Osiedle Pissardii

Oferta archiwalna

Domy na sprzedaż ul. Malinowskiego, oferowane bezpośrednio przez

Get Home Developer Sp. z o.o. Sp. k.

Wrocław, Krzyki, Jagodno, ul. Malinowskiego

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 158 ofert w najbliższej okolicy!

Najbliższe inwestycje

Prezentacja oferty archiwalnej

Osiedle Pissardii

3 zdjęcia

Osiedle Pissardii
Osiedle Pissardii
Osiedle Pissardii

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

  • teren ogrodzony
  • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 1 kw. 2018 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku

Liczba domów:

cała inwestycja składa się z 8 domów

Liczba kondygnacji:

domy posiadają 2 kondygnacje wraz z parterem oraz posiadają poddasze

Wysokość pomieszczeń:

w zależności od kondygnacji od 260 do 280 cm wysokości

Standard wykończenia

standard deweloperski

Dach

Dach dwuspadowy 35o pokryty nowoczesną płaską dachówką betonową Braas.

Ściany

Ściany zewnętrzne budynków będą zbudowane z cegły silikatowej grubości 24 cm i ocieplone styropianem grubości 16 cm i 20 cm. Ściany wewnętrzne zostaną wykończone tynkiem gipsowym maszynowym .

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Garaże:

domy posiadają garaże

Przyroda:

w okolicy inwestycji znajduje się park

Opis inwestycji

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów Osiedle Pissardii rozbudowane zostanie o domy z garażami w zabudowie szeregowej. Lokalizacja osiedla jest idealna dla osób pragnących odnaleźć spokój i ciszę bez konieczności wyprowadzania się poza granice Wrocławia.

Na parterze znajduje się strefa dzienna domu. Na salon z jadalnią i kuchnią przewidziano 39,09 m2 a aranżacja zakłada możliwość umiejscowienia kuchni zarówno w aneksie jak też jej wydzielenia. Przeszklony salon, miejsce na kominek i taras z ogródkiem zapewnia mieszkańcom komfort codziennego użytkowania.

Na piętrze powierzchnia nie jest ograniczona skosami . Zaprojektowano cztery wygodne sypialnie i łazienkę.

Poddasze o powierzchni 33,72 m2 to dodatkowa powierzchnia domu, którą można wykorzystać jako strych, którego miejsce z pewnością się przyda lub też po adaptacji wykorzystać na dodatkowy pokój na co pozwala wysokość pomieszczenia.

Inwestycja Osiedle Pissardii znajduje się na Jagodnie, ul. Malinowskiego (5.6 km od centrum Wrocławia), została zrealizowana przez Get Home Developer Sp. z o.o. Sp. k.

Inwestycja Osiedle Pissardii została wybudowana i oddana do użytkowania w 1 kw. 2020 roku.

Cały projekt składa się z 8 nowych domów.

Aktualnie w inwestycji Osiedle Pissardii nie ma nowych domów w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Get Home Developer Sp. z o.o. Sp. k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Krzyki to dawna dzielnica Wrocławia, znajduję się w południowej części miasta. Zajmuje ponad 54 km2 a na jej terenie mieszka prawie 170 tysięcy osób. Na zabudowę dzielnicy składają się zarówno duże osiedla mieszkaniowe, jak i domy jednorodzinne. Został tu wybudowany także najwyższy budynek w Polsce – Sky Tower. Znajduje się tu dużo zabytkowych willi i inne zabytki takie jak Wieża Ciśnień czy Stary Cmentarz Żydowski. Na Krzykach znajduje się Wrocławski Uniwersytet Ekonomiczny a także ponad 100 szkół elementarnych. Największym centrum handlowym są Wrocławskie Arkady o powierzchni ponad 30000 m2. W południowej części Krzyków znajduje się tor wyścigów konnych Partynice oraz Wrocławski Tatr Pantomimy. Dzielnica posiada połączenia autobusowe i tramwajowe – znajduje się tu 5 pętli tramwajowych. Dwie główne ulice Krzyków, które łączą je z centrum miasta to Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Znajduje się tu także Wrocławski Dworzec Główny.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Osiedle Pissardii?

Wrocławskie Krzyki posiadają aż 5 połączeń tramwajowych oraz 10 autobusowych. Z centrum miasta dzielnicę łączą dwie główne arterie: Powstańców Śląskich oraz Ślężna. Przebiegają tędy również drogi krajowe nr 94 i 5. W północnej części dzielnicy znajduję się także Międzynarodowy Dworzec Kolejowy.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Osiedle Pissardii mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 616 metrów od inwestycji Osiedle Pissardii znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Iwiny.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Osiedle Pissardii znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pissardii znajdują się 3 placówki edukacyjne. Najbliżej położone to: Żłobek nr 16 w odległości 381 m, Punkt Przedszkolny "Jagodowe" w odległości 508 m, Punkt Przedszkolny "Chuchaczek" w odległości 885 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Osiedle Pissardii jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: Twój lekarz w odległości 721 m, VisMed w odległości 741 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Osiedle Pissardii składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 135 m znajduje się Piekarnia Kromal, w odległości 523 m znajduje się Żabka, w odległości 523 m znajduje się Żabka.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Osiedle Pissardii w odległości 348 m znajduje się boisko / kort, w odległości 542 m znajduje się boisko / kort, w odległości 547 m znajduje się boisko / kort.

Data publikacji: 15.09.2017
Data aktualizacji: 13.12.2022

Nagrody i wyróżnienia

nagroda forbes 2022
nagroda forbes 2021
nagroda digital excellence awards 2022
nagroda laur klienta 2023
nagroda dobry pracodawca 2023
nagroda gazele biznesu 2023
Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: