Hawelańska - lokale użytkowe

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGGW Development

Ceny od: 8 610 zł netto/m2

Dostępne lokale użytkowe

Aktualnie w inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe dostępne są 2 oferty

Rzut
Numer
Metraż
Piętro
Cena (netto)
A/A1/0/U1
64,62 m²
Parter
A/A4/0/U5
146,77 m²
Parter

Opis Inwestycji

Hawelańska - lokale użytkowe

Hawelańska to inwestycja realizowana na poznańskich Winogradach przy ul. Hawelańskiej.Pierwszy etap budowy osiedla przy ul. Hawelańskiej zakończy się w trzecim kwartale 2016 roku. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych ponad 300 mieszkań w trzech budynkach, lokale handlowo-usługowe oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe.W pobliżu znajdują się: dyskont, sklepy, przedszkole, szkoły, przystanek autobusowy i pętla tramwajowa.Dla małych mieszkańców osiedla zaplanowano zielony dziedziniec z placem zabaw.Ceny mieszkań zaczynają się już od 5 600 zł/m2 brutto, spełniając kryteria programu MdM.

Inwestycja Hawelańska - lokale użytkowe znajduje się na Starych Winogradach, ul. Hawelańska (3.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera GGW Development.

Inwestycja Hawelańska - lokale użytkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 300 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe pozostały na sprzedaż 2 lokale użytkowe o powierzchniach od 65 do 147 metrów kwadratowych w cenie od 8 610 zł za metr kwadratowy.

Deweloper GGW Development przewidział również:

  • miejsca postojowe podziemne
  • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 300 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności: odrębna własność z własnością gruntu.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
  • miejsca postojowe podziemne.
  • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Aktualna oferta

Dostępne lokale:aktualnie dostępne są 2 lokale użytkowe.
Powierzchnie lokali użytkowych:od 65 do 147 m2.
Ceny lokali użytkowych (netto):
  • kształtują się w zakresie od 556 378 do 1 263 690 zł.
  • koszt metra kwadratowego wynosi 8 610 zł/m².
Opis płatności:informacja u dewelopera.
Warunki rezerwacji:informacja u dewelopera.
Zabezpieczenie środków klienta:informacja u dewelopera.
Wysokość czynszu:informacja u dewelopera.

Lokalizacja inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe

Największym atutem tej inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania. O atrakcyjności tej lokalizacji decyduje bliskość tras rowerowych, niedalekie położenie Parku Cytadela, jak również szybki dojazd do ścisłego centrum, także komunikacją miejską. Inwestycję charakteryzują dopracowane układy mieszkań (od kawalerek do mieszkań pięciopokojowych), umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. Każde mieszkanie posiada ogródek lub balkon.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

W odległości 1050 metrów od inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny Wójtowska (1:WOJT21).

Edukacja

W najbliższej okolicy inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe znajduje się 10 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: ZIELONY DOMEK. KUCHARZEWSKA A. w odległości 450m, Przedszkole nr 134 w odległości 600m, Przedszkole nr 37 w odległości 1100m.

Opieka medyczna

Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu placówki, tj.: w odległości 250 m znajduje się Pod Jemiołą. Apteka, w odległości 600 m znajduje się USAREWICZ JADWIGA. APTEKA S.C., w odległości 700 m znajduje się FAMILIA S.C. PRZYCHODNIA ZESPOŁU LEKARZA RODZINNEGO.

Sklepy i usługi

W okolicy znajdują się: w odległości 350 m znajduje się Tesco Grill, w odległości 450 m znajduje się Restauracja Fryga, w odległości 650 m znajduje się Piracka Pizza.

Sport

W najbliższej okolicy inwestycji znajduje się: w odległości 900 m znajduje się Wielkopolski Klub Bałtycki, w odległości 1100 m znajduje się Siłownia Body Lab One, w odległości 1200 m znajduje się Hangar Klub Sportowy.

Data publikacji: 28.05.2015

Data aktualizacji: 17.10.2019

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Zapytaj dewelopera
Znajdziemy dla Ciebie