Osiedle Wrocławska 18

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Wrocławska, oferowane bezpośrednio przez Hajto Development Group Sp. z o.o.

trzebnicki, Wisznia Mała, ul. Wrocławska 18

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 12 ofert w najbliższej okolicy!

Osiedle Wrocławska 18

7 zdjęć

Osiedle Wrocławska 18
Osiedle Wrocławska 18
Osiedle Wrocławska 18
Osiedle Wrocławska 18

Opis Inwestycji

Inwestycja Wrocławska 18 zlokalizowana będzie przy ulicy Wrocławskiej w miejscowości Wisznia Mała i składała się będzie z dwóch domów jednorodzinnych, dwulokalowych, w zabudowie bliźniaczej.

W każdym mieszkaniu o powierzchni użytkowej 94,08 m2 znajdą się: przestronny pokój dzienny połączony z aneksem kuchennym, trzy sypialnie usytuowane na piętrze oraz dwie łazienki.

Do każdego lokalu w standardzie przynależeć będzie: ogród, garaż o powierzchni 18,00 m2, miejsce postojowe oraz 30-to metrowy taras.

Początek budowy inwestycji zaplanowany jest na pierwszy kwartał 2017 roku, a jej oddanie na pierwszy kwartał 2018 r.

Zbudowane z wysokiej jakości materiałów

Standardem Hajto Development Group jest użycie w każdej z budowanych inwestycji materiałów najwyższej jakości. Tylko dzięki temu nasze inwestycje szybko znajdują nowych, zadowolonych lokatorów. Tak jest i tym razem – Wrocławska 18 to solidnie budowana inwestycja.

Przyjazne do życia

Projektując układ wnętrza, mieliśmy przed oczyma wymagania ich przyszłych lokatorów. Po pracowitym dniu każdy z nas maży, aby mieszkanie dawało mu poczucie ciepła, komfortu, relaksu i umilało życie rodzinne. Właśnie te wartości przyświecały nam podczas projektowania Wrocławskiej 18.

Poczuj się jak w domu

Jeśli oczyma wyobraźni widzisz swój upragniony własny dom, to Wrocławska 18 odda Ci go w najmniejszych szczegółach. Słoneczne pokoje i dające dużo możliwości aranżacyjnych wnętrza zaspokoją najbardziej kreatywnych mieszkańców.

Inwestycja Osiedle Wrocławska 18 znajduje się w Wiszni Małej, ul. Wrocławska 18 (6.6 km od Wrocławia), została zrealizowana przez Hajto Development Group Sp. z o.o.

Inwestycja Osiedle Wrocławska 18 została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Wrocławska 18 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Hajto Development Group Sp. z o.o. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2018 roku.
Liczba domów:
cała inwestycja składa się z 4 domów.
Liczba kondygnacji:
domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Garaże:
domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las

Lokalizacja inwestycji

Powiat trzebnicki usytuowany jest w dorzeczu Odry, w północno-wschodniej części województwa dolnośląskiego. Jego terytorium obejmuje powierzchnię ponad 1025 km2 i przedzielone jest przez wzgórza Wału Trzebnickiego. Do powiatu należą miasta: Trzebnica, Oborniki Śląskie, Prusice i Żmigród oraz 2 gminy wiejskie. Zielony pejzaż obfituje w malownicze wzgórza, bukowe i sosnowe lasy, stawy, 3 rezerwaty przyrody oraz Park Krajobrazowy Dolina Baryczy. Ludność, której liczba wynosi ok. 79 tys., koncentruje się w miastach, gdzie dominuje niska zabudowa: wille, kamienice, domy jedno- i wielorodzinne. W Trzebnicy oraz Obornikach Śląskich znajdują się zabytkowe kompleksy uzdrowiskowe. Dobrze rozwinięta jest baza turystyczna, a do atrakcji należą: kąpieliska – Glinianki i Produs, Park Wodny Zdrój w Trzebnicy, Gradi Golf Club koło Prusic, a także liczne ośrodki nauki jazdy konnej, muzea i skanseny. W powiecie kursują pociągi oraz autobusy, a najważniejsze arterie to drogi krajowe: nr 5 i nr 15.

Komunikacja

Przez obszar powiatu trzebnickiego przebiegają dwie arterie krajowe: droga nr 5 (Nowe Marzy – Lubawka przy granicy z Czechami) oraz droga nr 15 (Trzebnica – Ostróda). Znajdują się tutaj także 4 arterie wojewódzkie, min. droga nr 340 (Oleśnica – Trzebnica – Oborniki Śląskie – Ścinawa) oraz droga nr 342 (Wrocław – Oborniki Śląskie – Strupina). W powiecie kursują autobusy przewoźnika PKS Wołów oraz pociągi, np. Kolei Dolnośląskich, zaś w miastach – busy komunikacji miejskiej.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Wrocławska 18?

Data publikacji: 25.01.2017
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: