Nowe Bielany 2

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupo Lar

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 4 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Aleja Słowiańska(0.8 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, Al. Słowiańska 25 (6 km od centrum Warszawy)
  Aleja Słowiańska
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba lokali użytkowych: 3
  Powierzchnia: 71 - 79 m2
  Filicum Invesments Sp. z o.o. – Sp. Komandytowa
 • Apartamenty Podleśna(1.7 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Bielany, Marymont Kaskada, ul. Podleśna (6.7 km od centrum Warszawy)
  Ceny od: 10 578 netto/m2
  Apartamenty Podleśna
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 1
  Powierzchnia: 101 m2
  Elmis Dewelopment Sp. z o.o.
 • Żoliborz Artystyczny(1.8 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Warszawa, Żoliborz, Sady Żoliborskie, ul. Powązkowska 7 (4.3 km od centrum Warszawy)
  Żoliborz Artystyczny
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 38 - 140 m2
  Dla inwestora 1 oferta
  Dom Development S.A.

Opis Inwestycji

Nasza inwestycja mieści się w Warszawie na pograniczu Bielan i Żoliborza w bliskim sąsiedztwie parków Herberta i Olszyna. Nowe osiedle zlokalizowane jest przy ulicy Duracza , gdzie w kilka minut, dzięki pobliskiej stacji metra Słodowiec i komunikacji miejskiej, można dogodnie dojechać do pracy czy szkoły. Bliskość miejskich arterii oraz mostów: Grota i Gdańskiego ułatwia sprawne poruszanie się po całym mieście a otoczenie parków daje chwilę ciszy, spokoju i wytchnienia po ciężkim dniu. Każdy znajdzie tu coś dla siebie. Rozrywkę zapewniają pobliskie kluby fitness, teatry, restauracje, biblioteki. Położenie Nowych Bielan 2 sprawia, że mogą Państwo żyć w dynamicznej aglomeracji, nie rezygnując z kontaktu z naturą i odpoczynku na świeżym powietrzu.Zadbaliśmy o dostępność terenu dla osób niepełnosprawnych i wygodę całego zagospodarowania dla wszystkich mieszkańców. Nowe Bielany 2 to klasyczna forma i nowoczesna użyteczność. Zachęcamy do umówienia się na spotkanie z naszym przedstawicielem, żeby na własne oczy ocenić zalety tej inwestycji. Już dzisiaj mogą Państwo znaleźć swój nowy dom!Etap I - rozpoczęcie-zakończenie III kwartał 2016Etap II - rozpoczęcie I kwartał 2016, oddanie III kwartał 2017Cała inwestycja 156 mieszkań:I etap - 85II etap - 71

Inwestycja Nowe Bielany 2 znajduje się na Słodowcu, ul. Duracza (5.9 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez dewelopera Grupo Lar.

Inwestycja Nowe Bielany 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 11 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym, posiada od 7 do 11 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Nowe Bielany 2 pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 65 do 75 metrów kwadratowych.

Deweloper Grupo Lar przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 7 do 11 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 11 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Nowe Bielany 2

Nasza nowa inwestycja mieści się w Dzielnicy Bielany, w północno-zachodniej części Warszawy. Została ulokowana przy ulicy Duracza, nieopodal Trasy Armii Krajowej. Dzięki sąsiedztwu stacji metra Słodowiec można się stąd szybko dostać do prawobrzeżnej części stolicy. Bliskość miejskich arterii oraz mostów Grota i Gdańskiego ułatwia sprawne poruszanie się po całym mieście. Położenie Nowych Bielan 2 w okolicy obfitującej w parki i lasy sprawia, że mogą Państwo żyć w dynamicznej aglomeracji, nie rezygnując z kontaktu z naturą i odpoczynku na świeżym powietrzu.

„Zielona dzielnica” Bielany usytuowana jest na lewobrzeżnych tarasach Wisły i pod względem liczby ludności plasuje się na piątym miejscu wśród innych rejonów stolicy. Jedynie połowę powierzchni zajmują zabudowania, zaś 28% stanowią obszary lasów, parków i rezerwatów, m.in.: Las Bielański, Las i Park Młociński czy Zespół Przyrodniczo-Krajobrazowy „Olszyna”. Bielany sąsiadują także z Kampinoskim Parkiem Narodowym. Pośród zielonego pejzażu przebiegają liczne szlaki rowerowe i turystyczne. Niewielka ilość wysokiej architektury występuje na osiedlach: Chomiczówka, Marymont-Ruda, Stare Bielany, Wawrzyszew. Niskie, willowe budownictwo dominuje na Młocinach i Radiowie, zaś na osiedlu Piaski powstają nowe budynki mieszkalne. Dzięki przystankom autobusowym i tramwajowym, a także czterem stacjom metra, zaciszne Bielany połączone są z centrum miasta. Główną arterią jest Trasa Armii Krajowej, a ośrodkiem przemysłowym – Huta Warszawa.

Komunikacja

Najważniejszymi arteriami Bielan są: Trasa Armii Krajowej i trasa wylotowa nr 7 w kierunku Gdańska . Komunikacja z centrum stolicy możliwa jest za pomocą środków transportu publicznego: metra, autobusów czy tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Nowe Bielany 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 290 metrów od inwestycji Nowe Bielany 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Romaszewskiego 03.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bielany 2 znajduje się się 11 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych EXPERTUS w odległości 270 m, Szkoła Policealna EXPERTUS w odległości 270 m, Zespół Szkół Nr 10 im. Stanisława Staszica w odległości 270 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Nowe Bielany 2 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Żeromskiego w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Nowe Bielany 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się Żabka, w odległości 100 m znajduje się Żabka, w odległości 110 m znajduje się Lubaszka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Nowe Bielany 2 w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko, w odległości 120 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.06.2016

Data aktualizacji: 05.11.2018

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie