Hawelańska - lokale użytkowe

ARCHIWALNA

Lokale użytkowe na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGGW Development

Prezentacja archiwalna, zachowana do celów statystycznych portalu RynekPierwotny.pl

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 19 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Nowe Winogrady(0.1 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Stare Winogrady, ul. Hawelańska (3.7 km od centrum Poznania)
  Nowe Winogrady
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 10
  Powierzchnia: 20 - 150 m2
  Murapol S.A.
 • Ogrody Różane(2 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Stare Miasto, Naramowice, ul. Jasna Rola (5.4 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 4 500 netto/m2
  Ogrody Różane
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 114 - 141 m2
  Konimpex-Invest
 • Rezydencja Winiary(2.5 km dalej)

  Nowe lokale użytkowe na sprzedaż Poznań, Jeżyce, Winiary, ul. Wyłom 6 (3 km od centrum Poznania)
  Ceny od: 7 900 netto/m2
  Rezydencja Winiary
  Termin oddania: 1 kw. 2022
  Liczba lokali użytkowych: 2
  Powierzchnia: 43 - 55 m2
  Quadro Development

Opis Inwestycji

Hawelańska - lokale użytkowe

Hawelańska to inwestycja realizowana na poznańskich Winogradach przy ul. Hawelańskiej.Pierwszy etap budowy osiedla przy ul. Hawelańskiej zakończy się w trzecim kwartale 2016 roku. Do dyspozycji mieszkańców zostanie oddanych ponad 300 mieszkań w trzech budynkach, lokale handlowo-usługowe oraz naziemne i podziemne miejsca postojowe.W pobliżu znajdują się: dyskont, sklepy, przedszkole, szkoły, przystanek autobusowy i pętla tramwajowa.Dla małych mieszkańców osiedla zaplanowano zielony dziedziniec z placem zabaw.Ceny mieszkań zaczynają się już od 5 600 zł/m2 brutto, spełniając kryteria programu MdM.

Inwestycja Hawelańska - lokale użytkowe znajduje się na Starych Winogradach, ul. Hawelańska (3.8 km od centrum Poznania), została zrealizowana przez dewelopera GGW Development.

Inwestycja Hawelańska - lokale użytkowe została wybudowana i oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.

Cały projekt składa się z 300 nowych lokali użytkowych znajdujących się w 3 budynkach wielorodzinnych, posiada od 1 do 8 kondygnacji naziemnych oraz 1 kondygnację podziemną.

Aktualnie w inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe pozostało na sprzedaż 0 lokali użytkowych o powierzchniach od 65 do 147 metrów kwadratowych w cenie od 8 610 zł za metr kwadratowy.

Deweloper GGW Development przewidział również:

 • miejsca postojowe podziemne
 • miejsca postojowe naziemne

W inwestycji znajdują się komórki lokatorskie.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 2 kw. 2015 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 3 kw. 2016 roku.
Liczba budynków:cała inwestycja składa się z 3 budynków.
Liczba kondygnacji:budynki posiadają od 1 do 8 kondygnacji naziemnych wraz z parterem oraz 1 kondygnację podziemną.
Liczba lokali:cała inwestycja składa się z 300 lokali użytkowych.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Miejsca postojowe:w inwestycji przewidziano:
 • miejsca postojowe podziemne.
 • miejsca postojowe naziemne.
Udogodnienia: plac zabaw.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe

Największym atutem tej inwestycji jest atrakcyjna lokalizacja w bliskim sąsiedztwie centrum Poznania. O atrakcyjności tej lokalizacji decyduje bliskość tras rowerowych, niedalekie położenie Parku Cytadela, jak również szybki dojazd do ścisłego centrum, także komunikacją miejską. Inwestycję charakteryzują dopracowane układy mieszkań (od kawalerek do mieszkań pięciopokojowych), umożliwiające funkcjonalne zaaranżowanie wnętrz. Każde mieszkanie posiada ogródek lub balkon.

Stare Miasto to część Poznania zajmująca powierzchnię 3,8 km kw. W jej obrębie znajdują się takie jednostki administracyjne jak: Chwaliszewo, Dzielnica Cesarska, Garbary, Grobla, Piaski, Piekary, Przepadek, Rybaki, Stare Miasto, Święty Marcin, Święty Wojciech. Łącznie mieszka tu ok. 30 tys. osób. Z zachodu na wschód obszar ten przecina droga nr 92. Od wschodu ograniczony jest rzeką Wartą, od zachodu ul. Obornicką, od południa ul. królowej Jadwigi a od północy Lasem Moralskim. Przy ul. Dworcowej znajduje się dworzec Poznań Główny, jeden z największych w Polsce. Stanowiący serce Poznania rynek Starego Miasta nadal pełni ważne funkcje handlowe i kulturalne. Zabytkowa zabudowa z niepowtarzalnym renesansowym ratuszem na czele, nadaje temu miejscu wyjątkowy klimat. Zainteresowani mogą tu odwiedzić Muzeum Rogalowe, Archeologiczne i Muzeum Historii Miasta Poznania. Znajduje się tu 8 uniwersytetów, w tym Wyższa Szkoła Umiejętności Społecznych, Wyższa Szkoła Handlu i Rachunkowości, Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu, Wyższa Szkoła Logistyki oraz Wyższa Szkoła Komunikacji i Zarządzania. Największe centra handlowe to Avenida, Stary Browar i Kupiec Poznański. Na Starym Mieście znajdują się też liczne szpitale i przychodnie, m.in. Wielkopolskie Centrum Onkologii, Szpital Miejski im. Z. Strusia, Szpital Prywatny Med Polonia i Specjalistyczny Zakład Opieki Zdrowotnej.

Komunikacja

W dzielnicy doskonale działa transport miejski złożony z autobusów i tramwajów. Do tego znajduje się tu dworzec Poznań Główny a z zachodu na wschód dzielnicę przedziela droga krajowa nr 92. Port lotniczy Poznań-Ławica mieści się w odległości ok. 3 km na zachód od granic dzielnicy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 180 metrów od inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Wilczy Młyn.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 360 m znajduje się Tesco, w odległości 380 m znajduje się Biedronka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Hawelańska - lokale użytkowe w odległości 280 m znajduje się Fabryka Formy, w odległości 450 m znajduje się Boisko.

Data publikacji: 28.05.2015

Data aktualizacji: 29.10.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie