Foksal 13/15

Lokale użytkowe na sprzedaż ul. Foksal, oferowane bezpośrednio przez Ghelamco

Warszawa, Śródmieście, Śródmieście Północne, ul. Foksal 13/15
Foksal 13/15

11 zdjęć

Foksal 13/15
Foksal 13/15
Foksal 13/15
Foksal 13/15

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Foksal 13/15 dostępne są 4 oferty

  • Lista
  • Rzuty
Pokoje
Powierzchnia
Cena
Filtruj listę
Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena
F15.U3
66,53 m²
Parter
F13.U1
146,4 m²
Parter
F13.U2
146,88 m²
Parter
F15.U2
179,54 m²
Parter

Opis Inwestycji

Inwestycja zakończona – lokale usługowe gotowe do odbioru.

Foksal 13/15 to dwie połączone unikatowe kamienice i prawdziwe perły XIX wiecznej architektury, w których przetrwało niesłychane bogactwo detali i zdobień. Przed laty były domem dla warszawskiego wielkiego świata arystokracji, przemysłowców, zamożnej burżuazji i artystów, a dziś po pieczołowitej rewitalizacji to pełna udogodnień inwestycja, która wyznacza nowe standardy na polskim rynku nieruchomości luksusowych.

Każdy z apartamentów jest unikalny. Można tu znaleźć zarówno apartamenty historyczne w eklektycznym i neobarokowym stylu, jak i nowoczesną przestrzeń z panoramicznymi oknami i prywatnymi tarasami na dachu.

Dla komfortu mieszkańców w inwestycji znajduje się szereg nowoczesnych udogodnień, do których należy m.in. dwupoziomowy garaż podziemny, pozwalający wygodnie zaparkować samochód w samym centrum miasta. Mieszkańcy Foksal 13/15 mają również do dyspozycji SPA z siłownią, jacuzzi sauną suchą i łaźnią parową oraz pokojem masażu, a także dwa w pełni wyposażone pokoje gościnne, w których można przyjąć swoich gości. Panoramę Warszawy można oglądać z tarasu rekreacyjnego na dachu, gdzie powstała strefa relaksu z jacuzzi. Wejście do tego pięknego i luksusowego świata prowadzi przez zadaszone, eleganckie lobby z usługą concierge. W budynku znajduje się również całodobowa ochrona, która czuwa nad bezpieczeństwem mieszkańców.

Inwestycja Foksal 13/15 znajduje się w Śródmieściu Północnym, ul. Foksal 13/15 (0.8 km od centrum Warszawy), została zrealizowana przez Ghelamco.

Inwestycja Foksal 13/15 została wybudowana i oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 4 nowych lokali użytkowych.

Aktualnie w inwestycji Foksal 13/15 w sprzedaży 4 nowe lokale użytkowe o powierzchni od 67 do 180 metrów kwadratowych.

Dla przyszłych właścicieli Ghelamco przewidział:

  • miejsca postojowe podziemne

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:
rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2016 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 4 kw. 2020 roku.
Liczba budynków:
cała inwestycja składa się z 2 budynków.
Liczba kondygnacji:
budynki posiadają 6 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 2 kondygnacje podziemne.
Liczba lokali:
cała inwestycja składa się z 4 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:
w zależności od kondygnacji od 280 do 405 cm wysokości.
Standard wykończenia
standard deweloperski
Rodzaj własności:
odrębna własność z użytkowaniem wieczystym gruntu.
Miejsca postojowe:
w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne (60 miejsc): znajdują się na dwóch podziemnych kondygnacjach -1 i -2, przewidziane dla każdego mieszkania, cena od 90 000 zł.
Udogodnienia:
ochrona całodobowa, pomieszczenie rekreacyjne, monitoring, teren ogrodzony, usługi concierge, internet, recepcja, sauna, usługi w budynku, winda, videodomofon, sala fitness, patio / dziedziniec
Przyroda:
w okolicy inwestycji znajduje się park, rzeka

Aktualna oferta

Dostępne lokale:
aktualnie dostępne są 4 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:
od 67 do 180 m².
Ceny lokali użytkowych:
  • kształtują się w zakresie od 2 460 689 do 6 333 211 zł.
Opis płatności:
informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:
informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:
informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:
informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji

Tereny zielone: Park K. Beyera, Park Na Książęcem, Park J. Porazińskiej, Skwer Bohdana Wodiczki Kultura i czas wolny: Filharmonia Narodowa, Muzeum Fryderyka Chopina, Muzeum Narodowe w Warszawie, Państwowe Muzeum Etnograficzne, Teatr Dramatyczny, Teatr Polonia, Teatr Sabat, liczne butiki luksusowych marek: Balmain, Carolina Herrera, Dolce & Gabbana, Gucci, Louis Vuitton, Moliera 2, Moschino, Mysia 3, OMEGA Boutique, Ralph Lauren, Saint Laurent Paris, Valentino, Vitkac, liczne restauracje i kawiarnie ulokowane wzdłuż znajdującego się tuż obok Traktu Królewskiego Edukacja: Akademia Sztuk Pięknych, Akademia Teatralna im. Aleksandra Zelwerowicza, Politechnika Warszawska, Uniwersytet Muzyczny Fryderyka Chopina, Uniwersytet Warszawski Komunikacja: Stacja Metra Nowy Świat (600 m), liczne przystanki autobusowe, tramwajowe, stacja kolejowa Warszawa Powiśle

Śródmieście to centralna i zarazem najbardziej reprezentacyjna dzielnica Warszawy. Jego powierzchnia wynosi 15,57 km2, a mieszka w nim 117 tysięcy osób. Znajdują się tu najważniejsze stołeczne zabytki, jak Zamek Królewski czy Pałac Kultury i Nauki. To także tutaj stoi Pałac Prezydencki i główne urzędy państwowe, w tym Sejm i Urząd Rady Ministrów. Obok nich wznoszą się biurowce, hotele, apartamentowce, a także najważniejsze instytucje oświatowe i kulturalne stolicy, wśród których znajduje się Teatr Wielki i Muzeum Narodowe. Na Śródmieściu znajduje się hala sportowo-widowiskowa Torwar i jedna z największych galerii handlowych w Europie – Arkadia. W dzielnicy można znaleźć 8 parków, w tym Park Łazienkowski. Śródmieście jest połączone ze wschodnią częścią miasta 4 mostami. Jest przy tym świetnie skomunikowane z resztą Warszawy – są tu trzy stacje metra i kursuje ok. 30 linii komunikacji miejskiej. Ponadto mieści się tu Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Biegną tędy 4 drogi wojewódzkie.

Komunikacja

Z pozostałymi dzielnicami Warszawy Śródmieście połączone jest ok. 30 liniami regularnie kursujących autobusów i tramwajów. Znajdują się tu również stacje metra, Dworzec Warszawa Centralna i stacja PKP Powiśle. Przez tę część miasta przebiegają drogi wojewódzkie nr 629, 631, 634 i 719. Ze względu na płynącą wschodnią granicą Śródmieścia Wisłę, dzielnica łączy się z sąsiadującą od wschodu Pragą czterema mostami.

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Foksal 13/15?

Przyszli mieszkańcy inwestycji Foksal 13/15 mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 100 metrów od inwestycji Foksal 13/15 znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Muzeum Narodowe 02.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Foksal 13/15 znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Foksal 13/15 znajdują się się 24 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: XVIII Liceum Ogólnokształcące w odległości 100 m, Szkolne Schronisko Młodzieżowe nr 2 z Filią przy ul. Długiej w odległości 100 m, Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych "Progres" w Warszawie w odległości 120 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Foksal 13/15 jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Centrum Medyczne Damiana w odległości 120 m, Przychodnia Rehabilitacyjna Nr 2, Centrum Kształcenia i Rehabilitacji w odległości 130 m, Medincus w odległości 250 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Foksal 13/15 składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 110 m znajduje się Społem, w odległości 130 m znajduje się Krakowski Kredens, w odległości 130 m znajduje się Carrefour Express.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Foksal 13/15 w odległości 80 m znajduje się Boisko, w odległości 90 m znajduje się Boisko, w odległości 220 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 23.11.2021
Data aktualizacji: 02.12.2021
Ghelamco logo

Ghelamco

Strona internetowa inwestycji

Adres biura sprzedaży:

ul. Foksal 13/15, Klatka F, Parter, 00-372 Warszawa

Godziny otwarcia biura sprzedaży:

  • Poniedziałek: 10:00 - 18:00
  • Wtorek: 10:00 - 18:00
  • Środa: 10:00 - 18:00
  • Czwartek: 10:00 - 18:00
  • Piątek: 10:00 - 18:00

Artykuły powiązane:

Oferty

Wydawcą portalu RynekPierwotny.pl jest: PropertyGroup Sp. z o.o.
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: