Mieszkania w Kaźmierzu

Oferta archiwalna

Mieszkania na sprzedaż ul. Kaźmierz, oferowane bezpośrednio przez

Gephouse Sp. z o.o. Sp.k.

szamotulski, Kaźmierz, ul. Kaźmierz

Oferta archiwalna

Uwaga! Wizytówka niniejszej inwestycji jest nieaktywna. Informacje na jej temat pomagają nam jednak tworzyć wiarygodną bazę informacji na temat lokalnego rynku nieruchomości.

Mamy dla Ciebie 39 ofert w najbliższej okolicy!

Prezentacja oferty archiwalnej

Mieszkania w Kaźmierzu

4 zdjęcia

Mieszkania w Kaźmierzu
Mieszkania w Kaźmierzu
Mieszkania w Kaźmierzu
Mieszkania w Kaźmierzu

Udogodnienia Inwestycji

Standard i bezpieczeństwo

 • Standard deweloperski

Szczegóły inwestycji

Realizacja inwestycji:

rozpoczęcie budowy w 4 kw. 2012 roku, inwestycja została oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku

Liczba budynków:

cała inwestycja składa się z 1 budynku wielorodzinnego

Liczba kondygnacji:

budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych

Liczba mieszkań:

cała inwestycja składa się z 1 lokalu mieszkalnego

Wysokość pomieszczeń:

informacja u dewelopera

Standard wykończenia

standard deweloperski

Rodzaj własności:

informacja u dewelopera

Powierzchnie dodatkowe:

nie przewidziano powierzchni dodatkowych

Komórki lokatorskie:

nie przewidziano

Miejsca postojowe:

w inwestycji nie przewidziano miejsc postojowych

Przyroda:

informacja u dewelopera

Opis inwestycji

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej planowanej inwestycji – wielorodzinnego budynku (apartamentowiec) w samym centrum Kaźmierza Wlkp. Przestronne, jasne i funkcjonalne mieszkania wykonane będą z najwyższej jakości materiałów (stan deweloperski podwyższony), w których na etapie budowy będzie można dokonać – przy naszej pomocy – zmian architektonicznych.Planowany termin rozpoczęcia inwestycji to koniec 2012 roku.Szczegóły zostaną podane już wkrótce.

Inwestycja Mieszkania w Kaźmierzu znajduje się w Kaźmierzu, ul. Kaźmierz (11.5 km od Poznania), została zrealizowana przez Gephouse Sp. z o.o. Sp.k.

Inwestycja Mieszkania w Kaźmierzu została wybudowana i oddana do użytkowania w 2 kw. 2015 roku.

Cały projekt składa się z 1 nowego mieszkania znajdujących się w 1 budynku wielorodzinnym. Budynek posiada 1 kondygnację naziemną wraz z parterem oraz nie posiada kondygnacji podziemnych.

Aktualnie w inwestycji Mieszkania w Kaźmierzu nie ma nowych mieszkań w sprzedaży.

Dla przyszłych mieszkańców Gephouse Sp. z o.o. Sp.k. nie przewidział miejsc postojowych.

Lokalizacja inwestycji

Powiat szamotulski usytuowany jest w północno-zachodniej części województwa wielkopolskiego, w dorzeczu dolnej Warty. Do terytorium powiatu o powierzchni ok. 1120 km2 należy 7 gmin: Duszniki, Kaźmierz, Obrzycko, Ostroróg, Pniewy, Szamotuły i Wronki. Północna część powiatu sąsiaduje z Puszczą Notecką i porośnięta jest borami sosnowymi, a w części południowej występują liczne zbiorniki Pojezierza Wielkopolskiego. Rozległe tereny leśne i rolne, 8 rezerwatów przyrody, kąpieliska, kompleksy pałacowo-parkowe, kilkadziesiąt gospodarstw agroturystycznych oraz obiekty sportowe stanowią dogodne warunki do rekreacji. W powiecie mieszka 86 tys. osób. Na zabudowę mieszkaniową składają się: domy jednorodzinne, dwu- lub trzypiętrowe bloki, zabytkowe kamienice i budynki szachulcowe, np. w Obrzycku. Rozwija się przemysł rolno-spożywczy, a największymi zakładami są: ADM Szamotuły, Hochland, Samsung oraz Honda Logistics Center. Główne arterie to: droga krajowa nr 92, autostrada A2 i 10 dróg wojewódzkich.

Komunikacja

Jak wygląda komunikacja w okolicy inwestycji Mieszkania w Kaźmierzu?

Głównymi arteriami w powiecie szamotulskim są znajdujące się w jego południowej części drogi krajowe: nr 92 (Rzepin – Poznań – Kałuszyn) i nr 24 (Rudnica – Pniewy), a także autostrada A2 (fragment drogi międzynarodowej E30). Przez powiat przebiega również 10 tras wojewódzkich, a szczególne znaczenie ma droga nr 184, którą można dojechać do Poznania. Dworce PKP zlokalizowane są w Szamotułach i Wronkach, a znaczenie w transporcie kolejowym ma linia Poznań – Szczecin. Komunikację zapewniają autobusy PKS Poznań, PKS Wałcz i PKS Kołobrzeg, zaś w poszczególnych gminach firmy transportowe, jak: BUS4U, Matmich-Bus, EURO-BUS czy TPBUS.

Przyszli mieszkańcy inwestycji Mieszkania w Kaźmierzu mogą korzystać z rozbudowanej sieci połączeń komunikacyjnych. W odległości 76 metrów od inwestycji Mieszkania w Kaźmierzu znajduje się najbliższy punkt komunikacyjny - Kaźmierz/Rynek.

Edukacja

Czy w pobliżu inwestycji Mieszkania w Kaźmierzu znajdują się szkoły/przedszkola?

Mieszkańcy mogą korzystać z bogatej oferty edukacyjnej. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania w Kaźmierzu znajduje się 5 placówek edukacyjnych. Najbliżej położone to: szkoła w odległości 274 m, Szkoła Podstawowa im. Marii Dąbrowskiej w odległości 276 m, szkoła w odległości 317 m.

Opieka medyczna

Dużym atutem inwestycji Mieszkania w Kaźmierzu jest bliskość ośrodków zdrowotnych. Dostęp do opieki medycznej zapewnią położone w pobliżu: gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 226 m, Ośrodek Zdrowia w odległości 411 m, gabinet lekarski / przychodnia / szpital w odległości 416 m.

Sklepy i usługi

Jak daleko jest do najbliższego sklepu?

Na infrastrukturę handlowo-usługową inwestycji Mieszkania w Kaźmierzu składa się wiele punktów. Nieopodal, w odległości 51 m znajduje się Żabka, w odległości 76 m znajduje się U Zenka, w odległości 82 m znajduje się U Kamila.

Sport

Bliskość terenów rekreacyjnych oraz obiektów sportowych to mocna strona tej lokalizacji. W najbliższej okolicy inwestycji Mieszkania w Kaźmierzu w odległości 285 m znajduje się boisko / kort, w odległości 302 m znajduje się boisko / kort, w odległości 463 m znajduje się boisko / kort.

Data aktualizacji: 24.11.2017

Oferty w Kaźmierzu

  Pozostałe oferty

  Nagrody i wyróżnienia

  nagroda forbes 2022
  nagroda forbes 2021
  nagroda digital excellence awards 2022
  nagroda laur klienta 2023
  nagroda dobry pracodawca 2023
  nagroda gazele biznesu 2023
  Twoja przeglądarka nie jest obsługiwana

  Nowa odsłona RynkuPierwotnego została stworzona w oparciu o najnowsze technologie zapewniające szybsze działanie serwisu i maksymalne bezpieczeństwo. Niestety, Twoja aktualna przeglądarka nie wspiera tych technologii.

  Sugerujemy pobranie najnowszej wersji jednej z poniższych wyszukiwarek: