Atrium Sielska 22

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Sielska, oferowane bezpośrednio przez Grupa Partner

Poznań, Grunwald, Górczyn, ul. Sielska 22

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Atrium Sielska 22

3 zdjęcia

Atrium Sielska 22
Atrium Sielska 22
Atrium Sielska 22

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

W ramach projektu Atrium Sielska 22 powstaje 39 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, od 35 do 95 m kw. Inwestor proponuje także lokal handlowo-usługowy o łącznej powierzchni 116,6 m kw. Łączna powierzchnia sprzedaży wynosi 110 m kw., pomieszczenie socjalne o powierzchni blisko 5 m kw. oraz toaletę. W ramach lokalu przygotowano trzy niezależne wejścia do 3 pomieszczeń, a lokal znajduje się na parterze. Cena 5500 zł netto/ 1 m kw.

Przewidywany termin oddania inwestycji do użytku to kwiecień 2017.

Inwestycja Atrium Sielska 22 znajduje się na Górczynie, ul. Sielska 22 (3.6 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez Grupa Partner.

Inwestycja Atrium Sielska 22 została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego lokalu użytkowego.

Aktualnie w inwestycji Atrium Sielska 22 nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Grupa Partner przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne
  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 1 lokalu użytkowego.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne: cena: 12 000 zł.
  • miejsca postojowe podziemne (25 miejsc): cena: 30 000 zł.
Udogodnienia:
informacja u dewelopera.
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Zaletą inwestycji będzie jej lokalizacja. Niecałe 300 m od inwestycji znajduje się Szkoła Podstawowa nr 10 im. Arkadego Fiedlera. Także przy ulicy Bosej mieści się Przedszkole nr 8. Mieszkając przy ulicy Sielskiej 22, będzie można skorzystać z dostępnej komunikacji miejskiej. Niecałe 200 m od inwestycji jest również przystanek tramwajowy.

Grunwald to leżąca na zachodzie miasta dzielnica Poznania o powierzchni 36 km kw i populacji 125 tys. mieszkańców. Dzielnica zamyka się w ulicach Skórzewskiej, Bukowskiej, Kolejowej i Leszczyńskiej. Dzielnicę z południowego zachodu na północy wschód przedziela ul. Głogowska, za miastem przechodząca w drogę krajową E261. Na terenie Grunwaldu krzyżuje się z nią droga europejska E30. Dzielnica ma własną szkołę wyższą – to Wyższa Szkoła Bezpieczeństwa. Jest stąd również blisko do Portu Lotniczego Poznań-Ławica, który zaczyna się tuż za północną granicą. Dzielnica ma też dobry dostęp do opieki zdrowotnej dzięki dwóm szpitalom klinicznym, prywatnej lecznicy (Certus), 60 aptekom, 15 przychodniom i gabinetom lekarskim. Fani sportu docenią Arenę Poznań i stadion INEA a także Lasek Marceliński, idealny do uprawiania joggingu czy nordic walkingu. Na terenie dzielnicy są też dwa kina.

Komunikacja

Na terenie Grunwaldu krzyżują się ze sobą droga krajowa E261 i droga europejska E30. W odległości ok. 50 m na północ zaczyna się Port Lotniczy Poznań-Ławica. Dodając do tego liczne tramwaje i autobusy kursujące po dzielnicy Grunwald, otrzymujemy świetnie skomunikowane nie tylko z pozostałymi dzielnicami miasta miejsce.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Atrium Sielska 22?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Atrium Sielska 22 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 210 metrów od inwestycji Atrium Sielska 22 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Sielska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Atrium Sielska 22 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Sielska 22 znajduje się się 12 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: PRYWATNE PRZEDSZKOLE BAJKOWA KRAINA w odległości 190 m, SZKOŁA PODSTAWOWA NR 10 w odległości 330 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych - Zaoczne SOP w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Atrium Sielska 22 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: CaliVita w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Atrium Sielska 22 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 150 m znajduje się Biedronka, w odległości 160 m znajduje się Sklep z warzywami, w odległości 200 m znajduje się Krecik.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Atrium Sielska 22 w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 110 m znajduje się Boisko, w odległości 130 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 03.03.2017
Data aktualizacji: 13.11.2018

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: