Domy przy Słonecznikowej

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul Słonecznikowa, oferowane bezpośrednio przez Helvetia Haus

krakowski, Rybna, ul Słonecznikowa 39

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 41 ofert w najbliższej okolicy!

Domy przy Słonecznikowej

12 zdjęć

Domy przy Słonecznikowej
Domy przy Słonecznikowej
Domy przy Słonecznikowej
Domy przy Słonecznikowej

Opis Inwestycji

Domy przy Słonecznikowej logo

,,Domy przy Słonecznikowej”

z możliwością doprowadzenia stanu deweloperskiego do "POD KLUCZ"

Myślimy, że budujemy dla siebie.

Decyzja o zakupie domu to ważny krok w życiu. Wiemy jak ważny i chcemy Ci w tym pomóc. Nasza inwestycja ,,Domy przy Słonecznikowej” (Rybna - 15 km od Krakowa) obejmuje trzy luksusowe domy jednorodzinne o powierzchni 82,6 m2 oraz dwa w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 169 m2 każdy, zlokalizowane zaledwie 15 km od Krakowa.

Oferujemy Państwu idealny kompromis między atutami bliskości dużego miasta, a walorami życia blisko natury.

Termin realizacji: domy jednorodzinne – I połowa 2020 r., domy w zabudowie bliźniaczej II połowa 2020 r.

SZCZEGÓŁY INWESTYCJI

Oddajemy do Twojej dyspozycji miejsce, w którym my sami chcieli byśmy mieszkać. ,,Domy przy Słonecznikowej” to komfortowe lokum z wysokim standardem wykończenia. Kameralna inwestycja składa się z 3 domów jednorodzinnych oraz dwóch w zabudowie bliźniaczej w tradycyjnych bryłach, ponieważ lubimy klasyczne budownictwo jednorodzinne. Nasze energooszczędne domy oferujemy w cenach mocno konkurencyjnych w porównaniu do mieszkań o podobnym metrażu w Krakowie. Projekt zlokalizowany jest w kameralnej części, w której dominuje zabudowa jednorodzinna. Rozplanowanie przestrzenne jest dla nas bardzo ważne, dlatego domy mają wygodny podjazd, a wokół działkę z możliwością zagospodarowania na strefę wypoczynku. Jeśli szukają Państwo wytchnienia od hałasu i tłoku wielkiego miasta, nasza inwestycja jest właśnie dla Was.

Inwestycję finansujemy w 100% kapitałem własnym.

TYLKO U NAS!

Wiemy, że kontakt z podwykonawcami może spędzać sen z powiek. Naszym niewątpliwym atutem jest własna firma remontowo - budowlana, dlatego możemy Państwu zaoferować doprowadzenie inwestycji do stanu "od klucz". U nas mogą Państwo zdecydować się na kompleksowe wykończenie bez obawy o terminy, jakość wykończenia czy konieczność poszukiwania fachowców.

Więcej informacji uzyskasz konsultując się z naszymi doradcami.

Inwestycja Domy przy Słonecznikowej znajduje się w Rybnie (11.2 km od Krakowa), została zrealizowana przez Helvetia Haus.

Inwestycja Domy przy Słonecznikowej została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 5 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Domy przy Słonecznikowej nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Helvetia Haus przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 5 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski, wykończenie pod klucz
NASZE ATUTY: rekuperacja (wentylacja mechaniczna), alarm z powiadomieniem jednostki interwencyjnej, rolety zewnętrzne, instalacja klimatyzacji i centralnego odkurzania poprowadzona w ścianach i posadzkach, własna firma remontowo - budowlana oferująca możliwość doprowadzenia inwestycji do stanu "pod klucz".

Konstrukcja budynku

technologia tradycyjna, ściany nośne - POROTHERM 25 cm, ścianki działowe - pustak ceramiczny POROTHERM 11,5 cm, fundamenty betonowe z hydroizolacją i ociepleniem STYRODUR 15 cm

Dach

dachówka ceramiczna antracytowa BRAS RUBIN + okna dachowe FAKRO + rynny PCV

Elewacja

strukturalna, ocieplenie - styropian 20 cm + tynk silikonowy + elementy ozdobne

Stolarka okienna

PCV trzyszbowe/dwukomorowe, w kolorze, okno tarasowe przesuwne, okna rozszczelniane, rozwieralno - uchylne + rolety zewnętrzne antywłamaniowe + sterowane centralne

Instalacje

przyłącz prądu, wody, kanalizacji i gazu wraz z wykonanymi instalacjami w budynku

Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: Dwa miejsca postojowe na posesji, możliwość zabudowy wiatą..
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się rezerwat przyrody

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja jest zlokalizowana zaledwie 15 km na zachód od królewskiego miasta Krakowa. Jeśli marzy Ci się wielkomiejskie życie w otoczeniu natury, to nasza oferta jest właśnie dla Ciebie. Wjazd do centrum możliwy jest 4-rema alternatywnymi trasami: od ulicy Księcia Józefa, Królowej Jadwigi, Tynieckiej lub Balickiej. Dzięki doskonałej lokalizacji unikniesz korków, szybko przemieścisz się do pracy, żyjąc na codzień wolniej, bez zgiełku i wśród własnej zieleni. Domy przy Słonecznikowej znajdują się na terenie Rudniańskiego Parku Krajobrazowego (300 m. n. p. m.), w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Dworskiego. Zaletą inwestycji jest bezpośrednie sąsiedztwo infrastruktury publicznej: przedszkole, szkoła podstawowa, ośrodek zdrowia. Komunikacja publiczna opiera się na aglomeracyjnej linii MPK Kraków numer 269. ODLEGŁOŚCI - 15 km od Krakowa - 300 m przystanek autobusowy - 350 m przedszkole, 750 m żłobek oraz przedszkole, - 2,3 km szkoła podstawowa - 300 m ośrodek zdrowia - 700 m Centrum Handlowe Lewiatan oraz Odido, 1 km Delikatesy Groszek, - 50 m Park Dworski - 1 km otwarta strefa aktywności, rezerwat Kajasówka, - 3,1 km rodzime winnice Zagrabie i Jura - 3,2 km przy dobrej przejrzystości powietrza widok na panoramę Tatr

Powiat krakowski leży w północno-zachodniej części woj. małopolskiego, bezpośrednio sąsiadując z miastem Kraków. Jego powierzchnia wynosi 1231 km2, a w 17 gminach mieszka łącznie 266 649 osób. Cały powiat tworzą 332 miejscowości. Zabudowa ma tu charakter małomiasteczkowy i wiejski, z dość dużym zagęszczeniem zabytków, których konserwatorzy znaleźli tu ponad 180. Są wśród nich budowle w stylu renesansowym, gotyckim, romańskim. Region może pochwalić się ponad 200 szkołami różnego szczebla, przeszło 100 przychodniami lekarskimi oraz satysfakcjonującym stopniem rozwoju życia sportowego i kulturalnego. Poza tym, że działa tu 15 ośrodków i centrów kultury, to regularnie organizowane są imprezy o takim charakterze. Ok. 30% powiatu cechuje się szczególnymi walorami przyrodniczymi. Najważniejsze tereny zielone stanowią tu Ojcowski Park Narodowy, 12 rezerwatów przyrody i 5 parków krajobrazowych. Powiat krakowski ma rewelacyjnie rozwiniętą infrastrukturę drogową, do której zalicza się autostrada A4, 8 fragmentów dróg wojewódzkich i 6 dróg krajowych. W jego granicach znajduje się też lotnisko.

Komunikacja

W powiecie krakowskim znajduje się Lotnisko im. Jana Pawła II, z którego można dostać się do 50 najważniejszych miast Europy. Biegnące przez powiat szlaki komunikacyjne, w tym drogi wojewódzkie (773,774, 775, 776, 780, 791, 794, 953) i drogi krajowe (4, 7, 44, 75, 79, 94) łączą obszar z najważniejszymi miastami kraju, m.in. Warszawą i Katowicami. Przez powiat przechodzi też transkontynentalna autostrada A4. Funkcjonują tu linie kolejowe, autobusowe i miejskie autobusy aglomeracyjne.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Domy przy Słonecznikowej?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Domy przy Słonecznikowej mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 140 metrów od inwestycji Domy przy Słonecznikowej znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Rybna Granica.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Domy przy Słonecznikowej znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przy Słonecznikowej znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne KRAINA UŚMIECHU M Stastny w odległości 180 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Domy przy Słonecznikowej jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Rybnej w odległości 170 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Domy przy Słonecznikowej składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 370 m znajduje się Lewiatan, w odległości 470 m znajduje się Odido.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Domy przy Słonecznikowej w odległości 380 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 07.02.2020
Data aktualizacji: 31.03.2021

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: