Garnizon

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Szymanowskiego, Hermara, Stachury, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Gdańsk, Wrzeszcz, ul. Szymanowskiego, Hermara, Stachury

Ceny od: 11 008 zł netto/m2
Garnizon

32 zdjęcia

Garnizon
Garnizon
Garnizon
Garnizon

Termin oddania

Gotowe

Powierzchnie

40 - 188/m2

Przedział pokoi

1

Kondygnacje

1 - 7

Budynki

1

Stand. wykończenia

Standard deweloperski

Stacja kolejowa - Gdańsk Zaspa - 670 m

Przystanek Tramwajowy - 350 m

Przystanek Autobusowy - 300 m

W pobliżu 1 km od tej inwestycji znajdują się:

45 placówek medycznych, 30 placówek edukacyjnych, 75 kawiarni i restauracji, 62 sklepy, 41 obiektów sportowych, 41 placów zabaw

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • ochrona całodobowa
 • teren ogrodzony
 • winda
 • Standard deweloperski

Rekreacja

 • plac zabaw

Przyroda w okolicy

 • 7 parków w okolicy
 • morze

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku

Liczba kondygnacji:

budynek posiada od 1 do 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną

Liczba lokali:

cała inwestycja składa się z 2 lokali użytkowych

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Konstrukcja budynku

PRESTIŻ Przestrzeń, na której rozwija się Garnizon projektowana jest z poszanowaniem historii terenu, na którym się mieści. Elewacje budynków oraz reprezentacyjne części wspólne, wypełnione specjalnie zaprojektowanymi dla kompleksu elementami małej architektury i detalami, nawiązują do bogatej historii zabudowań huzarskich z końca XIX wieku. Zabytkowe budynki byłego Garnizonu swoiście łączą historyczną przeszłość z nowoczesną teraźniejszością. KAMERALNE SĄSIEDZTWO Garnizon położony jest na terenie górnego Wrzeszcza i sąsiaduje z Oliwą oraz Strzyżą. W jego bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się niska, willowa zabudowa oraz kasztanowy starodrzew. Wszystko to sprawia, że jego mieszkańcy mają poczucie zamieszkiwania w otoczeniu harmonii, wygody i niepowtarzalnej atmosfery. CENTRALNA LOKALIZACJA Centralne położenie Garnizonu względem Gdańska, Gdyni i Sopotu, wyróżnia go spośród inwestycji realizowanych w Trójmieście. W zaledwie 10 minut można dojechać stąd do Sopotu, zaś w 15 do Gdyni. Bliskość i mnogość środków komunikacji oraz rozbudowana infrastruktura handlowo-usługowa to cechy charakterystyczne dla Garnizonu. ZMYŚLĄ O MIESZKAŃCACH W Garnizonie harmonijnie splatają się funkcje mieszkaniowa, biurowa, usługowa i rozrywkowa. To miejsce stanowi zupełnie nową, wielofunkcyjną tkankę miejską zaprojektowaną całkowicie z myślą o mieszkańcach. Na jego terenie znajdują się nie tylko apartamenty, ale także powierzchnie biurowe, restauracje i przytulne kawiarnie.

Rodzaj własności:

odrębna własność z własnością gruntu

Miejsca postojowe:

w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka, morze

Aktualna oferta

Dostępne lokale:

aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe

Powierzchnie lokali użytkowych:

od 40 do 188 m²

Ceny lokali użytkowych:

 • kształtują się w zakresie od 616 590 do 2 074 880 zł
 • koszt metra kwadratowego wynosi od 11 008 do 15 500 zł

Opis płatności:

informacja u dewelopera

Warunki rezerwacji:

informacja u dewelopera

Zabezpieczenie środków klienta:

informacja u dewelopera

Wysokość czynszu:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Kompleks apartamentowy znajduje się w samym sercu trójmiejskiej metropolii.

To miejsce unikatowe, które tworzy zupełnie nową tkankę miejską i w którym harmonijnie współgrają funkcje mieszkaniowa, biurowa, usługowa i rozrywkowa. Tu przeszłość łączy się z przyszłością, a historia z nowoczesnością.

Garnizon to przyjazna i bezpieczna przestrzeń, zaplanowana z myślą o potrzebach mieszkańców. Apartamentowa zabudowa, izolowana od zgiełku miasta pasami kompleksów biurowych, z ograniczonym ruchem samochodowym oraz sąsiedztwo kameralnej dzielnicy Strzyża, dają poczucie zamieszkiwania w enklawie spokoju, bezpieczeństwa i wygody.

Awangardowa, odważna architektura i funkcjonalna przestrzeń Garnizonu projektowana jest z poszanowaniem historii terenu, na którym się znajduje. Pieczołowicie odrestaurowanym budynkom stanowiącym dziedzictwo kultury towarzyszą oryginalne formy zieleni, elementy małej architektury, rzeźby i oświetlenie zaprojektowane wyłącznie na potrzeby Garnizonu.

Rozbudowane zaplecze handlowo-usługowe, mnogość środków komunikacji i bliskość miejsc związanych z kulturą i nauką sprawia, że jest to najbardziej atrakcyjne miejsce do zamieszkania na terenie Trójmiasta.

Więcej informacji o inwestycji na stronie www.garnizon.pl

Inwestycja Garnizon znajduje się we Wrzeszczu, ul. Szymanowskiego, Hermara, Stachury (5.1 km od centrum Gdańska), została zrealizowana przez Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Inwestycja Garnizon została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2023 roku.

Cały projekt składa się z 2 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Garnizon w sprzedaży 4 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 40 do 188 metrów kwadratowych, w cenie od 11 008 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych właścicieli Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. przewidział:

 • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Gdańsk Wrzeszcz to dzielnica o powierzchni 10 km kw położona pomiędzy Trójmiejskim Parkiem Krajobrazowym, dzielnicą Aniołki, Zaspa i Letnica. Mieszka tu 50 tys. mieszkańców. Dzielnicę przecina droga wojewódzka E472, linia kolejowa przy której mieści się stacja Gdańsk Wrzeszcz, która jest ważnym węzłem komunikacyjnym miasta i biegnąca do niej równolegle Aleja Zwycięstwa. Na terenie Wrzeszcza odpocząć można w Parku Jaśkowej Doliny i Parku Akademickim. Największą uczelnią w okolicy jest Politechnika Gdańska a najciekawsze zabytki to Cerkiew Prawosławna pw. Św. Mikołaja, Browar we Wrzeszczu czy Westerplatte, oddalone od granic Wrzeszcza o ok. 100 metrów. Gdański Wrzeszcz ma dobry dostęp do rzeki Martwa Wisła (ok. 100 metrów) a także Morza Bałtyckiego (500 m.). Największe galerie handlowe Wrzeszcza to CH Manhattan i Galeria Bałtycka, w których łącznie znajduje się ponad 200 sklepów.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Garnizon?

Gdańsk Wrzeszcz to jedna z trzech największych stacji miasta, z której odjeżdżają zarówno lokalne, jak i ogólnopolskie pociągi. Jeździ tędy też 8 linii tramwajowych i 12 autobusów. Komunikację samochodową ułatwia droga wojewódzka E472 biegnąca z zachodu na wschód Wrzeszcza.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Garnizon mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 670 metrów od inwestycji Garnizon znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Gdańsk Zaspa.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Garnizon znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Garnizon znajduje się 30 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: Żyrafa w odległości 130 m, A-KuKu w odległości 270 m, Klub Dziecięcy Esy Floresy w odległości 370 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Garnizon jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Gabinet lekarski w odległości 60 m, Przychodnia lekarska w odległości 80 m, Prodent w odległości 80 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Garnizon składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 50 m znajduje się UMAM patisserie, w odległości 80 m znajduje się Żabka, w odległości 80 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Garnizon w odległości 270 m znajduje się Murall, w odległości 370 m znajduje się Klub Badmintona Garnizon, w odległości 380 m znajduje się siłownia na świeżym powietrzu.

Data publikacji: 01.10.2015
Data aktualizacji: 04.12.2023
Grupa Inwestycyjna Hossa S.A. logo

Grupa Inwestycyjna Hossa S.A.

Wojciech Łazarski

OPIEKUN INWESTYCJI

Adres biura sprzedaży:

ul. C.K. Norwida 1, (parter budynku Gato) Garnizon 80-280 Gdańsk

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

 • Poniedziałek: 09:00 - 18:30
 • Wtorek: 09:00 - 18:30
 • Środa: 09:00 - 18:30
 • Czwartek: 09:00 - 18:30
 • Piątek: 09:00 - 18:30
 • Sobota: 09:00 - 14:00

Zachęcamy Państwa do kontaktu drogą mailową oraz telefoniczną. Osobiste odwiedziny w Centrach Nieruchomości są możliwe po uprzednim umówieniu się.

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: