Lobelia House

Oferta archiwalna

Dobczyce, ul. Garncarska

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Prezentacja oferty archiwalnej

Lobelia House

4 zdjęcia

Lobelia House
Lobelia House
Lobelia House
Lobelia House

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Instalacje i energetyka

  • inteligentny dom

Przyroda w okolicy

  • las
  • jezioro

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów.

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.

Wysokość pomieszczeń:

na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera.

Garaże:

domy nie posiadają garaży oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne .

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las, jezioro

Opis inwestycji

Lobelia House logo

Inwestycja Lobelia House zlokalizowana jest w Dobczycach przy ul. Garncarskiej, pośród licznych naturalnych terenów zielonych, stanowiących najlepszą przestrzeń do wypoczynku, rekreacji i codziennego życia.

Cztery domy wolnostojące, z których każdy posiada swój ogród i zadaszone miejsce parkingowe na podwórku, to propozycja dla wszystkich szukających domu na lata w przystępnej cenie. Stawiamy na jakość, dlatego oprócz przemyślanych projektów i wysokiej jakości materiałów wykończeniowych, naszym priorytetem jest przeprowadzenie całego procesu budowy na najwyższym poziomie. Tak powstaje każda nasza inwestycja. Tak powstała też ta.

Piętrowe domy o powierzchni 110m2 to pomysł na naprawdę wygodne życie dla całej rodziny. Funkcjonalne wnętrza i duże balkonowe okna tworzą jasną, przyjazną przestrzeń, w której po prostu będziesz chciał przebywać jak najdłużej, czerpiąc z tego prawdziwą przyjemność.

Każdy dom posiada instalację umożliwiającą podłączenie bezprzewodowego systemu smart house, baterii słonecznych i klimatyzacji. To udogodnienie, które w razie potrzeby w łatwy sposób pozwoli Ci skorzystać z każdego z tych rozwiązań w przyszłości.

Inwestycja Lobelia House znajduje się w Dobczycach, ul. Garncarska (12.9 km od Krakowa), sprzedaż prowadzi Grupa Nieruchomości Kraków.

Inwestycja Lobelia House została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2022 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Lobelia House nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Powiat myślenicki leży w środkowej części woj. małopolskiego i zajmuje obszar o powierzchni 673 km2, a zamieszkuje go niemal 121 000 osób. Składa się z 9 gmin, w tym 3 miejskich i 6 wiejskich. Zabudowa tych terenów jest dość rozrzucona, lecz w centrach miejscowości przyjmuje charakter zwarty. Główną rzeką przepływającą przez powiat myślenicki jest Raba, a najważniejszy zbiornik wodny to Zbiornik Dobczycki, który pełni rolę rezerwuaru wody pitnej. Na terenie powiatu mieszczą się 2 rezerwaty przyrody i 3 użytki ekologiczne, a 97,3 km2 regionu to obszar chroniony. Jest to okolica bardzo atrakcyjna pod względem turystycznym. Okolica ma w pełni rozwinięte zaplecze medyczne, oświatowe, kulturalne i sportowo-rekreacyjne, co korzystnie wpływa na standard życia mieszkańców. Znajduje się tu ponad 120 szkół różnego szczebla i przeszło 60 zakładów opieki zdrowotnej. Powiat myślenicki od lat ma istotne znaczenie komunikacyjne. Dawniej biegła tędy droga królewska, obecnie przez region przechodzi trasa europejska E77 i droga krajowa nr 28.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lobelia House?

Przez powiat myślenicki w ułożeniu południkowym przechodzi trasa europejska E77, a na południu region przecina droga krajowa nr 28. W odległości ok. 10km od północnej granicy powiatu biegnie trasa europejska E40. Rozbudowane są tu także trasy kolejowe, a z poszczególnych miejscowości kursują również autobusy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lobelia House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 490 metrów od inwestycji Lobelia House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Dobczyce Marwin.

Data publikacji: 15.10.2020
Data aktualizacji: 14.05.2021

Oferty w Dobczycach

Pozostałe oferty

Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: