Apartamenty Zacisze 21

ARCHIWALNA

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przez GROSS Nieruchomości

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 55 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Grafitowe(1 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Siechnice, ul. Staszica (4.4 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 150/m2
  Osiedle Grafitowe
  Termin oddania: 4 kw. 2019
  Liczba mieszkań: 55
  Powierzchnia: 38 - 64 m2
  Liczba pokoi: 2 - 4
  ATOM deweloper sp. z o.o.
 • Parkowe Radwanice(2.7 km dalej)

  Nowe mieszkania na sprzedaż wrocławski, Radwanice, ul. Dębowa 16-42 (1 km od Wrocławia)
  Ceny od: 5 100/m2
  Parkowe Radwanice
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba mieszkań: 36
  Powierzchnia: 46 - 62 m2
  Liczba pokoi: 2 - 3
  MW Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością-Brochów Sp. k.

Opis Inwestycji

CZYM WYRÓŻNIAJĄ SIĘ „ APARTAMENTY ZACISZE 21” ?PRZEDE WSZYSTKIM TO FORMA, KTÓRA ŁĄCZY W SOBIE NAJCENNIEJSZE WARTOŚCI DOMU, APARTAMENTU W KAMIENICY oraz MIESZKANIA .DOM - WŁASNY OGRÓD, OSOBNE WEJŚCIE, ZAMYKANY GARAŻ, KOMINEKKAMIENICA – WYSOKIE POMIESZCZENIA- 3,5 m, PRZESTRZEŃ- salon z aneksem kuchennym od 40m2 do 60m2MIESZKANIE – OGRZEWANIE MIEJSKIE, WSPÓLNOTA MIESZKANIOWA, INWESTYCJA PROWADZONA W OPARCIU O USTAWĘ DEWELOPERSKĄ W POSTACI RACHUNKU POWIERNICZEGO ORAZ UMOWY NOTARIALNEJ.***INWESTYCJA ODDANA DO UŻYTKOWANIA******PRAWDZIWE LOFTY******PRZESTRONNE APARTAMENTY******WYSOKOŚĆ POMIESZCZEŃ 3,5M****** MOŻLIWOŚĆ PRZEARANŻOWANIA POMIESZCZEŃ ******WYPROWADZENIA POD KOMINEK W SALONIE****** BALKON I TARAS OD 8 M2 DO 60 M2 ******OGRODY POŁUDNIOWE OD 140 M2 DO 150 M2******OGRZEWANIE MIEJSKIE, RÓWNIEŻ PODŁOGOWE****** W NIEDALEKIM SĄSIEDZTWIE STREFA HANDLOWO-USŁUGOWA****** BUDYNEK ZNAJDUJE SIĘ W SPOKOJNEJ ZIELONEJ OKOLICY****** PEŁNA WŁASNOŚĆ BUDYNKU – BEZ UŻYTKOWANIA WIECZYSTEGO ****** ELASTYCZNY HARMONOGRAM PŁATNOŚCI ******INDYWIDUALNY GARAŻ****** DOSTĘPNE TYLKO U NAS ***„Apartamenty Zacisze” to kameralna inwestycja, składająca się z 6 przestronnych apartamentów, o unikatowym charakterze, które zapewniają poczucie komfortu. Nieruchomość wyróżniająca się indywidualnym charakterem, łącząca nowoczesny design z poszanowaniem architektonicznej historii Siechnic.Wyjątkowość inwestycji podkreśla między innymi zastosowanie oryginalnych belek drewnianych, łączeń stalowych czy surowych cegieł nadających pomieszczeniom niepowtarzalnego klimatu loftowego.Do każdego apartamentu przylega taras, balkon bądź ogród. Część lokali posiada ponad 3,5 m wysokości, co daje dużo większą rzeczywistą powierzchnię użytkową przy zastosowaniu w poszczególnych pokojach rozwiązania typu antresola. W ofercie inwestycji znajdują się mieszkania trzy- lub czteropokojowe.W nieruchomości nabyć można także indywidualny garaż.Lokalizacja inwestycji jest oazą spokoju, a jednocześnie pozwala korzystać z usytuowanej w pobliżu strefy handlowej. Liczne tereny zielone pozwalają odetchnąć i zrelaksować się po dniu pracy, a oprócz funkcjonalnie zaplanowanej w pobliżu infrastruktury handlowo - usługowej znajdują się również liczne centra edukacyjne i medyczne, które zapewnią wygodne funkcjonowanie dnia codziennego.Atutem lokalizacji jest także usytuowana w odległości 1 km od nieruchomości stacja kolejowa, która umożliwi w ok. 11 min. dotrzeć do Dworca Głównego we Wrocławiu, oraz bliskość linii autobusowych (900P, 901, 920).

Inwestycja Apartamenty Zacisze 21 znajduje się w Siechnicach, ul. Zacisze 21 (3.7 km od Wrocławia), sprzedaż prowadzi GROSS Nieruchomości

Inwestycja Apartamenty Zacisze 21 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 6 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Zacisze 21 pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 118 metrów kwadratowych w cenie od 4 650 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper przewidział również:

 • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 6 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 280 do 350 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia:informacja u dewelopera.
Przyroda:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Zacisze 21

Siechnice to niewielkie, urocze, prężnie rozwijające się miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Siechnice to niewielkie miasto nad rzeką Oławą w powiecie wrocławskim. Na obszarze o powierzchni ponad 15,5 km2 zamieszkuje prawie 6 tys. osób, a bazę mieszkaniową stanowią nowe budynki: czteropiętrowe bloki oraz domy jedno- i wielorodzinne. W Siechnicach zlokalizowana jest największa w Europie szklarnia ogrodnicza, a do zakładów produkcyjnych należą: Parker Hannifin oraz Deceuninck NV. Wewnątrz miasta znajdują się 2 parki, zaś na okoliczne walory przyrodnicze i rekreacyjne składają się: lasy siechnicko-kotowickie, doliny rzek oraz jeziora: Panieńskie, Dziewicze i Czarna Łacha z zapleczem biwakowym. W Siechnicach funkcjonują: Centrum Kultury, Biblioteka Miejska oraz Gminny Ośrodek Sportu i Rekreacji, który udostępnia hale i boiska sportowe.

Komunikacja

Siechnice leżą w odległości zaledwie 13 km od centrum Wrocławia i ok. 10 km od węzłów autostrady A4. Z miasteczka do Wrocławia kursują podmiejskie autobusy oraz pociągi, którymi można dojechać bez przesiadek w zaledwie 15 minut. Duże znaczenie ma również przebiegająca przez Siechnice droga krajowa nr 94 (Zgorzelec – Korczowa przy granicy z Ukrainą).

W odległości 350 metrów od inwestycji Apartamenty Zacisze 21 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Siechnice - Gimnazjum (524939).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Zacisze 21 znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: GMINNE GIMNAZJUM w odległości 400m, Szkoła Podstawowa w odległości 450m, Przedszkole Publiczne Siechnice ul.Osiedlowa 23a w odległości 800m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 950 m znajduje się Ośrodek Zdrowia.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Parafia Rzymsko – Katolicka p.w. Niepokalanego Serca NMP.

Data publikacji: 06.08.2018

Data aktualizacji: 01.03.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie