Osiedle Pissardii

Domy na sprzedaż oferowane bezpośrednio przezGet Home Developer Sp. z o.o. Sp. k.

Uwaga

Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Głowa do góry

Mamy dla Ciebie 37 ofert w najbliższej okolicy!

Zobacz wszystkie

Najbliższe inwestycje

 • Osiedle Scandi(0.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Brochów, ul. Sygnałowa (5.5 km od centrum Wrocławia)
  Osiedle Scandi
  Termin oddania: 3 kw. 2020
  Liczba domów: 14
  Powierzchnia: 112 - 156 m2
  Liczba pokoi: 4 - 6
  Scandi Home
 • Robyg Jagodno(0.7 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Buforowa (5.7 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 7 000/m2
  Robyg Jagodno
  Termin oddania: 4 kw. 2020
  Liczba domów: 37
  Powierzchnia: 78 - 104 m2
  Liczba pokoi: 3 - 4
  Robyg S.A.
 • Alfa Wojszyce(1.4 km dalej)

  Nowe domy na sprzedaż Wrocław, Krzyki, Wojszyce, ul. Smardzowska 21 (5.3 km od centrum Wrocławia)
  Ceny od: 5 655/m2
  Alfa Wojszyce
  Gotowe do zamieszkania
  Liczba domów: 3
  Powierzchnia: 130 m2
  Liczba pokoi: 5
  Vastbouw Polska Sp. z o.o.

Opis Inwestycji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Osiedle Pissardii rozbudowane zostanie o domy z garażami w zabudowie szeregowej. Lokalizacja osiedla jest idealna dla osób pragnących odnaleźć spokój i ciszę bez konieczności wyprowadzania się poza granice Wrocławia.Na parterze znajduje się strefa dzienna domu. Na salon z jadalnią i kuchnią przewidziano 39,09 m2 a aranżacja zakłada możliwość umiejscowienia kuchni zarówno w aneksie jak też jej wydzielenia. Przeszklony salon, miejsce na kominek i taras z ogródkiem zapewnia mieszkańcom komfort codziennego użytkowania.Na piętrze powierzchnia nie jest ograniczona skosami . Zaprojektowano cztery wygodne sypialnie i łazienkę.Poddasze o powierzchni 33,72 m2 to dodatkowa powierzchnia domu, którą można wykorzystać jako strych, którego miejsce z pewnością się przyda lub też po adaptacji wykorzystać na dodatkowy pokój na co pozwala wysokość pomieszczenia.

Inwestycja Osiedle Pissardii znajduje się na Jagodnie, ul. Malinowskiego (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez dewelopera Get Home Developer Sp. z o.o. Sp. k..

Inwestycja Osiedle Pissardii została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów w tym 16 domów typu dom szeregowy.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pissardii pozostało na sprzedaż 0 nowych domów o powierzchni 113 metrów kwadratowych w cenie od 680 000 zł.

Dla przyszłych mieszkańców deweloper Get Home Developer Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.
Liczba domów:cała inwestycja składa się z 8 domów.
Liczba kondygnacji:domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze.
Wysokość pomieszczeń:w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości.
Standard wykończenia:
standard deweloperski
Dach
Dach dwuspadowy 35o pokryty nowoczesną płaską dachówką betonową Braas.
Ściany
Ściany zewnętrzne budynków będą zbudowane z cegły silikatowej grubości 24 cm i ocieplone styropianem grubości 16 cm i 20 cm. Ściany wewnętrzne zostaną wykończone tynkiem gipsowym maszynowym .
Rodzaj własności:informacja u dewelopera.
Garaże:domy posiadają garaże
Udogodnienia: teren ogrodzony, internet, TV kablowa, własna kotłownia.
Przyroda:w okolicy inwestycji znajduje się park.

Lokalizacja inwestycji Osiedle Pissardii

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pissardii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 440 metrów od inwestycji Osiedle Pissardii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Jagodzińska.

Edukacja

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pissardii znajdują się się 2 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Przygody w obłokach w odległości 230 m, Punkt przedszkolny Jagodowe w odległości 520 m.

Sklepy i usługi

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pissardii składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 140 m znajduje się Piekarnia Kromal.

Data publikacji: 15.09.2017

Data aktualizacji: 12.02.2020

Podoba Ci się ta oferta? Udostępnij ją!

Znajdziemy dla Ciebie