Zabłocie Concept House

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrupa Arkada

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 1103 oferty w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Zabłocie Concept House II(0.1 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Zabłocie (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 11 000 brutto/m2
  Zabłocie Concept House II
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba mieszkań: 79
  Powierzchnia: 33 - 127 m2
  Liczba pokoi: 1 - 5
  Dla inwestora 61 ofert
  Grupa Arkada
 • Wiślane Tarasy 2.0 budynek D(0.6 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Grzegórzki, ul. Grzegórzecka/Podgórska (1.6 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 500/m2
  Wiślane Tarasy 2.0 budynek D
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba mieszkań: 7
  Powierzchnia: 31 - 217 m2
  Liczba pokoi: 1 - 4
  Dla inwestora 2 oferty
  INTER-BUD Developer Sp. z o.o. sp.k.
 • Verona House(0.7 km dalej)
  Pod wynajem

  Nowe mieszkania na sprzedaż Kraków, Podgórze, ul. Plac Bohaterów Getta 3 (2.1 km od centrum Krakowa)
  Ceny od: 12 800/m2
  Verona House
  Termin oddania: 4 kw. 2021
  Liczba mieszkań: 27
  Powierzchnia: 25 - 70 m2
  Liczba pokoi: 1 - 3
  Dla inwestora 9 ofert
  ANZA-B Sp. z o.o. Q15 Sp. k.

Opis Inwestycji

Inwestycja zlokalizowana jest przy ulicy Ślusarskiej – w zachodniej, najatrakcyjniejszej części Zabłocia, tuż przy Bulwarach Wiślanych i granicy z dzielnicą Kazimierz. Taka lokalizacja gwarantuje bezpośredni dostęp do wszystkich atutów, jakie niesie ze sobą centrum miasta. Niegdyś przemysłowy obszar jest dziś miejscem wielu inicjatyw o charakterze artystycznym, bogatym w wydarzenia kulturalno-rozrywkowe. Tę intensywnie rozwijającą się dzielnicę Krakowa charakteryzuje również świetna infrastruktura i doskonała komunikacja z innymi częściami miasta.W siedmiopiętrowym budynku będzie znajdowało się 156 mieszkań, 124 miejsca postojowe w dwupoziomowym garażu podziemnym oraz 4 lokale usługowe w części parterowej. Do każdego mieszkania przynależy loggia, balkon, taras lub ogród. Zabłocie Concept House to nowoczesny budynek o niebanalnej, ciekawej architekturze, gdzie głównym materiałem elewacji będzie okładzina z kamienia naturalnego w ciepłym kolorze jasnoszarym.Mieszkanie w Zabłocie Concept House to doskonała lokata kapitału.-Funkcjonalne niewielkie mieszkania idealne pod wynajem krótko i długoterminowy,-Zarówno dla studentów, pracowników korporacji jak i dla turystów,-Bezpośrednia bliskość Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego,-150 m do Zabłocie Business Park,-500 m do Centrum biurowego Diamante Plaza.

Inwestycja Zabłocie Concept House znajduje się na Podgórzu, ul. Ślusarska 4 (2 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez dewelopera Grupa Arkada.

Inwestycja Zabłocie Concept House została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 156 nowych mieszkań. Budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.

Aktualnie w inwestycji Zabłocie Concept House pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 104 metrów kwadratowych w cenie od 8 500 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grupa Arkada przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne (124 miejsca)

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 3 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 156 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Stolarka okienna
Okna PCV, z szybami zespolonymi, o przenikalności k = 1.1
Drzwi zewnętrzne
z zabezpieczeniem antywłamaniowym, klasy C (Dierre, Porta itp)
Parapety zewnętrzne
blaszane.
Instalacje
Instalacja elektryczna: - wewnętrzna rozprowadzona, z osprzętem (włączniki i gniazda wtykowe) średniej klasy, - w kuchni doprowadzenie prądu trójfazowego do instalacji płyty ceramicznej, - domofonowa, - telewizyjna – 1 gniazdo, - internetowa – 1 gniazdo, - telefoniczna – 1 gniazdo, Instalacja zimnej wody z opomiarowaniem, Instalacja kanalizacyjna, Instalacja ciepłej wody użytkowej z opomiarowaniem (dostawa z MPEC), Instalacja centralnego ogrzewania - grzejniki panelowe wiszące z zaworami termostatycznymi, w łazienkach „ręcznikowce”, licznik poboru ciepła (dostawa z MPEC).
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne (124 miejsca): Cena: 50.000 zł na obydwu poziomach.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Zabłocie Concept House

W bezpośrednim sąsiedztwie inwestycji, tuż przy Bulwarach Wiślanych, powstanie park miejski. Nieopodal miasto planuje budowę kładki pieszo-rowerowej do dzielnicy Kazimierz, a w odległości kilkuset metrów rozpoczęła się budowa Zabłocie Business Park. Okolicę charakteryzuje dogodny układ komunikacyjny, bliskość przystanków komunikacji miejskiej, liczne trasy spacerowe i rowerowe, rozwinięta infrastruktura, bliskość centrów handlowych

Dzielnica Podgórze znajduje się w centrum Krakowa i jest zamieszkiwana przez 34 045 osób. Dzielnicę można podzielić na 3 podregiony, z których każdy cechuje się odmiennym typem zabudowy. Stare Podgórze pełne jest zabytków i budynków wzniesionych w XIX i na początku XXw., w Płaszowie dominują czterokondygnacyjne budynki z lat 90-tych XXw. oraz domy jednorodzinne, natomiast na Rybitwach domy jednorodzinne mieszają się z nieruchomościami przemysłowymi. Podgórze to dzielnica, na której II wojna światowa wyraźnie odcisnęła swoje piętno. Do dziś wiele jest tu świadectw koszmaru niemieckiej okupacji, takich jak pozostałości po obozie koncentracyjnym „Płaszów”. Obecnie jednak dzielnica rozwija się w szybkim tempie i może pochwalić się dobrze rozbudowaną infrastrukturą, czego przykładem jest niemal 20 szkół, 2 galerie, 2 muzea, Kino Teatr „Wrzos”, domy kultury. Odpocząć można tu na Plantach im. F. Nowackiego lub w Parku im. W. Bednarskiego. Dodatkowo Podgórze ma dobre połączenia komunikacyjne z pozostałymi dzielnicami Krakowa, a dojazdy ułatwiają przechodzące przez dzielnicę drogi: krajowa nr 7 i wojewódzka nr 776.

Komunikacja

Podgórze przecina droga wojewódzka nr 776 oraz droga krajowa nr 7. Dzielnica leżąca w centralnej części miasta ma bardzo dobre połączenia komunikacyjne z jego pozostałymi rejonami. Kursuje tu ok. 20 linii autobusów miejskich i tramwajów.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Zabłocie Concept House mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 130 metrów od inwestycji Zabłocie Concept House znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Most Kotlarski.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Zabłocie Concept House znajdują się się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przedszkole Niepubliczne Bright Child w odległości 190 m, Niepubliczna policealna szkoła artystyczna "AMA" w odległości 470 m, Samorządowe Przedszkole nr 80 w odległości 540 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Zabłocie Concept House jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medicover - Kraków Podgórska w odległości 450 m, Scanmed Multimedis w odległości 480 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Zabłocie Concept House składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 60 m znajduje się Żabka, w odległości 180 m znajduje się Alpo, w odległości 190 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Zabłocie Concept House w odległości 290 m znajduje się Saturn, w odległości 330 m znajduje się Gym Park, w odległości 410 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 02.09.2016

Data aktualizacji: 03.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie