcej informacji uzyskasz konsultując się z naszymi doradcami.

Inwestycja Domy przy Słonecznikowej znajduje się w Rybnie, ul Słonecznikowa 39 (11.2 km od Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Helvetia Haus.

Inwestycja Domy przy Słonecznikowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów w tym 3 domów typu dom wolnostojący, 2 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Domy przy Słonecznikowej pozostały na sprzedaż 2 nowe domy o powierzchni 224 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 6-pokojowe o powierzchni od 224 m2 (2 domy)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Helvetia Haus przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
NASZE ATUTY: rekuperacja (wentylacja mechaniczna), alarm z powiadomieniem jednostki interwencyjnej, rolety zewnętrzne, instalacja klimatyzacji i centralnego odkurzania poprowadzona w ścianach i posadzkach, własna firma remontowo - budowlana oferująca możliwość doprowadzenia inwestycji do stanu "pod klucz".
Konstrukcja budynku
technologia tradycyjna, ściany nośne - POROTHERM 25 cm, ścianki działowe - pustak ceramiczny POROTHERM 11,5 cm, fundamenty betonowe z hydroizolacją i ociepleniem STYRODUR 15 cm
Dach
dachówka ceramiczna antracytowa BRAS RUBIN + okna dachowe FAKRO + rynny PCV
Elewacja
strukturalna, ocieplenie - styropian 20 cm + tynk silikonowy + elementy ozdobne
Stolarka okienna
PCV trzyszbowe/dwukomorowe, w kolorze, okno tarasowe przesuwne, okna rozszczelniane, rozwieralno - uchylne + rolety zewnętrzne antywłamaniowe + sterowane centralne
Instalacje
przyłącz prądu, wody, kanalizacji i gazu wraz z wykonanymi instalacjami w budynku
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Dwa miejsca postojowe na posesji, możliwość zabudowy wiatą..
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępne są 2 domy w tym 2 domy typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 224 m2.
Powierzchnie działek:od 391 do 784 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 6-pokojowe.
Ceny domów (brutto):
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Domy przy Słonecznikowej

Inwestycja jest zlokalizowana zaledwie 15 km na zachód od królewskiego miasta Krakowa. Jeśli marzy Ci się wielkomiejskie życie w otoczeniu natury, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Wjazd do centrum możliwy jest 4-rema alternatywnymi trasami: od ulicy Księcia Józefa, Królowej Jadwigi, Tynieckiej lub Balickiej. Dzięki doskonałej lokalizacji unikniesz korków, szybko przemieścisz się do pracy, żyjąc na codzień wolniej, bez zgiełku i wśród własnej zieleni. Domy przy Słonecznikowej znajdują się na terenie Rudniańskiego Parku Krajobrazowego (300 m. n. p. m.), w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Dworskiego. Zaletą inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo infrastruktury publicznej: przedszkole, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia. Komunikacja publiczna opiera się na aglomeracyjnej linii MPK Kraków numer 269. ODLEGŁOŚCI - 15 km od Krakowa - 300 m przystanek autobusowy - 350 m przedszkole, 750 m żłobek oraz przedszkole, - 2,3 km szkoła podstawowa - 300 m ośrodek zdrowia - 700 m Centrum Handlowe Lewiatan oraz Odido, 1 km Delikatesy Groszek, - 50 m Park Dworski - 1 km otwarta strefa aktywności, rezerwat Kajasówka, - 3,1 km rodzime winnice Zagrabie i Jura - 3,2 km przy dobrej przejrzystości powietrza widok na panoramę Tatr

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy przy Słonecznikowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Domy przy Słonecznikowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rybna Granica.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przy Słonecznikowej znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne KRAINA UŚMIECHU M Stastny w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy przy Słonecznikowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnej w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy przy Słonecznikowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Lewiatan, w odległości 470 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przy Słonecznikowej w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.02.2020

Data aktualizacji: 13.01.2021

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie