Park Wojszyce

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Park

Zapytaj o ceny

Dostępne domy

Aktualnie w inwestycji Park Wojszyce dostępnych jest 5 ofert

Rzut
Numer
Pokoje
Metraż
Pow. działki
Cena
1B
5
130 m²
260 m2
2B
5
130 m²
259 m2
3A
5
130 m²
258 m2
4A
5
130 m²
258 m2
5A
5
130 m²
257 m2

Opis Inwestycji

Park Wojszyce

Osiedle Park Wojszyce to bardzo dobra lokalizacja i nowoczesna architektura wysokiej klasy. Na projekt składać się będą 43 nowoczesne domy jednorodzinne (z garażami) w zabudowie bliźniaczej oraz 2 budynki wielorodzinne z garażami podziemnymi, w których znajdzie się 60 wygodnych (w większości narożnych) mieszkań apartamentowych. W ramach projektu powstanie również nowa infrastruktura drogowa i parkingowa – wybudowane zostanie przedłużenie istniejącej części ul. J. Iwaszkiewicza do miejsca lokalizacji projektu, a także drogi dojazdowe do posesji, na których staną domy jednorodzinne. Oczywiście nie zabraknie pełnego uzbrojenia w media miejskie.Część jednorodzinna zrealizowana będzie w 3 etapach, przy czym w oferowanym obecnie etapie 1. przewidziano domy typu 1 w zabudowie bliźniaczej o powierzchni całkowitej 130 m2. Domy położone będą na działkach o powierzchniach od 251  do 516 m2.Dom Typ 1 – dla rodziny 4 osobowej lub większej, osób pracujących w domu, zamierzających gościć rodzinę lub przyjaciół:- 130 m2 powierzchni użytkowej (w tym 17,82 m2 garaż)- Pełna intymność – całkowite oddylatowanie od domu sąsiedniego- Działki od 251 do 516 m2, ogrody 130 do 405 m2- Gabinet na parterze z przejściem nie kolidującym ze strefą mieszkalną- W opcji zamiast gabinetu - wydzielona kuchnia z miejscem na stół- 3 sypialnie na piętrze, w tym sypialnia główna z osobną łazienką i garderobą- Dużo światła dziennego – okna o wysokości 240 cm- Pełna kondygnacja na piętrze (bez skosów)- Możliwość zabudowania ponad 7 metrów bieżących głębokich szaf- Elewacja z klinkierowymi okładzinami

Inwestycja Park Wojszyce znajduje się na Wojszycach, ul. Iwaszkiewicza (5.8 km od centrum Wrocławia), jest realizowana przez dewelopera Grupa Park.

Inwestycja Park Wojszyce jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 43 nowych domów w tym 14 domów typu bliźniak.

Aktualnie w inwestycji Park Wojszyce pozostało na sprzedaż 5 nowych domów o powierzchni 130 metrów kwadratowych.

Dostępne są domy:

  • 5-pokojowe o powierzchni od 130 m2 (5 domów)

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Park przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 43 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Garaże:domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Aktualna oferta

Dostępne domy:aktualnie dostępnych jest 5 domów w tym 5 domów typu bliźniak.
Powierzchnie domów: 130 m2.
Powierzchnie działek:od 257 do 260 m2.
Liczba pokoi:dostępne są domy 5-pokojowe.
Ceny domów:
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Park Wojszyce

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Park Wojszyce mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 360 metrów od inwestycji Park Wojszyce znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gałczyńskiego.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Park Wojszyce składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 350 m znajduje się Żabka.

Data publikacji: 20.12.2019

Data aktualizacji: 27.11.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie