Apartamenty Lema

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Lema, oferowane bezpośrednio przez GL Development

Kraków, Grzegórzki, ul. Lema

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości. Mamy dla Ciebie 450 ofert w najbliższej okolicy!

Apartamenty Lema

5 zdjęć

Apartamenty Lema
Apartamenty Lema
Apartamenty Lema
Apartamenty Lema

Najbliższe inwestycje

Opis Inwestycji

Apartamenty Lema to inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Dąbie, w centralnej części Krakowa, w sąsiedztwie prestiżowej hali widowiskowo-sportowej Tauron Arena, C.H. Plaza oraz największego krakowskiego parku – Parku Lotników, jedynie ok. 2 km od centrum miasta. W pobliżu znajduje się niska zabudowa usługowa i mieszkalno-usługowa.

Bardzo dobra lokalizacja lokalizacja ze względu na bliskie sąsiedztwo parków, terenów rekreacyjnych, obiektów sportowych, ścieżek rowerowych oraz spacerowych. Ponadto dostęp do szerokiej oferty handlowo-usługowej i kulturalnej, a także doskonałe połączenie komunikacyjne oraz szybki dojazd do ścisłego centrum.

Oferujemy:

-wysoki standard wykonania budynku,

-apartamenty o metrażu 39m2-108m2,

-lokale 2, 3, 4, 6 – pokojowe,

-miejsca postojowe,

-komórki lokatorskie.

Inwestycja Apartamenty Lema znajduje się na Grzegórzkach, ul. Lema (3 km od centrum Krakowa), została zrealizowana przez GL Development.

Inwestycja Apartamenty Lema została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.

Cały projekt składa się z 52 nowych mieszkań znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Apartamenty Lema nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców GL Development przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2017 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2018 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego.
Liczba kondygnacji:
budynek posiada 7 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba mieszkań:
cała inwestycja składa się z 52 lokali mieszkalnych.
Wysokość pomieszczeń:
na wszystkich kondygnacjach po 260 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
informacja u dewelopera.
Powierzchnie dodatkowe:
nie przewidziano powierzchni dodatkowych.
Komórki lokatorskie:
posiada
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
Udogodnienia:
boisko, TV kablowa, winda, videodomofon
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park

Lokalizacja inwestycji

Grzegórzki to dzielnica II Krakowa. Leży w centralnej części miasta, a jej powierzchnia wynosi 584,52 ha. Teren zamieszkuje 29 230 osób. Grzegórzki należą do miasta od 1910r. Wcześniej były podmiejską wsią, w której na przełomie XIX i XXw. nastąpił intensywny rozwój przemysłowy. Dziś dzielnica dzieli się na Grzegórzki Stare i Nowe. Jak wskazuje nazwa, w pierwszej części znajdują się głównie starsze nieruchomości, w tym willowe osiedle oficerskie przypominające o mieszczących się tu niegdyś koszarach. W drugiej części znaleźć można współczesne zabudowania mieszkalne, a wśród nich atrakcyjne apartamentowce. Na Grzegórzkach zlokalizowane są siedziby 4 szkół wyższych, w tym Uniwersytetu Ekonomicznego. Działa tu Śródmiejska Biblioteka Publiczna. W wolnych chwilach mieszkańcy mogą odwiedzić - będący atrakcją na skalę krajową - Ogród Botaniczny Uniwersytetu Jagiellońskiego lub wybrać się do jednego z okolicznych domów kultury. Grzegórzki mają dobre połączenie z pozostałymi dzielnicami Krakowa. Przechodzi przez nie droga wojewódzka nr 776, a do tego regularnie kursują linie autobusowe i tramwajowe.

Komunikacja

Przez Grzegórzki przebiega droga wojewódzka nr 776. Kursują tu również linie autobusowe i tramwajowe, dzięki którym dzielnica jest dobrze skomunikowana z centrum oraz pozostałymi częściami Krakowa.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Apartamenty Lema?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Apartamenty Lema mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Apartamenty Lema znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Tauron Arena Kraków n/ż.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Apartamenty Lema znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Lema znajduje się się 1 placówka edukacyjna. Najbliżej położone to: Publiczne Przedszkole "Pod Magnolią" nr 1 w odległości 330 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Apartamenty Lema jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Woś i Piwowarczyk w odległości 290 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Apartamenty Lema składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 180 m znajduje się Żabka, w odległości 240 m znajduje się Piekarnia - cukiernia "Złoty kłos", w odległości 350 m znajduje się Carrefour.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Apartamenty Lema w odległości 190 m znajduje się Boisko, w odległości 470 m znajduje się Siłownia plenerowa, w odległości 480 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 10.02.2017
Data aktualizacji: 11.12.2018

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: