Lipniak Residence 2

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż Lipniak, oferowane bezpośrednio przez

Grupa Budujemy Lublin

lubelski, Lipniak, Lipniak 3F

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 6 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Lipniak Residence 2

5 zdjęć

Lipniak Residence 2
Lipniak Residence 2
Lipniak Residence 2
Lipniak Residence 2

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Przyroda w okolicy

  • las

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2020 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 4 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz nie posiadają poddasza

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże oraz przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się las

Opis inwestycji

Lipniak Residence 2 logo

Sukces i zadowolenie naszych klientów osiągnięty przy realizacji pierwszego etapu inwestycji „Lipniak Residence” spowodował, że postanowiliśmy stworzyć kolejny projekt w jego bezpośrednim sąsiedztwie.

Projekt „ Lipniak Residence 2” będzie się składał z dwóch domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o ultra-nowoczesnej architekturze. Projektowane domy będą przestronne i jasne – powierzchnia całkowita każdego z nich będzie wynosiła ok. 170 m2.

Uzupełnieniem poczucia komfortu jest duża powierzchnia działki wynosząca ok. 400 m2 – co pozwala na dużą swobodę w aranżacji prywatnego ogrodu. Ponadto zadbaliśmy o to aby odległości między Sąsiadami były na tyle duże aby każdy miał zapewnioną prywatność przy korzystaniu z przestrzeni wokół domu. Właśnie dlatego szerokość wewnętrznego pasa ruchu to aż 5 metrów.

Do budowy i wykończenia domów, użyto wysokiej jakości materiałów zapewniając ciepło i przyjazny mikroklimat wewnątrz domu.

Naszym klientom dajemy możliwość dowolnej aranżacji wnętrza domu. Jednocześnie w standardzie proponujemy aranżację z przestronnym salonem na parterze a na piętrze zaplanowaliśmy dwa pokoje oraz dwie sypialnie i łazienkę.

Każdy dom posiada garaż na 2 auta oraz 2 miejsca postojowe przed budynkiem.

Osiedle jest ogrodzone i wyposażone w bramy wjazdowe, sterowane pilotem oraz wideodomofony.

Położenie Osiedla, gwarantuje szybki i sprawny dojazd do centrum oraz wielu dzielnic Lublina a jednocześnie zapewnia jego mieszkańcom spokój i prywatność.

Inwestycja Lipniak Residence 2 znajduje się w Lipniaku (0.3 km od Lublina), została zrealizowana przez Grupa Budujemy Lublin.

Inwestycja Lipniak Residence 2 została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Lipniak Residence 2 nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Grupa Budujemy Lublin przewidział:

  • miejsca postojowe naziemne

Lokalizacja inwestycji

Inwestycja Lipniak Residence położona jest w miejscowości Lipniak i powstała w sąsiedztwie lubelskiej dzielnicy Szerokie, w północno – zachodniej części miasta Lublina, przy ulicy Wojciechowskiej. Wyjątkowa lokalizacja zapewnia dostęp do infrastruktury miejskiej i jednocześnie do rozległych terenów zielonych. Osiedle znajduje się w niedalekiej odległości od osiedla LSM, ulicy Zana, alei Kraśnickiej.

Lipniak Residence zapewnia szybką komunikację z centrum Lublina i innymi dzielnicami miasta dzięki bezpośredniej, nowoczesnej infrastrukturze drogowej. W zaledwie 15 minut można dojechać samochodem z pod własnego domu do śródmieścia Lublina. Tak dogodna lokalizacja, łącząca wielkomiejskie możliwości z podmiejskim klimatem, zapewnia przyszłym mieszkańcom wysoki komfort i dużą oszczędność czasu, jednocześnie przyciągając zieloną scenerią oraz ciszą i spokojem.

Powiat lubelski to region o powierzchni 1680 km2, składający się 16 gmin, w których leżą dwa miasta i ponad 350 wsi. Obszar leży na Wyżynie Lubelskiej, w dorzeczu Wisły i zamieszkiwany jest przez ok. 145 000 osób. Poza Wisłą, płyną tędy rzeki Bystrzyca i Wieprza. Znajdują się tu dwa parki krajobrazowe i cztery obszary krajobrazu chronionego. Stopień urbanizacji jest niewielki, co gwarantuje spokój i ciszę. Niemniej jednak infrastruktura społeczna dostosowana jest do potrzeb mieszańców. Łącznie działa tu blisko 100 jednostek oświatowych, dwa szpitale powiatowe. Rozwinięte jest zaplecze sportowe i kulturalne, a mieszkańcy mają swobodny dostęp do sklepów wielobranżowych i specjalistycznych. W powiecie dobrze rozwinięta jest infrastruktura drogowa, a najważniejszymi trasami są europejska E373 oraz drogi krajowe nr 19 i 82. Biegną tędy cztery drogi wojewódzkie, a ok. 3 km od granicy powiatu leży port lotniczy.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Lipniak Residence 2?

Powiat lubelski leży na skrzyżowaniu bardzo ważnych tras o znaczeniu krajowym i międzynarodowym. Biegnie tędy transkontynentalna trasa E373, która przy granicy powiatu przecina się z drogami krajowymi nr 19 i 82. Przebiegają tędy także drogi wojewódzkie nr: 747, 822, 830 i 835. Ok. 3 km od wschodniej granicy powiatu mieści się Port Lotniczy Lublin.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Lipniak Residence 2 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 297 metrów od inwestycji Lipniak Residence 2 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kleopatry 01.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Lipniak Residence 2 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Lipniak Residence 2 znajduje się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Przedszkole Sióstr Urszulanek Serca Jezusa Konającego w Lublinie w odległości 750 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Lipniak Residence 2 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 247 m znajduje się sklep osiedlowy.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Lipniak Residence 2 w odległości 85 m znajduje się boisko / kort, w odległości 130 m znajduje się basen, w odległości 201 m znajduje się basen.

Data aktualizacji: 14.01.2021

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: