Wiszące Ogrody

Oferta archiwalna

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Przytulna/Sympatyczna, oferowane bezpośrednio przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Gdańsk, Jasień, ul. Przytulna/Sympatyczna

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 34 oferty w najbliższej okolicy!

Wiszące Ogrody

11 zdjęć

Wiszące Ogrody
Wiszące Ogrody
Wiszące Ogrody
Wiszące Ogrody

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • ochrona całodobowa
  • Standard deweloperski

Rekreacja

  • plac zabaw

Przyroda w okolicy

  • las

Opis Inwestycji

NA Południu od Moreny TĘTNIĄCA ŻYCIEM DZIELNICA.Wiszące Ogrody to kreowana od podstaw nowa dzielnica Gdańska już od 10 lat – uznana w zeszłym roku za najpiękniejsze osiedle Trójmiasta!Tu  dobrze mieszka się zarówno rodzinom młodym, jak i osobom poszukującym spokojnego i wygodnego życia na co dzień.

Na tym wygodnym osiedlu zamieszkało już 1000 rodzin!Zlokalizowane w sąsiedztwie lasów, na tarasowo ukształtowanym terenie, w połączeniu z przemyślaną urbanistyką osiedla i ciekawą architekturą  tworzy miejsce o szczególnym charakterze.To będzie najlepiej skomunikowana dzielnica na PołudniuW zasięgu ręki znajdują się osiedlowe sklepiki i usługi, w odległości kilku minut piechotą wielobranżowe centrum handlowe.

Już wkrótce będzie to najlepiej zlokalizowana osiedle na południu Gdańska:    * ul. Nowa Myśliwska  połączy dzielnicę z pobliską Moreną    * 2012 r.  – realizacja Trasy W-Z usprawni komunikację z centrum    * 2014 r. – Kolej Metropolitalna z przystankiem Gdańsk Kiełpinek szybko i  wygodnie połączy dzielnicę z całym TrójmiastemNOWOŚĆ W OFERCIENowy etap Wiszących Ogrodów to kilka nowoczesnych budynków skupionych wokół dużego założenia zieleni – parku osiedlowego, z bogatym programem rekreacji na świeżym powietrzu, oraz wokół centralnego placyku-skweru, gdzie znajdzie się również osiedlowa oferta handlowa.

W ofercie szeroki wybór metraży, a  do każdego mieszkania balkon, taras, weranda lub ogródek.

Inwestycja Wiszące Ogrody znajduje się na Jasieniu, ul. Przytulna/Sympatyczna (7.4 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Inwestycja Wiszące Ogrody została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.

Aktualnie w inwestycji Wiszące Ogrody nie ma nowych lokali użytkowych w sprzedaży.

Dla przyszłych właścicieli Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2011 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 7 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają od 1 do 9 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Wysokość pomieszczeń:
informacja u dewelopera.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się las, rzeka

Lokalizacja inwestycji

Kameralne, złożone głównie z nowych osiedli i domków jednorodzinnych osiedle Jasień ma powierzchnię 11 km kw i ok. 8 tys. mieszkańców. Jasień graniczy z dzielnicami miejskimi Matarnia, Brętowo, Piecki-Migowo a także z obszarami wiejskimi (Kałbudy, Kokoszki) i z malowniczym Pojezierzem Kaszubskim. Południowo-zachodnią granicę dzielnicy wyznacza droga krajowa S7 a dzielnicę na pół przedziela główna arteria Aleja Armii Krajowej. Zachodnia część dzielnicy to coś dla miłośników aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu – znajdują się tu głównie lasy, ogródki działkowe Zabornia i Jezioro Jasień. Znajdują się tu również zabytki takie, jak dworek z XIX wieku i park dworski. Po dzielnicy można poruszać się dzięki 14-tu liniom autobusowym. Tą podmiejską dzielnicę dzieli zaledwie ok. 0,5 km od dwóch prestiżowych, gdańskich liceów a także Wyższej Szkoły Bezpieczeństwa i Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Udane zakupy zapewniają centra handlowe położone na zachód od dzielnicy, takie jak Auchan, Leroy Merlin czy Decathlon.

Komunikacja

Na Jasień dojeżdża 14-cie linii autobusów miejskich, zatrzymują się tu też autobusy w kierunku podmiejskim. Planowana jest budowa przystanku Pomorskiej Kolei Metropolitarnej Gdańsk Jasień. Główna arteria Jasienia, Aleja Armii Krajowej, to część trasy W-Z a tuż za granicą dzielnicy biegnie droga krajowa S7.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Wiszące Ogrody?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Wiszące Ogrody mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 240 metrów od inwestycji Wiszące Ogrody znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Przytulna.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Wiszące Ogrody w odległości 300 m znajduje się Boisko Decathlon, w odległości 340 m znajduje się Boisko, w odległości 350 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 24.11.2017

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: