Zacisze Kordiana II

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kordiana, oferowane bezpośrednio przez Grupa Matejek

Kraków, Podgórze Duchackie, ul. Kordiana

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 559 ofert w najbliższej okolicy!

Zacisze Kordiana II

2 zdjęcia

Zacisze Kordiana II

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Zacisze Kordiana II logo

Inwestycja Zacisze Kordiana II znajduje się na Podgórzu Duchackim, ul. Kordiana (6.2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez Grupa Matejek.

Inwestycja Zacisze Kordiana II została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.

Cały projekt składa się z 100 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Zacisze Kordiana II nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Matejek przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie w garażu podziemnym oraz na kondygnacjach.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2017 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 100 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 250 do 255 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada: w garażu podziemnym oraz na kondygnacjach
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
internet, TV kablowa, winda
Przyroda:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Podgórze Duchackie, czyli dzielnica XI Krakowa, zlokalizowane jest na południe od Wisły i zajmuje terytorium 954,00 ha. Mieszka tu 52 859 osób, co przekłada się na dużą gęstość zaludnienia. Dzielnica powstała z przyłączenia do Krakowa wsi Kurdwanów, Wola Duchacka i Piaski. Zabudowa tej części miasta jest zróżnicowana. Widoczne są zarówno liczne zespoły mieszkaniowe stawiane w latach 70-tych i 80-tych, jak i typowe domy jednorodzinne budowane w różnych okresach XXw. Jedną z cech charakterystycznych dzielnicy jest duża liczba urokliwych kapliczek. Niewiele jest natomiast terenów zielonych, ale w celach rekreacyjnych można wybrać się do parku na Woli Duchackiej, który niedawno został odnowiony i przekształcony z parku dworskiego na park miejski. Znaleźć można tu także kino, teatr oraz 3 kluby sportowe. Dumą dzielnicy jest duże centrum handlowe Bonarka City Center. Przez południową część Podgórza Duchackiego przebiega droga krajowa nr 7 będąca częścią autostrady A4, której fragment stanowi IV obwodnicę Krakowa. Na dobre połączenia komunikacyjne z resztą miasta wpływają też regularne kursy linii autobusowych i tramwajowych oraz znajdująca się na północy dzielnicy zajezdnia autobusowa.

Komunikacja

Podgórze Duchackie leży w części Krakowa dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Odbywają się tu regularne kursy autobusów miejskich i tramwajów. Przez dzielnicę biegnie droga nr 7, będąca fragmentem transkontynentalnej autostrady A4 i częścią IV obwodnicy Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Zacisze Kordiana II?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zacisze Kordiana II mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 370 metrów od inwestycji Zacisze Kordiana II znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tuchowska.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Zacisze Kordiana II znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Kordiana II znajduje się się 9 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Niepubliczne Przedszkole "Krasnal" w odległości 290 m, Ośrodek Psychoterapii Systemowej w odległości 300 m, Niepubliczne Przedszkole "Smerfy" w odległości 360 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zacisze Kordiana II jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Przychodnia Kurdwanów w odległości 360 m, Centrum Medyczno-Rehabilitacyjne Arcus w odległości 410 m, Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Kraków-Południe w odległości 470 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zacisze Kordiana II składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 190 m znajduje się Carrefour, w odległości 260 m znajduje się Delikatesy Centrum, w odległości 350 m znajduje się Lewiatan.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zacisze Kordiana II w odległości 290 m znajduje się Boisko, w odległości 410 m znajduje się Boisko, w odległości 420 m znajduje się Fitness & Wellness Azik.

Data publikacji: 06.10.2016
Data aktualizacji: 29.10.2020

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: