Zacisze Kordiana

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Matejek

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 406 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Wysłouchów(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Wysłouchów 41A (6.3 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 7 931/m2
  Wysłouchów
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 8
  Powierzchnia: 30 - 64 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 7 ofert
  Frax-Bud Franciszek Drożdż
 • Cechowa 100(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Cechowa (6.8 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 8 505/m2
  Cechowa 100
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 3
  Powierzchnia: 34 - 67 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 1 oferta
  Cechowa 100
 • Osiedle Dobra Forma etap III(0.8 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Bochenka (6.4 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 6 900 brutto/m2
  Osiedle Dobra Forma etap III
  Termin oddania: 1 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 18
  Powierzchnia: 55 - 87 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  Cracovia Property

Opis Inwestycji

Zacisze Kordiana to nowa inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Kurdwanów przy ulicy Kordiana. Położenie budynku zapewnia znakomitą komunikację z innymi dzielnicami miasta, dzięki bliskości do przystanków tramwajowych, linii autobusowych oraz do obwodnicy Krakowa. W okolicy znajdują się sklepy spożywcze, przychodnie lekarskie, przedszkola i szkoły, a także siłownia i basen. Ponadto, otoczenie ulicy Kordiana zapewnia spokój, tak ważny przy dokonywaniu wyboru swojego lokum. Wracając do swojego mieszkania możesz mieć pewność, że panuje w nim zupełna cisza… jak makiem zasiał.W budynku znajduje się 111 funkcjonalnie zaprojektowanych mieszkań w metrażu od 40 do 76 metrów kwadratowych, każdy z przynależnym przestronnym balkonem lub dużym przydomowym ogrodem. W trakcie budowy zastosowane zostały materiały najwyższej jakości, dbając jednocześnie o nowoczesną architekturę i estetykę na miarę europejskich standardów. Dla wygody mieszkańców w kondygnacji podziemnej znajduje się 60 miejsc postojowych i 15 komórek lokatorskich oraz – dla jeszcze większego komfortu – dodatkowe 6 komórek lokatorskich na każdym piętrze. Ogrodzony budynek z całodobowym monitoringiem gwarantuje bezpieczeństwo, a zagospodarowana przestrzeń wokół w postaci placu zabaw dla dzieci zapewnia komfort i przyjemność mieszkania.Inwestycja dedykowana jest zarówno rodzinom z dziećmi, jak i młodym osobom, które kupują swoje pierwsze wymarzone lokum. Oferujemy możliwość skorzystania z profesjonalnej pomocy doradców w uzyskaniu kredytu.Inwestycja zakończona z prawomocnym pozwoleniem na użytkowanie. Mieszkania gotowe do odbioru !

Inwestycja Zacisze Kordiana znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Kordiana (6.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Matejek.

Inwestycja Zacisze Kordiana została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 111 nowych mieszkań. Budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zacisze Kordiana pozostało na sprzedaż 0 mieszkań0.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Matejek przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc)

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2014 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2015 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 111 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:informacja u dewelopera.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:posiada.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc).
Udogodnienia: plac zabaw, monitoring, teren ogrodzony, internet, TV kablowa, winda.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zacisze Kordiana

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zacisze Kordiana mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 380 metrów od inwestycji Zacisze Kordiana znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tuchowska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Kordiana znajduje się się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Krasnal" w odległości 290 m, Ośrodek Psychoterapii Systemowej w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole "Smerfy" w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zacisze Kordiana jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Kurdwanów w odległości 350 m, Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Arcus w odległości 410 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zacisze Kordiana składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 200 m znajduje się Carrefour, w odległości 260 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 350 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Kordiana w odległości 270 m znajduje się Boisko, w odległości 400 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Fitness & Wellness Azik.

Data publikacji: 17.09.2014

Data aktualizacji: 24.11.2017

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie