Apartamenty Milano

Mieszkania na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGrell Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 406 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Opis Inwestycji

Apartamenty Milano

Apartamenty Milano z pewnością spełni marzenia o mieszkaniu w nowoczesnym i kameralnym budynku, z możliwością relaksu po pracowitym dniu we własnym ogródku lub balkonie chłodząc się ulubionym napojem w przyjaznym otoczeniu. Projektując budynek skupiliśmy się na wygodzie codziennego życia, chcąc by indywidualny projekt nie tylko wyróżniał się na Mapie Opola, ale gwarantował maksymalny komfort jak również optymalne wykorzystanie przestrzeni w mieszkaniach. Stworzyliśmy ją dla wszystkich, którzy chcą mieszkać w mieście, ale z dala od jego zgiełku i cenią sobie najwyższe standardy, wysoką jakość oraz wyjątkową architekturę. Wszystko to robione jest z myślą o spokojnym, komfortowym i bezpiecznym miejscu zarówno dla rodzin jak i singli.Na naszym Kameralnym osiedlu posiadamy 10 indywidualnie zaprojektowanych mieszkań (zostały już tylko 3!) w nowoczesnej bryle. Każde mieszkanie z osobnym wejściem (brak wspólnej klatki) oraz dedykowanym miejscem postojowym w cenie mieszkania.Zalety:- ogródek (od 40m² do 60m²) lub balkon w każdym mieszkaniu- dwa typy mieszkań 3 i 4 pokojowe (60,35m2 i 75,93m2)- inwestycja składa się z 10 funkcjonalnych mieszkań- jasne i przestronne wnętrza dzięki dużym oknom- osobne wejście do każdego z mieszkania- miejsce postojowe na posesji- ogrzewanie podłogowe- sufit 270cm!!!

Inwestycja Apartamenty Milano znajduje się w Opolu, ul. Oświęcimska 60 (7.3 km od centrum Opola), jest realizowana przez dewelopera Grell Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.k..

Inwestycja Apartamenty Milano jest w trakcie budowy z planowanym na 2 kw. 2021 roku terminem oddania do użytkowania.

Cały projekt składa się z 10 nowych mieszkań. Budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Milano pozostało na sprzedaż 0 mieszkań o powierzchni 76 metrów kwadratowych w cenie od 3 134 zł za metr kwadratowy.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Grell Nieruchomości Sp. z o.o. Sp.k. przewidział również:

  • miejsca postojowe naziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2019 roku, planowane oddanie do użytkowania w 2 kw. 2021 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:budynek posiada 2 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.
Liczba mieszkań:cała inwestycja składa się z 10 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:na wszystkich kondygnacjach po 270 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:nie przewidziano.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się rzeka, staw.

Lokalizacja inwestycji Apartamenty Milano

- ścieżka rowerowa do kąpieliska Bolko oraz centrum Opola - doskonała lokalizacja blisko sklepy, przystanek MZK - bezkorkowy dojazd do autostrady A4 (ok.15 km) - blisko przedszkole, szkoła

Opole leży ok. 20 km. Od Krapkowic, 100 km. Od Częstochowy i 60 km. od Kluczborka a także ok.70 km od granicy polsko-czeskiej. 120 tys. mieszkańców mieszka tu na powierzchni ok. 100 km. kw. Główne arterie Opola to ul. Ozimska, Oleska i droga wojewódzka nr 435. Opole jest świetnie skomunikowane z resztą kraju dzięki kolei, PKS i autostradom. To też ważny ośrodek naukowy, w którym działa kilka uniwersytetów. Malownicza rzeka Odra, lasy miejskie i jezioro Turawskie umożliwiają wypoczynek na świeżym powietrzu bez opuszczania miejsca zamieszkania. Jednak to, co najbardziej wyróżnia Opole to kultura i rozrywka. Znajdziemy tu filharmonię, teatry, kina, trzy duże galerie handlowe, aleję gwiazd, ZOO, zabytkową starówkę i Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu.

Komunikacja

Ok. 5 km. od Opola biegnie autostrada A4, która umożliwia dotarcie do granicy jak i do większych polskich miast. Znajdują się tu też drogi krajowe 45,46 i 94. Opole posiada własną komunikację miejską, która obejmuje kilkanaście linii dziennych i 3 nocne. Dworzec Autobusowy PKS umożliwia dojazd do podmiejskich i dalszych miejscowości. W Opolu znajduje się 6 stacji kolejowych, dzięki czemu w ramach miasta można również poruszać się za pomocą transportu kolejowego. Pociągiem z Opola szybko dojedziemy też do Warszawy, Częstochowy czy Wrocławia.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Milano mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 40 metrów od inwestycji Apartamenty Milano znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Oświęcimska-Smolki (254).

Data publikacji: 29.09.2020

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie